13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام؛

من از افزونه وردپرس سوپر کش استفاده میکنم ولی از وقتی استفاده میکنم سرعت وبلاگ بالا که نرفته تازه کمتر هم شده.

تنظیمات از: http://www.wpkids.ir/1391/11/12/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-wp-super-cache

چرا اینجور شده؟اگه تنظیم دیگه ای دارین بذارین.

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو با w3 total cache جایگزین کردم فقط یه چن تا گزینه جدید داشت که تو آموزش هایی که دیدم چیزی نبود راجع بهشون.

اگه آموزشی دارین بذارین واسه نگارش 0.9.2.8

مرسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر دیدید این افزونه با وبتون مشکل داره بهتره استفاده نکنید چون بعضی مازول هاش ممکنه توسط سرور شما فعال نشده باشه و یا کانفیگ سرور اجازه استفاده بهینه از این افزونه رو نمیده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان آموزش های افزونه w3 total cache مربوط به نسخه های قدیمی این افزونه هستش اگه آموزشی برای آخرین نسخه این افزونه دارین لطفا بذارین. :wub:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی از اینکه آموزش رو گذاشتین دی:

من افزونه wp super cache رو با w3 total cache تعویض کردم وبلاگمو اینجور نشون میده:

#@$@$*))),),ََ>×

با wp super cache هم که مشکل داشتم الان باید چیکار کنم؟

;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کش رو یه بار پاک کردم واسه چن ساعت خوب شدش ولی دوباره همونجوری شد.

مگه اتوماتیک کش رو پاک نمیکنه هر 3600 ثانیه یکبار(پیشفرض) ؟

ویرایش شده در توسط ایوبـــ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کش رو پاک میکنید سایت درست میشه بعد دوباره خراب میشه ؟ آدرس سایتتون رو میشه بدید . . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

FozoolBashi.ir

+

این مشکل رو به مدیر هاستینگ که گفتم،گفتن مشکل از سروره ونیاز به ارتقاع داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید افزونه کش میاد کمی از رم شما رو اشغال میکنه تا بعضی از فایل هاش کش رو اونجا نگهداری کنه و اینکه سرور مدام در حال ارسال و دریافت نباشه و لود سایت بالا نره . برای اینکه این عمل بطور صحیح اتفاق بیافته شما نیاز به رم مناسبی دارید که فکر میکنم مدیر سرور رم مناسبی رو در اختیارتون قرار نداده و شما مجبور به ارتقاء پلانتون هستید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و تشكر از توضيحات خوب شما

درتب ادونس كه اين گزينه هارو مي خواستم فعال كنم

304 Not Modified browser caching. Indicate when a page has not been modified since last requested

اين پيغام رو دارم:

Warning! 304 browser caching is only supported when not using mod_rewrite caching.

لطفا بفرمائيد كه اين موضوع مشكلي براي سايت ايجاد ميكنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون عنوان تاپيك

wp super cache بود ، تنظيماتي كه عرض كردم هم مربوط به همين افزونه هست

ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي كنند

ویرایش شده در توسط hamid1550

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط نگار صادقی
      سلام.
      دوستان یک سوال داشتم درباره افزونه WP Super Cache !
      هاستینگ ما هی دم به دقیقه میگه سایت شما پر مصرفه . ما هم افزونه WP Super Cache رو نصب کردیم و خدارو شکر مشکل حل شد.
      ولی یه سوال داشتم!
      سایت ما خبریه و ما هم هر یکی دو ساعت چند تا مطلب تو سایت میزاریم که این افزونه WP Super Cache نمیزاره روی سایت بیاد مگر اینه کش رو خالی کنیم.
      خب سوال اینجاست که ما هر یکی دو ساعت کش این افزونه رو خالی میکنیم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ ضرر داره؟؟؟ یا ایرادی نداره؟؟؟؟
      ممنونم راهنمایی کنید (دوستانی که تجربه کار با اینجور مسائلی رو دارن)
    • توسط hosseinrasouli
      هنگام باز کردن افزونه Wp Super Cache با خطا زیر مواجه میشوم .
      Error: Your cache directory (/home/isoud/domains/yourdomain/public_html/wp-content/cache/) or /home/yourdomain/domains/isoud.ir/public_html/wp-content need to be writable for this plugin to work. Double-check it. Cannot continue... fix previous problems and retry.
        لطفا راهنمایی کنید ( ضمناً افزونه را یکبار نصب کردم که به درستی کار می کرد ولی بعد از حذف کردن الان که اومدم نصب کنم دیگر صفحه افزونه باز نمی شه و خطای بالا رو میده)
    • توسط وحید محمدی

سلام ما از افزونه ی WP Super Cache در سایتمون بدون هیچ مشکلی استفاده میکردیم اما وقتی که هاست رو ارتقا دادیم، سایت باز نمیشد و یه ارور مربوط به این افزونه نشون میداد (البته اروری نبود که خوانا باشه و فقط یه مشت کارکترهای الکی نشون میداد) در نتیجه از داخل هاست رفتم و اسم پوشه

ی افزونه رو تغییر دادم که افزونه غیرفعال بشه بعد سایت باز میشد اما وقتی که به داشبورد میرفتیم، فقط اون نوار مشکی بالا و منوهای سمت راست نشون داده میشد، در نتیجه به یه روشی کلا افزونه رو از سایت حذف کردم و مشکل حل شد. اما حالا وقتی که میخوام دوباره نصب کنم، اول یه ارور میده و میگه یه سری کدها توی Wp-config.php نبود که به صورت اتوماتیک درست شد، بعدشم دوباره همون مشکل پیش میاد. الآن توی فایل wp-config.php و htaccess. یه سری کدها هست که مربوط به همین افزونه هستند!! با اینکه افزونه حذف شده!!! چکار باید بکنیم؟ کسی هست که از این چیزا سر در بیاره؟

• توسط senator ali
      سلام دوستان
      بنده بعد از فعال کردن افزونه wp super cache با این پیغام خطا مواجه شدم:
      Warning! WP Super Cache caching broken! The script advanced-cache.php could not load wp-cache-phase1.php.
      Please edit /home/algoolir/public_html/wp-content/advanced-cache.php and make sure the path to /home/algoolir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php is correct.
      باید چیکار کنم ؟
    • توسط ARS
      درود
      دوستان من افزونه WP Super Cache رو فعال کردم و مطابق با آموزشی که تو بخش آموزش بود تنظیم کردمش ولی سایت کلا بهم ریخت!!!
      عکسش رو گذاشتم ببینید
      افزونه w3 totall cash هم وقتی استفاده کردم کدینگ سایتم رو بهم ریخت ولی این کلا قالب سایت هم بالا نیاره؟؟؟
      البته الان مجبور شدم غیر فعالش کنم از تو عکس می تونید ببینید