armin_

مشکل در پایگاه داده

5 پست در این موضوع قرار دارد

این خطا به این معناست که نام‌کاربری و رمز وارده در پرونده‌ی wp-config.php اشتباه هستند یا نمی‌توانیم به پایگاه‌داده‌ی localhost متصل شویم. این خطا همچنین می‌تواند به‌دلیل ایراد در پایگاه‌داده‌ی سرویس‌دهنده شما باشد.

• شما مطمئن هستید که نام‌کاربری و رمز (مربوط به پایگاه‌داده) را درست وارد کرده‌اید؟
  • شما مطمئن هستید که نام سرویس‌دهنده (hostname) را درست وارد کرده‌اید؟
  • شما مطمئن هستید که سرویس‌دهنده‌ی پایگاه‌داده در حال اجراست؟

اگر از شرایط بالا مطمدن نیستید بهتر است با مسئول سرویس‌دهنده‌ی خود تماس بگیرید. و اگر هنوز به کمک نیاز داشتید می‌توانید به انجمن وردپرس فارسی مراجعه نمایید.

بعد اتقال پست ها از کاستوم پیج به قسمت نوشته ها الان وارد سایت و هیجا نمیشه و خطا در برقراری پایگاه داده میده

بعد حتی از دایرکت ادمین هم وارد فایل ها قالب و وردپرس نمی شه چیکار کنم سایت ترکید وایییییی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

فایل wp-config.php رو بررسی کنید ببینید اطلاعات دیتابیس درست واردشه یا نه

معمولا ارتباط هاست با دیتابیس قطع میشه ( که بیشتر در سرور های ملی )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

فایل wp-config.php رو بررسی کنید ببینید اطلاعات دیتابیس درست واردشه یا نه

معمولا ارتباط هاست با دیتابیس قطع میشه ( که بیشتر در سرور های ملی )

اصلا وصل نمیشه به قسمت فایل ها یا هیج جای دیگه سایت خودش که هیچیش بالا نمیاد خطا میده

سرور هم فقط صفحه اول دایرکت ادمین هست بالا میاد بقیه جاهاش اصلا باز نمیشه

برخی موارد هم میگه #1040 - Too many connections تو دایرکت ادمین بعد که می زنم تایم اوت

می ده Consider disabling the Folder Usage Count.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیتابیس سرور زیر فشار زیادی هست و باید این مورد رو از پشتیبانی هاست سوال کنین تا پیگیری کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیتابیس سرور زیر فشار زیادی هست و باید این مورد رو از پشتیبانی هاست سوال کنین تا پیگیری کنن.

.

ممنون از همه دست شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .