نمایش کسی که امتیاز داده است

1. webtinax

webtinax

• مطالب مشابه

• توسط مهدی2
      با سلام
      قالب جدید فعال میشه ولی نمایش سایت رو میزنم همون قبلی رو میاره . برا تغیرش باید برم قالب قبلی رو پاک کنم کش مرورگر رو خالی کنم بعد کنترل f5 رو بزنم تا اعمال بشه . مصیبتی شده . برا هر تغییری تو فالب باید این مراحل رو برم . عجیب اینه که بعضی موقع ها خودبخود درست میشه و پس از چند دقیقه دوباره قالبهای جدید فعال شده رو نشون نمیده .
      دیتابیس رو هم پاک کردم وردپرس جدید هم نصب کردم همه همینطورن . باید چیکار کنم ؟
    • توسط احسان ویکی
      سلام یه وردپرس کار حرفه ای یا کد نویس حرفه ای می خوام که بتونه برام یه کاری کنه بتونم لایک و دیسلایک سایتمُ دستی بالا پایین کنم ، اگه بتونه یه کاری کنه که تو ادمین پنل تو ویرایش سریع بازدید و تعداد لایک و دیسلایک رو بتونیم کم و زیاد کنیم که چه بهتر ، خیلی از دوستان اومدن نتونستن خیلیام اومدن افزونه نصب کردن که من راضی نبودم
      اینم ادرس سایت
      http://www.nabzetaraneh.com/
    • توسط soleyman
      سلام کسی هست این قالب رو از بلاگفا به وردپرس ترجمه کنه ؟ هزینشم هرچقد باشه میدم فقط سریع تر لازم دارم .
      دانلود قالب

• توسط Hussain Mousavi
      باسلام دوستان کسی میتونه همیچین کد پی اچ پی بنویسه که کسی نتونه فایل فونت رو بپیچونه
      کلیک کنید
    • توسط Hussain Mousavi
      با سلام
      دوستان عزیز وردپرسی کمک میخواستم
      شاید دیده باشید در بعضی از پوسته های وردپرس بخشی درست شده به نام افزونه های مورد نیاز و افزونه ها رو فعال میکنن و اون بخش میره منم میخواهم برای پوستم اینکارو بکنم اگر کسی بلده لطفا بگه ممنونم یاعلی