YN - Amir

نیاز به ویرایشگر حرفه ای وردپرس مولتی یوزر(شبکه)

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام علیکم

من چند وقته طولانی در کسب اطلاعاتی در مورد مولتی یوزر و ساخت وبلاگدهی هستم که پس از چند وقت گشتن تو اینترنت و بپرس و جو تصمیم به ایجاد مولتی یوزر گرفتم ....و سرور و هاست و شبکه کردن برام حله

فقط من می خوام ویرایشی در اینترفیس مدیریت بدم که تغییر و تحولی بکنه و منم این کار رو بلد نیستم ...

و نیاز به کمک دارم.....

می خوام ازش کمک بگیرم و راهنماییم کنه ...

خوهـــــشــــــا یکــی کــــمکـــم کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منتقل شد به بخش خرید

دوستان لطفا پیام خصوصی کنند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط kamalwp
      سلام 
      دوستان خیلیا میگن که باید برای طراحی قالب وردپرس از نسخه 1.12.4 استفاده کنیم ، این درسته؟ البته من نگاه کردم هرچی سایت وردپرسیه از نسخه 1.12.4 استفاده کردن
      دلیل اینکار چی هست واینکه نمیشه از تسخه بالاتر استفاده کرد
    • توسط omidtt
      سلام خسته نباشید
      برای وب سایت https://perfectmoney24.com  نیاز به افزونه ای دارم که سایت و به کانال تلگرام متصل کنم . امکانپذیر این مورد ؟ راهنمایی کنید لطفا

• توسط mahdyhigh
      با سلام من افزونه yith cost of goods رو برای محاسبه سود زیان فروشگاه ووکامرسم نصب کردم . وقتی از طرف کاربر خرید انجام میشه فرایند بدون مشکل هست و گزارش گیری درست به ما میده
      اما اگه در صفحه سفارشات پنل ادمین اقدام به افزودن سفارش یا  ایجاد سفارش کنید ایتم های اضافه شده تون از نظر این پلاگین نادیده گرفته میشه و در گزارش گیری خودش حساب نمیشه وقیمت خریدش رو جلوی ایتم نمیاره
      از اون جایی که ما علاوه بر وبسایت به صورت تلفنی هم سفارش ایجاد می کنیم من خیلی فوری نیاز دارم که این موضوع حل بشه کسی میتونه راهنمایی کنه؟ پلاگین های دیگر مثل این خدمات ندارن و من هم کلی وقت سر ترجمه افزونه کردم و قیمت خرید کلی محصولات رو هم توش واردکردم برا همین نمیتونم از افزونه دیگه ای استفاده کنم کسی کمکی میتونه بکنه؟
    • توسط jigsaw
      سلام برای نصب ورد برس و تکمیل بایگاه داده (wp-config-sample) از طریق ویرایش متن اقدام کردم اما بعد اینکه با مرورگر برای ادامه نصب ادرس http://localhost/wordpress/wp-admin/setup-config.phpوارد کردم با خطا عدم شناسایی مواجه شدم (قبلش نام را به wp-config)تغیر دادم اما بعد اینکه خواستم با مرورگر بایگاه تکمیل کنم با خطای 2مواجه شدم خطاها بیوست میکنم کمک لطفا

• توسط Enzo
      سلام ، من مشکل عجیبی دارم و سایتم با فیلتر شکن باز نمیشه ! 
      کسی کیتونه راهنمایی کنه ؟
      آدرس سایت