• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
YN - Amir

نیاز به ویرایشگر حرفه ای وردپرس مولتی یوزر(شبکه)

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام علیکم

من چند وقته طولانی در کسب اطلاعاتی در مورد مولتی یوزر و ساخت وبلاگدهی هستم که پس از چند وقت گشتن تو اینترنت و بپرس و جو تصمیم به ایجاد مولتی یوزر گرفتم ....و سرور و هاست و شبکه کردن برام حله

فقط من می خوام ویرایشی در اینترفیس مدیریت بدم که تغییر و تحولی بکنه و منم این کار رو بلد نیستم ...

و نیاز به کمک دارم.....

می خوام ازش کمک بگیرم و راهنماییم کنه ...

خوهـــــشــــــا یکــی کــــمکـــم کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منتقل شد به بخش خرید

دوستان لطفا پیام خصوصی کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط runy
      سلام
      می خوام وردذپرسم را چند سایته یا همون شبکه کنم ولی به مشکل بر خوردم
      من سایتم روی سرور مجازیه و براش دایرکت ادمین خریدم . ولی نمی تونم Wildcard  فعال کنم نمیدئونم شایدم فعال کردم ولی هرچی هست وردپرس نمیتونه زیر دامکنه بسازه .
      چ کنم ؟؟
    • توسط mehr-cs
      سلام...
      امکان تغییر فونت قسمت تنظیمات وردپرس هست ؟ به نظرم فونت در حال حاضرش یکان باشه ! ( پیوست یک)
      و اینکه بعد از نصب فونت ایران سنس بعضی از قسمت ها ( نظیر ابزارک) تغییر فونت ندادن ( پیوست دو)
      دوستان راهنمایی میفرمایید ؟

• توسط mehr-cs
      سلام
      من میخوام دو تا ساعت به وقت مثلا تهران و لس آنجلس داشته باشم و اینارو به صورت گرافیکی و مجزا توی سایتم به صورت HTML/JAVA Script داشته باشم.
      کسی از دوستان راه حلی برای این موضوع داره ؟
    • توسط mehr-cs
      سلام
      میخواستم بدونم وبسایت زومیت از چه سیستمی استفاده میکنه ؟
    • توسط Feeket
      با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی
      دوستان در ابتدا تصویر صفحه‌ی اول وب‌سایت رو مشاهده کنید، سپس این درخواست رو از شما عزیزان دارم که بمن کمک کنید در مورد این مشکل، من قصد دارم تا قسمت شماره‌ی ۱ که همون سبد خرید هستش که به صورت کشویی باز میشه و توضیحات محصولاتی رو که به سبد خرید اضافه کردید رو به کاربر میده به قسمت هدر منتقل بشه. فایل‌های هدر و  Mini Cart رو هم قرار خاهم داد اگر میشه انتقالش داد. تمایم فایل‌های مربوطه رو درصورتی که اینکار شدنی هست رو بگید تا قرار بدم.
      متشکرم.