• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
hooman

اضافه کردن کد در تگ <html>

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من دارم برای سایتم یه افزونه مینویسم نیاز دارم کدی مثل:

dir="rtl" lang="fa-IR"

را به تگ <html> اضافه کنم اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید

با سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوال جالبی بود :)

function wpp_change_html(){
function wpp_html_edit ($buffer){
$buffer_out= str_replace("<html>", '<html dir="rtl" lang="fa-IR">', $buffer);
return $buffer_out;
}
ob_start("wpp_html_edit");
}
add_action('get_header', 'wpp_change_html');

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از پاسختون من این کد را استفاده کردم ولی موقع نصب با ارور زیر مواجه میشوم :

افزونه هنگام فعال شدن٬ 4 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

این هم کد که استفاده کردم

<?php
/* Plugin Name: add fa tag
Plugin URI:
Description:
Author:
Version: 1.0.0
URI: */
/***********************install**********************/
register_activation_hook(__FILE__,'tag_install');
function tag_install()
{
$buffer_out= str_replace("<html", '<html dir="rtl" lang="fa-IR" ', $buffer);
return $buffer_out;
}
}
}

/***********************remove**********************/
register_deactivation_hook( __FILE__, 'tag_remove' );
function tag_remove()
{
$buffer_out= str_replace('<html dir="rtl" lang="fa-IR" ', '<html', $buffer);
return $buffer_out;
}
}
}

?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی نیست . خطا را در انجمن جستجو کنید. راه حل داره

ضمنا شما 2 تابع همنام را تکرار کردید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زمان فعال شدن تغیری ایجاد نمی‌کند اگه امکانش هست این افزونه را تست کنید با همین کد نوشتم

http://s2.picofile.c...tag_fa.zip.html

من تازه میخام ساخت افزونه را یاد بگیرم کمک کنید :unsure:

ویرایش شده در توسط hooman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بار اطلاعات سرصفحه را کامل کن یا بجز نام افزونه مابقی را پاک کن (بخش author ) تست کن قبلا در تجربه ای مشابه بهم جواب داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از کمک شما مشکل از فاصله ای بود که بیرون از <?php ?> بود گیچ شدم

ولی کد من هم کلا اشتباه بود کدی که داده بودن رو باید جور دیگه ای استفاده میکردم

با سپاس :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamidna
      سلام دوستان لطفا من رو در تنظیمات درست پلاگین Google XML Sitemaps  راهنمایی کنید با اینکه چند ماه از شروع سایت میگذره مطالب ایندکس میشن ولی دیر و ناقص و تگ های که به کار می برم ایندکس نمیشه
      سایت مپ سایت : http://3dspro.ir/sitemap.xml
      و رباتش :http://3dspro.ir/robots.txt
      لطفا من رو راهنمایی کنیدکه کجای تنظیماتش اشتباه کردم
      در ضمن یه سوال مبتدی دیگه سایت رو چطوری در دایرکتوری dmoz ثبت کنم چون مثل قبل ثبت نمیشه
    • توسط mehr-cs
      سلام
      منمیخوام یه قسمت تحت عنوان تاریخچه داشته باشم به این صورت که، تو یک باکس کوچیک تمامی حروف الفبا رو داشته باشم و لوگوی کل تاریخچه ی برند هام تو صفحه باشه و کاربر بعد از کلیک کردن روی هر کدوم از حروف الفبا، کلیه تاریخچه هایی که با اون حرف شروع میشه رو ببینه !
      دوستان راهنمایی میکنن ؟
    • توسط logomaster
      سلام
      من برچسب پست ها رو در بخش مربوط خود وردپرس قرار میدم. حالا قالب من هم یک بخش برای هر پست داره که اسمش (سئو کلمات کلیدی) هست و من همون برچسب هایی رو که در بخش پیشفرض وردپرس وارد کردم اینجا هم قرار میدم. میخواستم بدونم آیا تداخل و یا مشکلی از نظر سئو پیش نماید؟
    • توسط __PEYMAN__
      دوستان جدا کردن تگ ها در مطالب با کاما باید باشه یا ویرگول ؟؟؟ آخه بنده از طریق خود وردپرس برچسب میزارم خودش نوشته با کاما جدا کنین ولی به همه نوشته ها میرم و نوشته ها و تگ هاشونو میبینم ، میبینم که با ویرگول جدا کرده ... 
      بهترین شیوش چیه ؟؟؟ آیا واقعا فرقی داره ؟؟؟
    • توسط a.rahmanii
      با سلام  وخسته نباشید خدمت دوستان 
      من یه 1 هفته ای میشه که سایت مپ سایتم به مشکل برخورده ولی به دلیل اینکه سرم شلوغه وقت نکردم بگردم دنبالش ببینم مشکلش چیه
      سایت مپم روی افزونه « yoast seo » 
      ولی وقتی روی قسمت Tag کلیک میکردم ارور داشت و توی گوگل وب مستر هم از این قسمت ارور گرفته بود 
      حوصله نداشتم برم پیش گفتم شاید از yoast seo هستش و یک افزونه دیگه نصب کردم امروز ظهر نصب کردنی خوب داشت کار میکرد تا اینکه الان به صورت اتفاقی برای اینکه ببینم چقدر ایندس شده و کلا چجوری کار میکنه وقتی سر زدم بهش دیدم این هم دقیقا همون مشکل رو داره و الان داره صفحه سفید نشون میده 

میخواستم ببینم مشکل این چیه ؟؟؟ از پلاگین ها هستش یا از سایت هستش ؟؟ ؟ 

در داخل سایت tag ها هیچ مشکلی ندارند 

این : http://helmo.ir/sitemap.xml  آدرس کلی سایت مپ هستش 

این : http://helmo.ir/sitemap-pt-post-2016-09.xml قسمت داره بخوبی باز میشه 

ولی این قسمت که مربوط میشه به تگ ها : http://helmo.ir/sitemap-tax-post_tag.xml یک صفحه سفید فقط باز میشه

ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنند با تشکر