رفتن به مطلب

سرعت لود پایین

mohamad

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من با سرعت لود سایتم مشکل پیدا کردم ممنون میشم کمک کنید با اینکه Page Speed سایت 95 درصدهست بعد از اینکه بهینه کردن سایت ولی هنوز هم سرعت لودم مشکل داره ممنون میشم یه نگاه به سایت بندازید و کمک کنید

اول فکر کردم مشکل از اسلایدر هست ولی وقتی اسلایدر رو هم برمیدارم بازم مشکل دارم

http://www.sepantap.ir/

لینک به ارسال

سرعت لود خوبه ولی نمیدونم چرا اسلایدر انقدر دیر لود میشه سایت رو باز کنید ببینید چقد طول میکشه لود بشه .هاستم از ویستا هاسته

لینک به ارسال

میشه گفت تو بیشتر سایتها آخرین چیزی ک لود میشه اسلایدره

خب حجم عکسهای اسلایدرتون هم از بقیه المانهای داخل سایت بیشتره

پس مسلما بیشتر طول میکشه تابالا بیاد

ممکنه مشکل از پلاگین اسلایدرتون هم باشه

البته اسمشو مشکل نمیشه گذاشت

لینک به ارسال

من اسلایدر رو هم که برمیدارم بازم وقتی سایت رو لود میکنم با اینکه کل صفحه لود میشه ولی خیلی طول میکشه تا سایت کامل لود بشه و فاو آیکون سایت ثابت بشه

لینک به ارسال

شروع به لود سایتتون هم پایین هست

اسلایدر که کلا لود نشد!

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

من همه چیزو تقریبا چک کردم و الان توی سایت http://gtmetrix.com هم که چک میکنم تقریبا همه چیز خوبه و Page Speed Grade سایتم A هست و 95 درصده ولی بازم هم لود سایت زیاد طول میکشه

من حتی وقتی اسلایدر رو هم برمیدارم با اینکه کل صفحه سایت لود شده ولی مرورگر هنوز در حالت لود هست و ثابت نمیشه قسمت فاوآیکون که لودینگ میزنه و خیلی طول میکشه.

مشکل کار کجاست؟

لینک به ارسال

W3 Total Cache رو چطوری تنظیم کردید؟

سورس صفحه دارای محتوای عجیبی هست

لینک به ارسال

قسمت های

Page cache

Database Cache

Object Cache

و Browser Cache فعال هستند و تنظیماتش رو طبق آموزش یکی ازدوستان تو سایتشون انجام دادم

لینک به ارسال

W3 Total Cache رو غیر فعال کردم مثل اینکه کلا مشکل حل شد.

اگه آموزش خوبی برای تنظیمات W3 Total Cache دارید معرفی کنید.با این وضعیت استفاده نکردنش بهتره تا استفاده کردن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...