J4V4D

نصب افزونه سئو بعد از انتشار تعداد زیادی مطلب + چگونه؟

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یه سایتو از صفر شروع میکنیم واسش یه افزونه سئو نصب میکنیم و الی آخر!!

اما اگه یه سایت داشته باشیم با تعداد زیادی مطلب که تا حالا هم هیچ افزونه سئویی روش نصب نشده تکلیف چیه؟؟

با فرض اینکه بخوایم افزونه yoast رو نصب کنیم تکلیف مطالب قبلی که عناوین، کلمات کلیدی و سایر موارد مربوط به yoast رو ندارن چیه؟

تشـــــکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

keyword رو میشه از برچسبها گرفت

description رو هم از متن مطلب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

keyword رو میشه از برچسبها گرفت

description رو هم از متن مطلب

یعنی yoast گزینه ای داره که بشه تنظیمش کرد واسه مطالب قبلی، keyword و سایر موارد رو خودش به صورت اتوماتیک اعمال کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی yoast گزینه ای داره که بشه تنظیمش کرد واسه مطالب قبلی، keyword و سایر موارد رو خودش به صورت اتوماتیک اعمال کنه؟

به نظر این امکان در این افزونه نیست

روشهای دیگر:

http://www.nathanrice.net/blog/ultimate-guide-to-wordpress-seo-meta-keywords/
http://wordpress.org/extend/plugins/metamagic/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم یک ماهی درگیر بودم برای این موضوع.تقریبا 2 سال از نوشته هام با افزونه ست نشدن! :( خیلی هم بده.از افزونه WordPress SEO استفاده میکنم و هرچی میگردم نمیشه راهی براش پیدا کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر این امکان در این افزونه نیست

روشهای دیگر:

http://www.nathanrice.net/blog/ultimate-guide-to-wordpress-seo-meta-keywords/
http://wordpress.org/extend/plugins/metamagic/

ممنون از منابعی که معرفی کردین اما:

ظاهرا مورد اول اصلا استفاده از افزونه سئو رو قبول نداره؛ هرچند که مطلب رو کامل نخوندم:

I really don’t believe a plugin should control your TITLE, I do believe you can increase search engine click-throughs by using the META description tag, and ...

و مورد دوم هم یه افزونه دیگس که باید نصب بشه تا یه سری تغییرات مربوط به خودشو اعمال کنه!

منم یک ماهی درگیر بودم برای این موضوع.تقریبا 2 سال از نوشته هام با افزونه ست نشدن! :( خیلی هم بده.از افزونه WordPress SEO استفاده میکنم و هرچی میگردم نمیشه راهی براش پیدا کرد!

افزونه سئوی دیگه ای نیست مثلا all in one seo که خودش بتونه keyword و سایر موارد رو تنظیم کنه و بعد بشه این موارد رو از طریق yoast درون ریزی (import) کرد ؟ و البته اون افزونه قبلی رو هم حذف کرد؟

لازم به ذکره که جدیدا با all in one seo کار نکردم و از کارکردش اطلاع خاصی ندارم و فقط این افزونه رو محض مثال گفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جوابی نیـــــــــست!!!!

ظاهرا واسه نصب yoast هیچ راه دیگه ای جز کامل کردن قسمت keyword و ... برای پستهای قبلی نیست! درسته؟

و یه سوال فنی دیگه؛

صرف نصب بودن افزونه سئو ، ورودی گوگل پستها بهتر میشه؟ یا اینکه ورودی گوگل هر پست و کلا بالا رفتن سئوی اون ، وابسته به پر کردن کادرهای مربوط به yoast موقع انتشار پسته؟

(البته کارهای جانبی برای بالا رفتن سئوی پست منظورمه! نوشتن مطلب خوب و ... مدنظرم نیست.)

تشـــــکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حقیقتش من اصلا از این افزونه ها استفاده نمیکنم!

ولی ورودی گوگل زیاد به این مباحث مربوط نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در کل محتوا مهمه

و کمی مسائل روانشناسی :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو افزونه wordpress seo میتونید از افزونه های All-in-One SEO و HeadSpace2 درون ریزی کنید که در این صورت عنوان مطلب,کلمات کلیدی و توضیحات متا درون ریزی میشن در پست های قبلیتون فقط میمونه مرکز کلمات کلیدی که میتونید تو باکس زیر پست ها دستی وارد کنید یا این که از خیرش بگذرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فکر میکنم تا وقتی شما تغییری در لینک مطالبتون ندید از طرف گوگل مشکلی براتون پیش نمیاد .

اگر از افزونه سئو استفاده کنید حالا من all in one seo pack رو میگم تغییری در لینک مطالب ایجاد نمیشه و به فرض عنوان و توضیحات سایت عوض میشه . با توجه به اینکه لینک های شما ایندکس شده مشکل آنچنانی برای لینک های قبلی شما بوجود نمیاد . اما بهتره به مرور تیتر و توضیحات مناسب رو به مطالب قبلیتون اضافه کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من الان سایتم حدود 800 پست داره اصلا هم فکر نمیکنم سئو شده باشه چون با وجود اینکه آپدیت هست ورودی گوگل نداره !

باید حتما از این پلاگین های وردپرس استفاده کنم ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جوابی نیـــــــــست!!!!

ظاهرا واسه نصب yoast هیچ راه دیگه ای جز کامل کردن قسمت keyword و ... برای پستهای قبلی نیست! درسته؟

و یه سوال فنی دیگه؛

صرف نصب بودن افزونه سئو ، ورودی گوگل پستها بهتر میشه؟ یا اینکه ورودی گوگل هر پست و کلا بالا رفتن سئوی اون ، وابسته به پر کردن کادرهای مربوط به yoast موقع انتشار پسته؟

(البته کارهای جانبی برای بالا رفتن سئوی پست منظورمه! نوشتن مطلب خوب و ... مدنظرم نیست.)

تشـــــکر

در تایید نکته ای که آقا مرتضی فرمودند کل سئو و عملیات بهینه سازی بیش از یک درصد تاثیر گذار نیستند

گوگل وظیفه داره سایتهای مرتبط با کلمه ی جستجو شده توسط کاربرانش رو پیدا کنه و الا اعتبار و مشتریش رو از دست می ده

در نتیجه کافیه شما مطالب خواندنی و ارزشمند داشته باشی اگر کلا از وب و کد نویسی و قالب و سئو چیزی ندونستی هم فرقی نداره گوگل باید پیداتون کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با کسب اجازه از دوستان عزیز

1-سئو مهم است

2-پلاگین ها مهم هستند

3- تنظیم درست پلاگین ها از نصب آنه مهم تر است

در رابطه با صحبت دوستمون که گفتن سئو 1 درصد تاثیر داره من این مورد را رد می کنم و بهتره بگیم سئو خوب در کنر مطالب خوب = ورودی گوگل بالا

1. دوستون گفتن که سایتشون مطالب زیادی داره و پلاگین نصب کنه مطالب قبلی را پوشش نمی ده ! نصب پلاگین یکی از موارد سئو هست ، بهتر است اول سئو قالب سایت را انجام دهید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nariman.rf
      سلام؛
      من در قالبم از افزونه wp pagenavi به همون شکلی که در صفحه آموزش افزونه در وردپرس هست استفاده می کنم ولی نمیدونم چرا فلش های بعدی و قبلی، بجای اینکه بیان وسط، رفتن اولش!
      درستش اینه که مثلا داشته باشیم:
      «   24   23   22    ...    3    2    1   »
      اگر میتونید، لطفا راهنمایی بفرمایید.

• توسط dastjerdisf
      با سلام می خواستم ببینم کسی پیدا میشه راجع به سایتم از نظر سئو به نشانیhttp://dastjerdisf.ir پیشنهاد و راهکار بده یا خیر
      ممنون میشم کمک کنید
      در سایت بررسی آنلاین سئو سایتم نمره ام43/5 که خیلی کمه چیکار کنم
      با تشکر
    • توسط s.koohfar
      سلام
      سایتی که من روی سئوی اون کار میکنم http://www.yegheroon.ir هستش.
      من 1 ماه میشه که هر روز دارم توی سایت های مختلف بک لینک میدم.
      اما گوگل بک لینک های من رو بهم نشون نمیده .
      تا حالا بالای 50 تا بک لینک دادم که فقط 3 تاشونو قبول کرده .
      توی گوگل پلاس، فیسبوک، تویتر، لینکدین و اینستا هم بک لینک های زیادی دادم ولی اونا هم محاسبه نشدن .
      مشکل کجاست؟
      لطفا راهنماییم کنید .

• توسط masoudch
      سلام
      کسی میتونه کمک کنه کد زیر رو کجای فایل htaccess باید قرار بدم برای کاهش حجم تصاویر
      Accept-Encoding: gzip,deflate ممنون
    • توسط نگار صادقی
      سلام خسته نباشید.
      آقا ما یه سایت داریم که یه مدت مطالب بی ارزش منتشر میکردیم یعنی یه سری مطللب با تگ های خیلی زیاد که الکی ایندکس های سایت مون رو توی گوگل زیاد کرده در صورتی که هیچ ورودی ندارن! اما بعضی از سایتها رتبه الکساشون زیر 200 ایران هستن ولی تعداد ایندکس هاشون یک سوم ما هم نیست!
      خلاصه ما میخوایم خیلی از صفحات بی ارزش سایتمون رو حذف کنیم ولی همه میدونیم که گوگل مخالف شدید صفحات 404 هستش. به نظرتون چجوری یه صفحه رو حذف کنیم که گوگل جریمه مون نکنه؟
      این بحث خیلی مهمه خواهشا هرکسی تجربه ای داره بیاد بگه چون خیلی سرچ کردم ولی توی هیچ انجمنی همچین بحثی نشده ممنونم