رفتن به مطلب

نصب افزونه سئو بعد از انتشار تعداد زیادی مطلب + چگونه؟

J4V4D

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سایتو از صفر شروع میکنیم واسش یه افزونه سئو نصب میکنیم و الی آخر!!

اما اگه یه سایت داشته باشیم با تعداد زیادی مطلب که تا حالا هم هیچ افزونه سئویی روش نصب نشده تکلیف چیه؟؟

با فرض اینکه بخوایم افزونه yoast رو نصب کنیم تکلیف مطالب قبلی که عناوین، کلمات کلیدی و سایر موارد مربوط به yoast رو ندارن چیه؟

تشـــــکر

لینک به ارسال

keyword رو میشه از برچسبها گرفت

description رو هم از متن مطلب

لینک به ارسال

keyword رو میشه از برچسبها گرفت

description رو هم از متن مطلب

یعنی yoast گزینه ای داره که بشه تنظیمش کرد واسه مطالب قبلی، keyword و سایر موارد رو خودش به صورت اتوماتیک اعمال کنه؟

لینک به ارسال

یعنی yoast گزینه ای داره که بشه تنظیمش کرد واسه مطالب قبلی، keyword و سایر موارد رو خودش به صورت اتوماتیک اعمال کنه؟

به نظر این امکان در این افزونه نیست

روشهای دیگر:

http://www.nathanrice.net/blog/ultimate-guide-to-wordpress-seo-meta-keywords/
http://wordpress.org/extend/plugins/metamagic/

لینک به ارسال

منم یک ماهی درگیر بودم برای این موضوع.تقریبا 2 سال از نوشته هام با افزونه ست نشدن! :( خیلی هم بده.از افزونه WordPress SEO استفاده میکنم و هرچی میگردم نمیشه راهی براش پیدا کرد!

لینک به ارسال

به نظر این امکان در این افزونه نیست

روشهای دیگر:

http://www.nathanrice.net/blog/ultimate-guide-to-wordpress-seo-meta-keywords/
http://wordpress.org/extend/plugins/metamagic/

ممنون از منابعی که معرفی کردین اما:

ظاهرا مورد اول اصلا استفاده از افزونه سئو رو قبول نداره؛ هرچند که مطلب رو کامل نخوندم:

I really don’t believe a plugin should control your TITLE, I do believe you can increase search engine click-throughs by using the META description tag, and ...

و مورد دوم هم یه افزونه دیگس که باید نصب بشه تا یه سری تغییرات مربوط به خودشو اعمال کنه!

منم یک ماهی درگیر بودم برای این موضوع.تقریبا 2 سال از نوشته هام با افزونه ست نشدن! :( خیلی هم بده.از افزونه WordPress SEO استفاده میکنم و هرچی میگردم نمیشه راهی براش پیدا کرد!

افزونه سئوی دیگه ای نیست مثلا all in one seo که خودش بتونه keyword و سایر موارد رو تنظیم کنه و بعد بشه این موارد رو از طریق yoast درون ریزی (import) کرد ؟ و البته اون افزونه قبلی رو هم حذف کرد؟

لازم به ذکره که جدیدا با all in one seo کار نکردم و از کارکردش اطلاع خاصی ندارم و فقط این افزونه رو محض مثال گفتم.

لینک به ارسال

جوابی نیـــــــــست!!!!

ظاهرا واسه نصب yoast هیچ راه دیگه ای جز کامل کردن قسمت keyword و ... برای پستهای قبلی نیست! درسته؟

و یه سوال فنی دیگه؛

صرف نصب بودن افزونه سئو ، ورودی گوگل پستها بهتر میشه؟ یا اینکه ورودی گوگل هر پست و کلا بالا رفتن سئوی اون ، وابسته به پر کردن کادرهای مربوط به yoast موقع انتشار پسته؟

(البته کارهای جانبی برای بالا رفتن سئوی پست منظورمه! نوشتن مطلب خوب و ... مدنظرم نیست.)

تشـــــکر

لینک به ارسال

حقیقتش من اصلا از این افزونه ها استفاده نمیکنم!

ولی ورودی گوگل زیاد به این مباحث مربوط نیست.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

تو افزونه wordpress seo میتونید از افزونه های All-in-One SEO و HeadSpace2 درون ریزی کنید که در این صورت عنوان مطلب,کلمات کلیدی و توضیحات متا درون ریزی میشن در پست های قبلیتون فقط میمونه مرکز کلمات کلیدی که میتونید تو باکس زیر پست ها دستی وارد کنید یا این که از خیرش بگذرید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من فکر میکنم تا وقتی شما تغییری در لینک مطالبتون ندید از طرف گوگل مشکلی براتون پیش نمیاد .

اگر از افزونه سئو استفاده کنید حالا من all in one seo pack رو میگم تغییری در لینک مطالب ایجاد نمیشه و به فرض عنوان و توضیحات سایت عوض میشه . با توجه به اینکه لینک های شما ایندکس شده مشکل آنچنانی برای لینک های قبلی شما بوجود نمیاد . اما بهتره به مرور تیتر و توضیحات مناسب رو به مطالب قبلیتون اضافه کنید .

لینک به ارسال

من الان سایتم حدود 800 پست داره اصلا هم فکر نمیکنم سئو شده باشه چون با وجود اینکه آپدیت هست ورودی گوگل نداره !

باید حتما از این پلاگین های وردپرس استفاده کنم ؟!

لینک به ارسال

جوابی نیـــــــــست!!!!

ظاهرا واسه نصب yoast هیچ راه دیگه ای جز کامل کردن قسمت keyword و ... برای پستهای قبلی نیست! درسته؟

و یه سوال فنی دیگه؛

صرف نصب بودن افزونه سئو ، ورودی گوگل پستها بهتر میشه؟ یا اینکه ورودی گوگل هر پست و کلا بالا رفتن سئوی اون ، وابسته به پر کردن کادرهای مربوط به yoast موقع انتشار پسته؟

(البته کارهای جانبی برای بالا رفتن سئوی پست منظورمه! نوشتن مطلب خوب و ... مدنظرم نیست.)

تشـــــکر

در تایید نکته ای که آقا مرتضی فرمودند کل سئو و عملیات بهینه سازی بیش از یک درصد تاثیر گذار نیستند

گوگل وظیفه داره سایتهای مرتبط با کلمه ی جستجو شده توسط کاربرانش رو پیدا کنه و الا اعتبار و مشتریش رو از دست می ده

در نتیجه کافیه شما مطالب خواندنی و ارزشمند داشته باشی اگر کلا از وب و کد نویسی و قالب و سئو چیزی ندونستی هم فرقی نداره گوگل باید پیداتون کنه

لینک به ارسال

سلام

با کسب اجازه از دوستان عزیز

1-سئو مهم است

2-پلاگین ها مهم هستند

3- تنظیم درست پلاگین ها از نصب آنه مهم تر است

در رابطه با صحبت دوستمون که گفتن سئو 1 درصد تاثیر داره من این مورد را رد می کنم و بهتره بگیم سئو خوب در کنر مطالب خوب = ورودی گوگل بالا

1. دوستون گفتن که سایتشون مطالب زیادی داره و پلاگین نصب کنه مطالب قبلی را پوشش نمی ده ! نصب پلاگین یکی از موارد سئو هست ، بهتر است اول سئو قالب سایت را انجام دهید.

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...