رفتن به مطلب

افزونه ارسال مطلب وردپرس

Hoomanhpc2

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من مدت هاست که به دنبال افزونه مورد نظر می گردم. ولی متأسفانه جایی پیدا نکردم.

تصویر کلی از نمای افزونه ای که می خوام:

post-1010-0-04504500-1365179442_thumb.jp

خوب من افزونه ای مانند تصویر بالا می خوام که بشه با اضافه کردن شورت کد، فرم ارسال پست توسط اعضا تو سایت قرار داد.

- قسمت عنوان همانطور که از نامش پیداست برای عنوان پست باشه.

- قسمت توضیح هم توضیحات و نوشته های پست باشه. ادیتور نمی خوام باشه. فقط یه فیلد برای درج مطلب باشه.

- قسمت دسته هم برای انتخاب دسته باشه. این بخش طوری باشه که کاربر فقط یک بخش رو بتونه انتخاب کنه. همینطور در قسمت تنظیمات بشه تعیین کرد که چه دسته هایی نمایش داده نشن.

- قسمت تصاویر هم برای عکس های پست باشه. حداکثر 8 عدد عکس بشه آپلود کرد. پسوندهای مجاز هم png - jpg - jpeg باشه. حداکثر حجم مجاز هم تو تنظیمات بشه تعیین کرد.

- قسمت فایل هم برای انتخاب یک فایل برای پست باشه. پسوندهای مجاز zip و rar باشن. حداکثر حجم مجاز هم بشه تو تنظیمات تعیین کرد.

- بعد از اینکه پست ارسال شد به صورت pending ارسال بشه تا پس از تأیید مدیریت نمایش داده بشه.

هزینه مورد نیاز هم حاضر پرداخت کنم.

ممنون

لینک به ارسال

درود

این فرم رو می تونید با افزونه Contact form 7 ایجاد کنید...

ولی برای پست مهمان به نظر من افزونه uCan Post انتخاب خوبیه!

• امتیاز 2
لینک به ارسال

این افزونه خیلی قوی هست، من قبلا نصب کردم ولی دقیقا یادم نیست، ولی قابلیت پیوست فایل و تعیین اندازه ماکسیموم فایلهای پیویستی و انتخاب تصویر شاخص و انتخاب دسته و تگ و .. رو داراست، همچنین می تونید تعیین کنید که نویسنده پست آیا می تونه پستهاشو تغییر بده یا نه! خیلی افزونه قویی هست امتحانش کنید، ضمنا فایل لنگویج فارسیشو یادتون نره که به کار ببرید

http://forum.wp-parsi.com/topic/4156-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%AE/

• امتیاز 2
لینک به ارسال

درود

این فرم رو می تونید با افزونه Contact form 7 ایجاد کنید...

ولی برای پست مهمان به نظر من افزونه uCan Post انتخاب خوبیه!

افزونه فرم تماس 7 فایل های آپلود شده رو نگه نمی داره. اتفاقا این فرمی که تو عکس گذاشتم با همین افزونه ساختم.

افزونه uCan Post هم امکاناتی که میخوام رو نداره.

این افزونه خیلی قوی هست، من قبلا نصب کردم ولی دقیقا یادم نیست، ولی قابلیت پیوست فایل و تعیین اندازه ماکسیموم فایلهای پیویستی و انتخاب تصویر شاخص و انتخاب دسته و تگ و .. رو داراست، همچنین می تونید تعیین کنید که نویسنده پست آیا می تونه پستهاشو تغییر بده یا نه! خیلی افزونه قویی هست امتحانش کنید، ضمنا فایل لنگویج فارسیشو یادتون نره که به کار ببرید

http://forum.wp-pars...-به-همراه-پیشخ/

بله. افزونه واقعا عالی هست. ولی یک سری جزئیات می خوام که متأسفانه نداره. اما نسخه Pro این افزونه واقعا کامل هست. طوری که فرم رو خودت درست می کنی.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • اضافه کردن...