رفتن به مطلب

آسونترین نرم افزار ساخت صفحات html

ahadto

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه نرم افزار می خواستم معرفی کنید که باهاش خیلی راحت بشه بعضی صفحات اچ تی ام ال رو ساخت، یعنی یه چیزی باشه تو همین مایه های ادیتور دیداری وردپرس که بشه عکس اضافه کرد و فونت انتخاب کرد و استایل داد و ... که خودش کد اچ تی ام الشون رو بسازه، خلاصه کلام: نرم افزاری برای من نوعی که اچ تی ام ال بلد نیستم و میخواهیم صفحات اچ تی ام ال بسازیم :)

لینک به ارسال

باهاش کار کردم ولی این نرم افزار برای کسانی هست که به زبانهای برنامه نویسی وارد هستند و اون قسمت دیداریش خیلی ضعیف و اصلا امکانتانی نداره!

یه نرم افزار می خوام که اون قسمت دیداریش خیلی قوی باشه و همه چیز به صورت تصویر باشه تا اینکه بتونم باهاش راحت کار کنم (همونطور که گفتم یه چیزی توی مایه های همین ادیتور دیداری وردپرس که همه چیزاش تصویری هست و احتیاچ نیست که اچ تی ام ال بلد باشی)

لینک به ارسال

بجز دو نرم افزاری که گفتند ادیتور coffeecup هم رایگانه و هم راحت

coffeecup.com

لینک به ارسال

از نرم افزار Microsoft Office FrontPage 2003 هم میتوانید استفاده کنید خیلی خیلی آسونه دیگه :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...