aminner

قالب فارسی Boxoffice

2 پست در این موضوع قرار دارد

boxoffice-persian-theme.gif

با سلام

این قالب فوق العاده برای سایت های با موضوع فیلم، انیمیشن، سریال می باشد که توسط سایت web2feel طراحی شده است. ایندکس این قالب به صورت وبلاگی و پست تایپ مخصوص هستش. پست تایپ با نام فیلم که در آن امتیاز فیلم، تریلر فیلم، نام کارگردان، مدت زمان فیلم و همچنین تاریخ انتشار فیلم می باشد.

برخی ویژگی های قالب باکس آفیس

• پشتیبانی از وردپرس ۳ و بالاتر
  • نمایش به صورت وبلاگی و فیلم
  • استفاده از پست تایپ
  • منو زیبا
  • تصویر شاخص
  • پنل تنظیمات قالب
  • تبلیغات بنری

بررسی برخی از ویژگی های قالب

در این قسمت برخی از ویژگی های قالب مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پست تایپ فیلم

علاوه بر این مه می توانید نوشته ها رو به صورت عادی منتشر کنید، یک پست تایپ در این قالب وجود دارد به نام پست تایپ “فیلم ها”. در این قسمت فیلم بررسی و نقد نوشته می شود.

movie-post-type.png

در این قسمت مانند یک نوشته میتوانید فیلم را ویرایش کنید، اضافه کنید، و بر ژانر ها مدیریت داشته باشید.(مانند دسته ها)

این قسمت که در داخل پست تایپ موجود می باشد شامل ۵ امتیاز است. برای مثال ما برای فیلم Twilight 2 امتیاز ۲٫۵ رو قرار دادیم.

score.png

ویژگی جالب این قسمت تغییر رنگ با تغییر امتیاز است. یعنی کمترین امتیاز قرمز و تا بیشترین امتیاز که زرد می باشد رنگ ها متغیر خواهند بود.

جعبه بررسی

هنگامی که در پست تایپ “فیلم ها” فیلمی را نقد می کنید امکاناتی برای بهتر شدن نقد وجود دارد. شما به وسیله امکاناتی که در تصویر زیر مشاهده می شود اطلاعات فیلم رو می نویسید :reveiw1.png

در نهایت هم به زیبایی نتیجه در قالب نمایش خواهد داده شد :

reveiw.png

نوار کناری

این قالب سایدبار خاصی دارد که دارای چند ابزارک پیشفرض است.

بیشترین امتیاز ها

یکی از ستون های خاص این قالب “بیشترین امتیاز ها” است. در این ستون ۵ تا از فیلم هایی که دارای بیشتری امتیاز هستند به نمایش در می آیند.

most-scores.png

موفق باشید.

Boxofficetarmaster.com.zip

ویرایش شده در توسط aminner
12

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شات ها هیچکدوم کار نمیکنن دوستان اضافه کنن :P

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      با سلام دوستان
      با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟
      این هم تصویرش:
      https://goo.gl/5mLRF2
    • توسط meysamarab
      سلام دوستان 
      میخواستم ببینم میشه همچین سایتی bitgah.com رو با وردپرس راه اندازی کرد..
      اگر هم پلاگین یا پوسته ای وجود داره و میشناسید معرفی کنید لطفا یا اینکه باید شخصی سازی بشه یعنی کد نویسی های اضافه انجام داد ؟؟
      با تشکر

• توسط nima419
      سلام دوستان عزیز من قالب business-kit رو نصب کردم و خود قالب ظاهراا ی سری پلاگین مربوطه برای قسمت تیم ما و خدمات ما داره نصب کردم ولی در صفحه اصلی نشون نمیده 
      بنظرتون مشکل از چیه؟
    • توسط mohammades
      سلام دوستان من یه سایت میخوام مثل سایت زیر کسی میتونه راهنماییم کنه
      www.resanehtasvir.com
      <a heref="http://resanehtasvir.com">تو این ادرس سایت و ببینید</a>  
    • توسط Jamal Poosti
      سلام خسته نباشید من میخواستم ی سایت مشابه lynda یا فرانش بسازم ولی خب نمیدونم از چه افزونه یا قالبی استفاده کنم لطفا اساتید راهنمایی فرمایید.