aminner

قالب فارسی Boxoffice

2 پست در این موضوع قرار دارد

boxoffice-persian-theme.gif

با سلام

این قالب فوق العاده برای سایت های با موضوع فیلم، انیمیشن، سریال می باشد که توسط سایت web2feel طراحی شده است. ایندکس این قالب به صورت وبلاگی و پست تایپ مخصوص هستش. پست تایپ با نام فیلم که در آن امتیاز فیلم، تریلر فیلم، نام کارگردان، مدت زمان فیلم و همچنین تاریخ انتشار فیلم می باشد.

برخی ویژگی های قالب باکس آفیس

• پشتیبانی از وردپرس ۳ و بالاتر
  • نمایش به صورت وبلاگی و فیلم
  • استفاده از پست تایپ
  • منو زیبا
  • تصویر شاخص
  • پنل تنظیمات قالب
  • تبلیغات بنری

بررسی برخی از ویژگی های قالب

در این قسمت برخی از ویژگی های قالب مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پست تایپ فیلم

علاوه بر این مه می توانید نوشته ها رو به صورت عادی منتشر کنید، یک پست تایپ در این قالب وجود دارد به نام پست تایپ “فیلم ها”. در این قسمت فیلم بررسی و نقد نوشته می شود.

movie-post-type.png

در این قسمت مانند یک نوشته میتوانید فیلم را ویرایش کنید، اضافه کنید، و بر ژانر ها مدیریت داشته باشید.(مانند دسته ها)

این قسمت که در داخل پست تایپ موجود می باشد شامل ۵ امتیاز است. برای مثال ما برای فیلم Twilight 2 امتیاز ۲٫۵ رو قرار دادیم.

score.png

ویژگی جالب این قسمت تغییر رنگ با تغییر امتیاز است. یعنی کمترین امتیاز قرمز و تا بیشترین امتیاز که زرد می باشد رنگ ها متغیر خواهند بود.

جعبه بررسی

هنگامی که در پست تایپ “فیلم ها” فیلمی را نقد می کنید امکاناتی برای بهتر شدن نقد وجود دارد. شما به وسیله امکاناتی که در تصویر زیر مشاهده می شود اطلاعات فیلم رو می نویسید :reveiw1.png

در نهایت هم به زیبایی نتیجه در قالب نمایش خواهد داده شد :

reveiw.png

نوار کناری

این قالب سایدبار خاصی دارد که دارای چند ابزارک پیشفرض است.

بیشترین امتیاز ها

یکی از ستون های خاص این قالب “بیشترین امتیاز ها” است. در این ستون ۵ تا از فیلم هایی که دارای بیشتری امتیاز هستند به نمایش در می آیند.

most-scores.png

موفق باشید.

Boxofficetarmaster.com.zip

ویرایش شده در توسط aminner

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شات ها هیچکدوم کار نمیکنن دوستان اضافه کنن :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Fast-Learn
      سلام.
      من دارم یه قالب برای سایتم مینویسم، که طبعیتاً روی لوکالم بود. قالب کاملا توی پی سی ریسپانسیوه! یعنی وقتی صفحه ی مرورگر رو کوچیک میکنی، قالب خاصیت ریسپانسیویش کاملا صحیحه. یا وقتی از ابزار inspect element گوگل کروم قسمت تست ریسپانسیو بودنش استفاده میکنم، یا از سایتای تست ریسپانسیو بودن استفاده میکنم، باز هم کاملا سایت ریسپانسیوه!
      حالا اومدم شکل واقعیش رو توی گوشی ببینم، برای همین قالب رو روی هاست آپلود کردم، باز هم وقتی توی پی سی ریسپانسیو بودنش رو چک میکنم درسته، ولی وقتی توی موبایل نگاه میکنم اصلا ریسپانسیو نیست!
      توی چند تا موبایل تست کردم توی هیچکدوم ریسپانسیو نبود!
      برای ریسپانسیو کردن هم بیشتر جاها از قابلیتای فریم ورک materilize استفاده کردم و بعضی جاها هم دستی.
      ممنون میشم راهنماییم کنید!
      بد جوری اعصابمو خورد کرده
    • توسط sikoheil
      سلام به دوستان 
      من چند وقتیه به یه قالب برای وبم نیاز داشتم 
      میتونستم تو قالب ساز های انلاین بسازم ولی امکانی که من میخواستمو نداشت 
      از دوستان خواهش میکنم اگر کسی میتونه این کارو برای من انجام بده 
      بهم پیام خصوصی بده یا به leon.s.kenedi@gmail.com
      جیمیل بزنه 
      تو رو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه خیلی نیاز دارم ... 
      خواهش
    • توسط shahab_
      سلام دوستان عزیز 
      من تو سایتی که برای رسیدگی یه کارهای شرکت دارم یه نوشته هست به اسم hugedomains.com همه جا هم هست چطوری میتونم حذفش کنم ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن.
      میبینین همه جا هستکلیک کنید
      www.chapmarket.ir
    • توسط alexi
      با سلام ووقت بخیر
      فایل ضمیمه رو بررسی کنید
      میخاستم روی قالب تخفیف گروهی کوپن وردپرس این تغییرات رو بدم
      اگر کسی توانایی داره انجام بده ممنون میشم سریعا به من پیام بده
      با تشکر

00081.pdf
    • توسط logomaster
      سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)
      قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم
      ممنون