رفتن به مطلب

نظرخواهی در مورد یک پوسته وردپرسی

alimir

پست های پیشنهاد شده

خوب که چی؟!؟! منظورت اینه قالب ریپ کردم؟!؟

این فقط مربوط به استایل فرم هاست و تو بخش php خودم دست به کد شدم، فک میکنی برام سخت بوده اسم توابع رو عوض کنم؟!؟ (من تنها به خاطر رنگبندی و چندتا از آیکون هاش از ایران 98 استفاده کردم)

+ مگه طرح index و single من با Iran98 یکیه ؟!؟!؟! من توش تغییرات خودم رو اعمال کردم.

دوست عزیز، از یک شخص با سواد مملکت بعیده به جای تشویق از این نوع حرکات انجام بده!

لینک به ارسال

خوب که چی؟!؟! منظورت اینه قالب ریپ کردم؟!؟

این فقط مربوط به استایل فرم هاست و تو بخش php خودم دست به کد شدم، فک میکنی برام سخت بوده اسم توابع رو عوض کنم؟!؟ (من تنها به خاطر رنگبندی و چندتا از آیکون هاش از ایران 98 استفاده کردم)

+ مگه طرح index و single من با Iran98 یکیه ؟!؟!؟! من توش تغییرات خودم رو اعمال کردم.

دوست عزیز، از یک شخص با سواد مملکت بعیده به جای تشویق از این نوع حرکات انجام بده!

آره دقیق همینه, کپی یعنی کپی چه استایل چه هر چیز دیگه.

خود وردپرس فری هست درست ولی زحمت دیگران چه 1 خط چه 100 خط وقتی کپی رایت داره نباید کپی بشه.

من با شما بحثی ندارم, شما در دیتیل پروفایلتون حرفه ای ! را انتخاب کردید پس بهتره حرفه ای عمل کنید.

من به اندازه کافی تازه کارها را تشویق کردم و فقط جهت اطلاع شما عرض کنم بنده مهدی نمکی مدیریت ارشد مای بی بی ایران هستم و شاید به اندازه موهای سر شما در توسعه و پیشرفت اوپن سورس و پیشرفت این اسکریپت زحمت کشیدم و افراد زیادی از آموزش ها و کدهای بنده استفاده کرده اند پس باعث تشویق خیلی ها شدم. (از اساتید عذر می خواهم)

موفق باشید

لینک به ارسال

دوستان اگر مشکلی در استفاده از کدها باشه مصطفی عزیز تصمیم میگره.

اگر هم بحث ریپ هست که داستان چیز دیگه ایی هست.

موفق باشید

لینک به ارسال

آره دقیق همینه, کپی یعنی کپی چه استایل چه هر چیز دیگه.

خود وردپرس فری هست درست ولی زحمت دیگران چه 1 خط چه 100 خط وقتی کپی رایت داره نباید کپی بشه.

من با شما بحثی ندارم, شما در دیتیل پروفایلتون حرفه ای ! را انتخاب کردید پس بهتره حرفه ای عمل کنید.

من به اندازه کافی تازه کارها را تشویق کردم و فقط جهت اطلاع شما عرض کنم بنده مهدی نمکی مدیریت ارشد مای بی بی ایران هستم و شاید به اندازه موهای سر شما در توسعه و پیشرفت اوپن سورس و پیشرفت این اسکریپت زحمت کشیدم و افراد زیادی از آموزش ها و کدهای بنده استفاده کرده اند پس باعث تشویق خیلی ها شدم. (از اساتید عذر می خواهم)

موفق باشید

منم قصد بحث ندارم، شما استادی قبول.

اما عزیز، بدون کپی جایی معنی پیدا میکنه که شما بدون هیچ زحمتی تمام و کمال کار یکی رو برداری و با نام خودت ثبتش کنی و به قلپ آبم روش!!!

اگه منم که شیش هفت سال وبلاگنویسی کردم و چندسال برنامه نویسی پی سی ، خوب میدونم کپی و استفاده از زحمت دیگرون یعنی چی!

حتی اگه دقت کرده باشی، به خاطر همین بخش محتوی، من نام قالب رو با سایت ایران 98 ست کردم، مطمئن باش استفاده از چند تابع و margin و... باعث نمیشه در حق کسی ظلم کرده باشم.

لینک به ارسال

توابعش رو پیاده کنم، فک نکنم مشکلی داشته باشه...

فقط تنها نکتش اینه که اگه شخصی عضویت رو فعال نکرده باشه، مشکلی پیش میاد یا نه!!

لینک به ارسال

نه نظرم اگه استایل قشنگ به منوها بدهید که وقتی موس میره روش مثل این صفحه پست منوها یه زمینه بیاد خیلی بهتر میشه:

http://ammarqom.ir/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...