• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

        چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
isk

افزونه افکت تصویر vintage & retro

1 پست در این موضوع قرار دارد

امیدوارم روزی برسه که اهالی گیک وب فارسی بیشتر از این ترغیب به استفاده از وردپرس بشن. لازمه ی این کار ارائه سایت هایی با موضوعات جدید و همچنین با افکت ها و زبان های محاوره ایی وب جدید هست.

افزونه ی vintage js افزونه ی سبکی است که افکت vintage - retro را بر روی تصاویر آپلودی در وردپرس قرار می دهد. به این صورت که در زمان آپلود تصویر، کاربر می تواند چک باکس vintage را تیک دار کند تا تصویر با این فیلتر نمایش داده شود.

قبل از افکت

post-865-0-46521000-1365266424_thumb.jpg

بعد از افکت:

post-865-0-62945500-1365266444_thumb.jpg

افزونه در GitHub:


https://github.com/modemlooper/vintagejs

البته در فایل loader.php دانلودی از GitHub مشکل بسیار کوچکی وجود دارد که هنگام نصب در وردپرس از نصب جلوگیری می کند. که در فولدر زیر رفع شده است.

دانلود مستقیم افزونه:

vintagejs.zip

البته سایت های زیادی در این مورد هستند که به صورت آنلاین تصاویر شما را با شکل های متفاوت به این افکت در می آورند.

برای نمونه:


http://pixlr.com/o-matic/

post-865-0-46521000-1365266424_thumb.jpg

post-865-0-62945500-1365266444_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر