Wolfskin

افزونه پارسی شده SEO Auto Linker

7 پست در این موضوع قرار دارد

درود

این افزونه که در گروه هنر کامپیوتر پارسی شده به شما اجازه می دهد لینک های مورد نظر خود را به صورت خودکار به مطلب خود اضافه کنید.

صفحه اصلی افزونه

seo-auto-linker.zip

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ... مشکلی نداره که ؟ یعنی فارسی رو هم لینک میکنه ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بنده الان یکماهه دارم تو سایتم ازش استفاده میکنم مشکلی نداره،با فارسی هم سازگاره ;)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بنده الان یکماهه دارم تو سایتم ازش استفاده میکنم مشکلی نداره،با فارسی هم سازگاره ;)

مطمئنی داش ؟

واسه من که اصلا لینک نمیکنه ! بعد هم وقتی تو ادامه مطلب میری کدی میاد(کد <p> هستش که بهم خورده) کنار همون چیزی که قرار بوده لینک بشه !!!

نمیدونم چشه ..

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمئنی داش ؟

واسه من که اصلا لینک نمیکنه ! بعد هم وقتی تو ادامه مطلب میری کدی میاد(کد <p> هستش که بهم خورده) کنار همون چیزی که قرار بوده لینک بشه !!!

نمیدونم چشه ..

ببین من الان کلمه ی "آهنگ" رو توی افزونه قرار دادم شما وقتی به ادامه مطلب هرپستی بری می بینی که اولین کلمه ی آهنگ توی اون پست لینک داره

افزونه بدرستی کار می کنه و هیچ مشکلی نداره،البته مال من نسخه انگلیسیه!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ميدونم يه كم تاپيك قديميه اما چون خودم اين مشكل رو داشتم و تونستم حل كنم اينجا بيان ميكنم

براي لينك هاي فارسي من seo auto linker نسخه 0.9.1 رو براي زبان فارسي تونستم در وردپزس نسخه 3.5.1 استفاده كنم

بنده اخرين نسخه انگليسي رو از سايت خود وردپرس دانلود كردم

http://wordpress.org/plugins/seo-auto-linker/installation/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.
      حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
    • توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      برای تگ‌های نوشته‌های ورد پرس برای بحث سئو تفاوتی می‌کنه که از underline استفاده بشه با اسپیس زده بشه؟
      برای مثال کدوم یک از تگ‌های زیر برای سئو بهتر هستن؟
      بهینه_سازی_دیسک
      بهیه سازی دیسک
      سوال دومم هم اینکه نام‌های تک قسمتی بهتر هستند یا چند قسمتی (برای سئو)؟
    • توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      آیا افزونه ایی برای حذف سایدبار از صفحات خاص وجود دارد؟ نمی خواهم سایدبار بطور کامل حذف گردد.
    • توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      در زمینه ارسال و دریافت تیکت که دارای قابلیت ارسال ایمیل به مدیریت سایت ( هنگام ثبت تیکت ) افزونه ایی رایگان سراغ دارید؟
    • توسط abolfazlbozorgi
      با سلام.

دوستان افزونه ای تو سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستش که بتونه سطوح کاربری ویژه و عادی در نظر بگیره؟؟
      یکی از ساده ترین امکاناتش این باشه که"

محتوای سایت رو برای دسترسی های مختلف نمایش بده!! به عنوان مثال کاربر با سطح دسترسی عادی نتونه محتوای سطح دسترسی ویژه رو بخونه!! سطح دسترسی ویژه بتونه به کل محتوای سایت دسترسی داشته باشه!!!!