رفتن به مطلب

تشخیص تعداد دامنه های موجود بر روی سرور

ariaieboy

پست های پیشنهاد شده

ببخشید من یک سئوال داشتم اونم اینه که چجوری می تونم بفهمم سروری که سایتم روش هست به غیر از من چند سایت دیگر رو هم میزبانی می کنه

لینک به ارسال

صحبت سر طبیعی و غیر طبیعی نیست - خیلی از دامنه ها و سایت هایی که بر روی سرور ها هستند غیر فعال و یا کم فعالیت هستند و سهمی از سرور نمی برند

از طرف دیگه منابع سرور و همچنین دسترسی های سرور مهم تر هستند

شما ممکنه 20 تا سایت بر روی یک سرور داشته باشید اما به دلیل ضعف شدید در منابع و یا دسترسی های سرور دچار دردسر باشید

لینک به ارسال

تا 700 - 800 دامین بر روی اکانت هم مشاهده کردم . روی این مورد زیاد حساس نباشید .

لینک به ارسال

ببخشید دوستان من الان دو تا سرور دارم با این ای پی ها

176.9.84.46

31.170.166.126

می خواهم بدونم کدوم یکی سرور بهتری هست هم از نظر شلوغ نبودنش هم کلا در همه موارد و می خواستم بدونم از کجا می تونم بفهمم یک سرور خوبه یا بده برای راه اندازی سایت روش

لینک به ارسال

اولی مربوط به de.gif Germany Nuremberg Hetzner Online Ag هست و دومی مربوط به us.gif United States Asheville Hostinger International Limited .

رو اولی 337 سایت میزبانی میشه و روی دومی 144 سایت . هر دوشون از لحاظ پینگ مناسب بودن .

سرورهای آلمان در ایران طرفداران بیشتری دارن و اگر وب هاستینگ ها از این کشور برای میزبانی استفاده میکنن .

لینک به ارسال

من الان دامنه های روی سرور هاستینگم رو چک کردم و با یه چیز عجیب مواجه شدم

دیدم که موتور جستوگر بینگ روی هاستینگ من هست!!!!

چچنین چیزی امکان داره؟؟؟

13655045011.png

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

چچنین چیزی امکان داره؟؟؟

بله

موتورهای جستجو گر با صدها سرور ارتباط دارند

لینک به ارسال

چچنین چیزی امکان داره؟؟؟

13655045011.png

این که چیزی نیست من وقتی سایتم رو با این روش جستجو کردم دیدم سایت http://www.amazon.com/ روی هاستینگ منه :D
لینک به ارسال

آقا يه موردي هست و اونم اينكه واقعا به اين سايتهايي كه آمار ميدن اطمينان 100 درصدي نيست ;)

و حتي اگر آمارشون درست باشه واقعا به اين معني نيست كه مثلا فلان سرور N تا سايت روشه

مثلا دو مورد خيلي ساده رو مثال بزنم

1- روي يك سرور ممكنه تعداد زيادي آي پي ست شده باشه حالا شما كدوم آي پي رو چك ميكنيد!!

2- روي يه سرور ممكنه تعدادزيادي سايت پارك شده باشه

مورد ديگه هم اسكريپت يا كدها و اي پي آي هايي هست كه بعضي مواقع با خود سايت روي سرور اشتباه گرفته ميشه

لینک به ارسال

از روی تعداد سیستم های سرور نمی شه سرویس دهنده رو شناخت بهترین راه (ساده ترین راه) ping گرفتن در پینگ چهار بار با سرور ارتباط بر قرار می شه و چهار عدد بر می گردونه که سرعت لود یک کیلوبایت رو در میلی ثانیه نمایش می ده نزدیک بودن این چهار عدد به هم و کوچک بودن این عدد نشانه منظم کار کردنه سایته حالا ده دامین از آی پی سرویس بگیره یا هزار تا

برای گرفتن پینگ در ابزار run در ویندوز اکس پی و یا جستجو گر استارت منوی سون تایپ کنید cmd.exe و اینتر کنید در صفحه باز شده تایپ کنید

ping domain.com

و اینتر کنید ومنتظر جواب بمونید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...