رفتن به مطلب

نیاز به کمک فوری: ارور در load.php بخاطر افزونه ها+پرداخت هزینه تعمیر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من افزونه w3total cache رو که روی سایتم نصب بود غیرفعال کردم. وقتی این کار رو کردم هم سایت و هم مدیریتش از کار افتاد و این ارور رو نشون میده:

Fatal error: Call to undefined function wp_cache_init() in /home/medplant/public_html/wp-includes/load.php on line 409

از توی هاست هم رفتم افزونه رو حذف کردم درست نشد، دوباره هم فایل رو برگردوندم سرجاش باز هم درست نشد.

آدرس سایتم این هست: www.medplant.ir

اگر این جمله ام خلاف قوانین هست از ادمین محترم عذر میخوام و خواهشمندم فقط همین جمله رو پاک کنن نه کل پست رو:

حاضرم هزینه اش رو هم بدم فقط فوری درست بشه. خیلی برام ضروریه!

هرکی میتونه کمک کنه لطفا پیام بده

ویرایش شده توسط jalal768
لینک به ارسال

به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید

بهتره پوشه cache رو پاک کنید

و نصب دستی وردپرس

http://forum.wp-pars...یت-دستی-وردپرس/

لینک به ارسال

متشکرم. دارم تلاشم رو میکنم

توی یه سایت خارجی خوندم که این ناشی از آپدیت جدید w3totalcache هست. http://wordpress.org/support/topic/blank-page-after-update-to-0926

بنده خدا وقتی آپدیت کرده بود به این مشکل بر خورده بود. منم یه بار افزونه رو پاک کردم و بعد از بانک افزونه های خود وردپرس گرفتمش. امکان داره بخاطر این باشه؟ اگر اینطوری باشه یه ورژن قدیمی گیر بیارو و از طریق سی پنل جایگزین پوشه ای که الآن هست بکنم درست میشه؟

عذر میخوام چندتا پوشه کش پیدا کردم؟ کدوم یکیش دقیقا؟ توی کدوم پوشه است اون پوشه کش که منظور شماست؟

لینک به ارسال

نشد! ارور همچنان باقیست.

برای آپدیت وردپرس هم که خب اصلا نمیتونم وارد مدیریت بشم که بخوام آپدیت کنم!

لینک به ارسال

فعلاً از طریق پنل هاستتون پلاگین ها رو rename کنید تا غیر فعال بشن و از طریق همون آموشی که در بالا اشاره شد آپدیت کنید

در ضمن روش غیر فعال کردن و حذف افزونه های کش مانند سایر افزونه ها نیست

لینک به ارسال

الآن تونستم با استفاده از روشی که این خارجیها انجام داده بودند سایت رو برگردونم. یعنی حذف کردن کلیه فولدرها و فایلهای php که مرتبط با این افزونه هست. این فایلها رو حذف کردم: Deleted W3TC, advanced-cache.php, db.php, wp-total-cache-config.php

اما متأسفانه یه خرابکاری دیگه کردم و اون هم پاک کردن کل htaccess بود. آخه یه نفرشون از این خارجیها گفته بود من اینکارو کردم درست شد. بس که خسته بودم یادم رفت از htaccess پشتیبان بگیرم. حالا فقط صفحه اصلی میاد بالا و لینک صفحات خراب هست.

به نظرتون باید چیکار کنم؟

ویرایش شده توسط jalal768
لینک به ارسال

دوستان از لطف شما ممنون. مشکل لینکهای صفحات هم حل شد.

یه بار روش تنظیمات پیوندهای یکتا رو عوض کردم و دوباره به حالت اول تغییر دادم درست شد.

این پست برای دوستانی که از این به بعد افزونه w3total cache رو آپدیت میکنن به درد بخور خواهد بود. چونکه گویا این مشکل برای این افزونه یک مشکل اساسی هست که خیلیها باهاش مشکل دارند.

والسلام علی المهدی (عج)

لینک به ارسال

بله حتماً این پست مثل سایر پست ها مفید خواهد بود

اما وردپرس ایرانی و خارجی نداره و اگر کمی جستجو می کردید همین 3- 4 ساعت قبل در یکی از تاپیک ها (و همچنین در برخی دیگر از تاپیک ها) روش های فعال و غیر فعال کردن افزونه های کش توضیح داده شده بود

به هر حال ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...