رفتن به مطلب

مشکل پر شدن مداوم هاست توسط Wordpress Backup to Dropbox

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من اخیرا افزونه Wordpress Backup to Dropbox رو نصب کردم که سایتم رو اتوماتیک روی دراپ باکس بک آپ بگیره.

اما بخاطر اینکه برای هر فایلی که انتقال میده یه log میزنه، فضای هاست رو بصورت وحشتناکی اشغال میکنه.

کسی میدونه چطوری میشه log های این افزونه رو غیرفعال کرد؟

مچکرم ;)

لینک به ارسال

طبق توضیحات خود افزونه هر زمانی که شروع به بک آپ گیری جدید بکنه لاگ فایل قبلی رو حذف می کنه - اما اگر این کار رو انجام نمیده می تونید در پوشه ی wp-content - backup رو حذف کنید - گرچه تا جاییکه یادم میاد در پنل افزونه هم امکان پاکسازی داشت

لینک به ارسال

من محتویات اون پوشه رو حذف کردم ولی فقط 60 مگ ازش کم شد! در حالی که حدود 600 مگابایت فضای سایتم الکی اشغال شده. کسی میتونه کمک کنه؟

لینک به ارسال

به نظر من که اصلا این افزونه و بند و بیلش رو از بیخ پاک کنید و اسکریپت زیر رو نصب کنید (به خاطر تاپیک شما معرفیش کردم)

http://forum.wp-parsi.com/topic/7159-%D8%A8%DA%A9-%D8%A2%D9%BE-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

روی دراپ باکس هم پشتیبان می گیره و هم از طریق حسابهای اف تی پی (روی هاست رایگان همی می تونید)

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان هنوز کسی نتونسته کشف کنه که چطوری باید این 600 مگ فضا رو آزاد کنم؟ با پاک کردن افزونه درست میشه؟

لینک به ارسال

دوستان هنوز کسی نتونسته کشف کنه که چطوری باید این 600 مگ فضا رو آزاد کنم؟ با پاک کردن افزونه درست میشه؟

شما پیدا کردید این 600 مگ در کدام فولدر و کدام فایل ها هستند؟

لینک به ارسال

شما پیدا کردید این 600 مگ در کدام فولدر و کدام فایل ها هستند؟

نه دوست عزیز. اگر پیدا میکردم کجا هستش که خودم با دوتا کلیک حذفش میکردم! ;)
لینک به ارسال

اگر مدیریت هاست CPanel هست به Disk Space Usage بروید . مشخص میشود

لینک به ارسال

نه دوست عزیز. اگر پیدا میکردم کجا هستش که خودم با دوتا کلیک حذفش میکردم! ;)

سلام

پس از کجا می دونید 600 مگابایت از این افزونه پر شده

معمولا چنین فضاهایی رو یا error log های مداوم خود سیستم پر می کنه یا فایل هایی که در آپدیت ها نیمه کاره باقی موندن و با پسوند tmp روی هاست ذخیره شدند

به جز راهی که دوستان گفتند می تونید نرم افزار FileZila رو دانلود کنید و به ftp متصل بشید و با فعال کردن گزینه "فایل های مخفی حتما نمایش داده شود" از زیر منوی سرور کل هاستتون رو چک کنید و حجم فایل ها را ببینید

اگر error لوگی با این حجم داشتید اول دانلودش کنید بعد پاک کنید یا حداقل چند خط آخرش را برای بررسی علت ارور کپی کنید و بخونید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...