رفتن به مطلب

ارسال ایمیل دوره ای

EleRam

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من می خوام به صورت دوره ای یه سری مطالبی رو (شامل عنون های پست های جدید) برای کاربران سایتم از طریق ایمیل ارسال کنم و البته نسبت به هر کاربر محتوای ایمیل ارسالی متفاوته.

از نظر کد نویسی مشکلی ندارم و می تونم با خود وردپرس هم ایمیل ارسال کنم.

اما برام سوالی ایجاد شده که چه راهی بهتره؟ چون چند راه پیدا کردم و هر کدوم مزایا و معایبی دارن. مثلا:

1- از طریق خود وردپرس میشه فرستاد اما همونطور که می دونید چه هاست ایرانی چه خارجی محدودیت زیادی روی ارسال ایمیل در هر ساعت اعمال می کنن و عملا این کار نشدنیه.

2- از طریق سرویس های رایگان ایمیل گروهی مثل: Mailchamp. اینم مشکلش اینه که:

الف- تعداد یوزر ها محدوده و باید هزینه اکانت پرداخت کرد (خیلی مهم نیست و قابل حله)

ب- تا جایی که من فهمیدم تا درصد مشخصی از ایمیل های فرستاده شده باید خونده و روی لینک هاش کلیک بشه در غیر این صورت اکانتت غیر فعال میشه.

می خواستم ببینم کسی تجربه ای داره؟ راه حل بهتری هست؟ معایب موارد بالا رو میشه حل کرد؟

پیشاپیش از الطاف شما دوستان متشکرم. :wub:

لینک به ارسال

دیگه چه راه حلی وجود داره دوست عزیز؟

این سایت نه API در اختیار قرار میده نه هیچی... من می خوام کلی شخصی سازی کنم ایمیل ها رو. هر کاربری که ثبت نام می کنه اتوماتیک توی لیست ایمیل ها باشه... اینطوری باید تک تک دستی وارد کنم !

یکی از مشکلاتی که MailChimp داره رعایت کپی رایته که باز برای ما مشکل به وجود میاره

لینک به ارسال

این اسکریپت هم هست به نظرم تمام امکاناتی رو که شما میخوایید رو داره:

http://www.persianscript.ir/1391/12/13/newsletter-mailer-v1-3-codecanyon-script-download/

لینک به ارسال

ببینید الآن اگه مثلا ما 500 تا عضو داشته باشیم اگه قرار باشه همه رو یه جا بفرسته خب اولا سرورمون ساسپندمون می کنه و ثانیا اینکه ایمیلها به عنوان هرزنامه شناخته میشن، آیا این زمان بندی که می فرمائید مربوط به همین هست؟ یعنی مثلا یه ایمیل رو توی هر ساعت برا 60 نفر می فرسته و ساعت بعدی برای 60 نفر بعدی و ...

لینک به ارسال

بله شما میتونید عضوهارو دسته بندی کنید و برای هر دسته بندی یه زمانی رو مشخص کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...