رفتن به مطلب

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده

nima-RZ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

کسی میدونه این ارور وتسه چی بعضی وقتها برای سایت من میاد؟ایراد از کجاس؟

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده

لینک به ارسال

درود

معلومه که ارتباط با دیتابیس قطع شده

از سرور ملی استفاده میکنی ؟

نه فک نمیکنم

هاست رو از تهران هاست گرفتم اونجا هم زده بود (

کلیه سرویسها در بهترین و معتبرترین دیتاسنتر های آمریکا و کانادا میزبانی می شوند) حالا راست بگن یا نشو نمیدونم

هر 2 هفته ی بار اینجوری میشه!!!!

لینک به ارسال

از سرورتون باید سؤال کنید، من هم قبلا از این هاستهای گازویلی داشتم که همیشه از این خطاها میداد (از همین هاستهای بی نهایت :D )، حالا این که چیزی نبود! هر روز هم هک می شدم، تا آخرش مجبور به ترک اون سرور شدم و مشکلات همشون رفع شد

لینک به ارسال

از سرورتون باید سؤال کنید، من هم قبلا از این هاستهای گازویلی داشتم که همیشه از این خطاها میداد (از همین هاستهای بی نهایت :D )، حالا این که چیزی نبود! هر روز هم هک می شدم، تا آخرش مجبور به ترک اون سرور شدم و مشکلات همشون رفع شد

ممنون

لینک به ارسال

نه فک نمیکنم

هاست رو از تهران هاست گرفتم اونجا هم زده بود (

کلیه سرویسها در بهترین و معتبرترین دیتاسنتر های آمریکا و کانادا میزبانی می شوند) حالا راست بگن یا نشو نمیدونم

هر 2 هفته ی بار اینجوری میشه!!!!

نکنه شما هم باورتون شد؟؟ اینو که توی همه هاستینگها نوشتن، خب لابد همشون هم بهترین هاستها رو دارند :rolleyes:

حالا من کاری به این هاستینگ ندارم، شاید واقعا هاستینگ خوبی باشه (شوخی کردم، خب اگه اینجور مشکلاتی داره و همیشه اینطور میشه می تونید بفهمید که خوبه یا بد! کار سختی نیست، چرا من توی سرور جدیدم یک بار هم اینطور نشدم؟) ولی بعضی از این هاستینگها توی چشم آدم نگاه می کنند و دروغهای کله گنده می گن و به روشون هم نمیارند! مثلا می گن : هاست بی نهایت :D این هاست بی نهایت از فحش خواهر مادر برا آدم بدتره!!!

در کل ملاک خوب بودن هاست به حرفشون نیست، باید هاستینگشون رو کاملا چک کنید

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

خطای پایگاه داده از طرف سروره و تا 5% از زمان هر روز را مجازند مگر اینکه با آپتایم های بالای 95% هاست را عرضه کرده باشند

توضیح: هرچیزی به برق وصل بشه نیاز به کنتاکت داره و جابایی موتورهای برقی داره و الا از حرارت منفجر می شه اینکار را می شه با ups انجام داد که با توان الکتریکی لازم برای سرورهای عظیم باید از ups های خیلی گران استفاده بشه و معمولا مقرون به صرفه نیست و ترجیح به ریست یا تعویض سیستم سرور محلیه

سرور محلی لزومی نداره در کنار هاست شما باشه

می شه هاست را از آلمان تهیه کرد و سرور را در ایران نصب کرد

لینک به ارسال

خطای پایگاه داده از طرف سروره و تا 5% از زمان هر روز را مجازند مگر اینکه با آپتایم های بالای 95% هاست را عرضه کرده باشند

توضیح: هرچیزی به برق وصل بشه نیاز به کنتاکت داره و جابایی موتورهای برقی داره و الا از حرارت منفجر می شه اینکار را می شه با ups انجام داد که با توان الکتریکی لازم برای سرورهای عظیم باید از ups های خیلی گران استفاده بشه و معمولا مقرون به صرفه نیست و ترجیح به ریست یا تعویض سیستم سرور محلیه

سرور محلی لزومی نداره در کنار هاست شما باشه

می شه هاست را از آلمان تهیه کرد و سرور را در ایران نصب کرد

ممنون از راهنمایی خوب و کاملتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...