• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
Bright Moon

دریافت RSS در پنل مدیریت وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

درود

هدف: (ساخت وبلاگستان)

- عضو کردن چند وبلاگ.

- آمدن مطالب ارسالی وبلاگ های عضو شده در بخشی از پنل مدیریت

- به نمایش درآمدن مطالب وبلاگ ها بعد از (تیک زدن/تایید کردن) مدیر سایت.

و در ادامه:

- به نمایش درآوردن آخرین وبلاگ های عضو شده

- دسته بندی از نظر محتوا

...

خوب حالا اگر من بخوام این عضویت رو با یک فرم تشکیل بدم، چطور باید اونارو طوری تنظیم کنم که:

1. هم بشه دسته بندیشون کرد،

2. هم بشه به صورت خودکار مطالب ارسالیشون رو تو بخشی از مدیریت ورد پرس بیارم

3. هم این که با (تیک زدن/تایید کردن) بشه مطلب رو به نمایش درآورد در سایت. مثلاً: وبلاگ الف: دل نوشته های من. در این روز های بهاری و ...

افزونه برای این کار گیر نیاودم

لطفاً راهنمایی کنید :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راحت ترین راهش اینه که یک post type برای مطالب rss ایجاد کنید

و افزونه feedwordpress را برای اون پست تایپ و انتشار پس از تایید یا پیش نویس تنظیم کنید

البته برای اضافه کردن لینک می تونید در افزونه افراد مجاز را مشارکت کننده معرفی کنید و می تونید یک فرم ارسال پیوند rss بسازید که آدرس های درخواستی رو برتون سند کنه و خودتون به صورت دستی آدرس های مورد تاییدتون رو به افزونه اضافه کنید

که دومیه مطمئن تره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط bia2mas
       سلام خسته نباشید
      میخوام داخل فید سایتم تگ <image> رو قرار بدم که عکس اون پستو با اندازه کوجیک نشون بده 
      مثل سایت دیجیاتو:
      https://digiato.com/feed/
      <image>
      <url>https://digiato.com/wp-content/uploads/2016/09/android-nougat-nexus-6p-635x357-w600-600x337.jpg
      </url>
      </image>

هرجایی گشتم بود گزاشتم ولی نتیجه ای که میخواستمو ازش نگرفتم، حتی تو انجمنا خارحپجی گشتم و هیچکدوم عمل نکرد،چون دقیقا میخوام مثل سایت دیجیاتو نمایش بده (بدون استفاده از افزونه)
      ادرس سایتم: Asemoona.com
      اگه هم با هزینه میتونید برام درست کنید بهم بگید هزینش هر چقدر شد میدمتون
      ایدی تلگرامم: @saeedm1997
    • توسط shayan
      سلام دوستان
      نمیدونم یه همچین چیزی که میخوام اصلا وجود داره یا خیر
      میخوام یه حلقه یا هرچیز دیگه ای که بشه ازش مثل حلقه های وردپرسی یه سری مشخصات مثل تایتل و کانتنت و .. گرفت و چاپ کرد
      من یه ابزارک تو قالبم طراحی کردم
      میخوام با یه لوپ بهش بگم که بره تو فلان سایت و یا سایت ها و تایتلش و کانتنت رو بگیره و برام چاپ کنه
      نمیخوام از پلاگین یا ربات استفاده کنم چون یکم تو  ui کار به مشکل بر میخورم
      سپاس فراوان
    • توسط Bright Moon
      سلام
      در خروجی rss خلاصه ای از متن نوشته نمایش داده میشه.
      شرکت سازنده اپلیکشن اندروید از من خروجی با محتوای کامل نوشته درخواست کرده.
      از قسمت تنظیمات خواندن، برای هر نوشته در خوراک، نمایش بده  را برابر با " همه‌ی نوشته " قرار دادم اما همچنان فقط خلاصه خبر نمایش داده می شود.
      افزونه yoast seo هم نصب هست.
      لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم یک خروجی با متن کامل ایجاد کنم

• توسط معین
      سلام به دوستان زحمتکش. من می خوام یه کاری کنم که وردپرسم به صورت خودکار فید های یک سایت دیگه رو دریفات کنه، و مطالبش رو به صورت خودکار پست کنه. خب تا این جاش رو هممون می دونیم که پلاگین هایی هستن که این کارا رو می کنن. 
      من خودم تا حالا با چند تاشون کار کردم که آدرس فید رو میدی و خودکار برات بهصورت پست توی سایت خودت مطالب رو کپی شده ارسال می کنه...
      اما من می خوام بجای این که مطالب رو از rss استخراج کنه و به صورت کپی شده برای من توی وردپرس پست کنه، بیاد اون لینک مطلب سایت دیگه رو به صورت iframe و در قالب یک پست ارسال کنه
      یعنی یک پست ارسال بشه که موضوع پست همون موضوع سایت فلان هست و محتوای پست یک iframe هست که اون مطلب رو از سایت فلان نشون میده
      نمونه ی این کار رو اینا کردن: http://www.shahrekhabar.com/  یا مثلا: http://khabarpu.com/
      اما اینا ظاهراً پلتفرم اختصاصی نوشتن... بنظرم با وردپرس اصلا کار سختی نباشه
      کسی ایده ای داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط farhad3113
      سلام
      میخواستم بدونم چه جوری می شه وبلاگ را به وردپرس وصل کرد یعنی یه پست تویه وبلاگ(ترجیحا بلاگفا یا میهن وبلاگ) گذاشت بعد اون پست بیاد تو پست های وردپرس و در نمایش پست از سرور وبلاگ دهنده استفاده کنه نه اینکه مطالب وبلاگ را بیار تو سرور خود سایت.