رفتن به مطلب

بازشدن صفحات سایت در تب جدید

!Mojtaba

پست های پیشنهاد شده

سلام

برا اینکه صفحات سایتم بعد از کلیک در صفحه جدید باز شه باید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

کل صفحات؟ یا فقط تعدادی؟

نه دیگه منظورم مطالب داخل صفحه اصلیه سایته ... !

الان وقتی رو مطلب کلیک میکنی تا ادامش بیاد تو همون صفحه باز میشه و من میخام تو صفحه جدید بازشه .... !

لینک به ارسال

تو فایل ایندکس خط زیر رو پیداکنید:

<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a>

وبهش اینجوری اضافه کنید:

<a target="_blank" href="

لینک به ارسال

با اضافه کردن کد

<base target="_blank" />

به قبل از بسته شدن تگ head در فایل header.php همه پیوندهای سایت در تبی جدید باز می شوند

لینک به ارسال

این کار تاثیری تو سئو یا آمار داره ؟

فک نکنم ... آمار هم فک کنم تاثیر داشته باشه چون ادرس تو یه تب جدید باز میشه

لینک به ارسال

تاثیری در سئو که نمی گذاره موتورها با آی پی بازدیدکنندگان کار دارند که با تغییر تب تغییری نمی کنند ولی معمولا به لحاظ عصبی روی بازدید کننده تاثیر منفی می گذاره و باعث می شه بازدیدکننده صفحات کمتری از سایت را ورق بزنه گرچه در عمل لود شدن در تب جدید با لود شدن در همان تب از لحاظ زمانی فرقی ندارند

لینک به ارسال

تاثیری در سئو که نمی گذاره موتورها با آی پی بازدیدکنندگان کار دارند که با تغییر تب تغییری نمی کنند ولی معمولا به لحاظ عصبی روی بازدید کننده تاثیر منفی می گذاره و باعث می شه بازدیدکننده صفحات کمتری از سایت را ورق بزنه گرچه در عمل لود شدن در تب جدید با لود شدن در همان تب از لحاظ زمانی فرقی ندارند

ولی فک کنم برا یازدیدکننده هایی که میخان چندید صفحه رو باز کنن بسیار خوبه ..

یه سوال دیگه ..الان وقتی صفحه روی لینک کلیک میکنیم اون لینک میره تو صفحه جدید ... بعد این که اون صفحه میاد بازدید کننده هم میره و اون صفحه رو میبینه . حالا من میخام که وقتی رو لینک کلیک کرد اون لینک تو تب جدید باز شه منتهی کاربر تو همون صفحه بمونه ....

لینک به ارسال

ولی فک کنم برا یازدیدکننده هایی که میخان چندید صفحه رو باز کنن بسیار خوبه ..

یه سوال دیگه ..الان وقتی صفحه روی لینک کلیک میکنیم اون لینک میره تو صفحه جدید ... بعد این که اون صفحه میاد بازدید کننده هم میره و اون صفحه رو میبینه . حالا من میخام که وقتی رو لینک کلیک کرد اون لینک تو تب جدید باز شه منتهی کاربر تو همون صفحه بمونه ....

برای اینکار نیاز به دستوری غیر از لینک دارید لینک وظیفه اش رسوندن مخاطب به پیونده

البته با راست کلیک در صفحه می شه اینکار را کرد ولی اینکه برای مخاطب این اتفاق بیافته نمی دونم

می تونید مقدار target را از _blank به یک نام تغییر بدید مثل honda اما تمام پیوندها در همون صفحه روی هم باز می شند اما بجز در اولین کلیک در کلیک های بعدی کاربر را به صفحه باز کرده نمی بره و کاربر را در همون صفحه نگه می داره

اگر هدفتون اینه که کاربر بتونه در حین خوندن یک مطلب چند مطلب دیگه رو هم نشونه گذاری کنه برای اینکه بعدا بخونه می تونید براش فرم بسازید و امکانی شبیه مارک کردن لینکها رو و اضافه کردنشون به پنل کاربریش رو به امکانات کاربری اضافه کنید تا بعد از لاگ این یک پنل کنار دستش قرار بده که هر پیوند را خواست بعدا بخونه مارکینگ کنه تا در دفعات ورود بعدی و یا هر وقتی که فرصتش رو کرد بخونتشون

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

دوستان راهی وجود داره که بشه از بخش فهرست ها لینکی خروجی رو ایجاد کرد که در تب جدید باز بشه؟ :unsure:

لینک به ارسال

این قابلیت در خود وردپرس وجود داره.

در صفحه فهرستها سمت چپ بالای صفحه تنظیمات صفحه رو بزنید.

سپس تیک 'هدف پیوند' رو بزنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...