Saeed7007

بلاک شدن توسط گوگل

55 پست در این موضوع قرار دارد

دوست عزیز کار نشد نداره ، توضیح دادم ، با رعایت نکات سئو و موارد مربوطه و کمی و صبر و تحمل حتما شاهد نتیجه‌های خوبی خواهید بود ..

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از دلگرمی هاتون!

امیدوارم

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

یک ماه گذشت و هنوز گوگل با ما مشکل داره... :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایدکس هاتون تغییری کردن؟

ورودی هاتون چه وضعیتی دارن؟

خطایی یا اخطاری از گوگل دریافت کردید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایندکس ها رو خیلی کم بررسی میکردم و نمیتونم حرف قطعی بزنم.

ورودی ها از طریق bing هستن و یا لینکهایی که در بعضی سایتها قرار دادم...

هیچ خطایی هم از گوگل دریافت نکردم(البته همون خطای not found مربوط به لینک های سوختم که برای یکسال پیش هست و کلا 2 بار دریافت کردم.)

2 بار درخواست reconsideration فرستادم و هردوبارش هم گوگل گفت که سایتت هیچ مشکلی نداره...

واقعا گیج شدم... :(

با یه سایت سئو صحبت کردم و گفتن تا شما مبلغ 300 تومن رو برای ما نریزین و ما ربات رو سایتتون نصب نکنیم، هیچ کاری نمیتونین بکنین... :wacko:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو این یک ماه تقریبا میشه گفت تمام سایتها افت ورودی گوگل داشتن و این می تونه از اثرات بروز شدن الگوریتم پنگوئن باشه ، یه احتمال دیگه هم که میتونم بدم چون گوگل میخاد پیج رنک ها رو ابدیت کنه سایتها به این وضعیت افتادن معمولا قبل از ابدیت رنک ها تغییراتی تو نتایج جستجو بوجود میاد و بعد از ابدیت بعضی سایتها که اصول رو رعایت کردن رتبه های بهتری میگیرن و ورودی گوگل شون بالا میره و سایتهایی که با تقلب ( از نظر گوگل ) قبلا ورودی خوبی داشتن یا تلاش شون کم بوده و مطالب شون اون کیفیت لازم رو نداشته به رتبه های پایین تر سقوط می کنن .

به هر حال باید دست از تلاش بر نداشت و سایت رو با مطالب جدید و کاملا اختصاصی بروز کرد ، گرفتن بک لینک از انجمن های مرتبط و شبکه های اجتماعی به خصوص گوگل پلاس رو فراموش نکرد تا ببینیم چی پیش میاد ...

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ورودی های منم کم شده حسابی

من تو تمام نوشته ها نوشتن منبع و کلا یه صفحه دارم به نام منابع نمیدنم چرا این طور شده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینکی نخریدید؟لینکی نفروختید؟فقط یک مدت طولانی سایت غیرفعال بوده؟الان چند وقته سایت فعال شده؟

مطالب چقدر کپی چقدر ادیت شده و چقدر اختصاصی هست؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینکی نخریدید؟نه

لینکی نفروختید؟نه

فقط یک مدت طولانی سایت غیرفعال بوده؟نه

الان چند وقته سایت فعال شده؟8 ماه

مطالب چقدر کپی چقدر ادیت شده و چقدر اختصاصی هست؟

ادیت شده فقط یه چندتا هم اختصاصی

البته فکر کنم الان فصل امتحانات بچه ها باشه بازدید کم شده باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مشکلم رو توی پست های قیلی مطرح کردم و دقیقا توضیح دادم.

لینکی نخریدید؟ نه

لینکی نفروختید؟ نه

فقط یک مدت طولانی سایت غیرفعال بوده؟ بله. تقریبا 7-8 ماه

الان چند وقته سایت فعال شده؟40-50 روز

مطالب چقدر کپی چقدر ادیت شده و چقدر اختصاصی هست؟ 60 درصد اختصاصی. 30 درصد کلا ادیت شده و کمی هم کپی(تهداد کپی مطالب انگشت شماره)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان نظری ندارن؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس سایتتون؟

مطمئنید در حال حاظر بلاک هستید؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

engpedia.ir

نمیدونم اسمش رو باید بلاک گذاشت یا نه ولی مشکل ورودی گوگل رو هنوز دارم(تعداد افرادی از طریق گوگل سایتم میان=صفر مطلق)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخرین مطلبتون که ایندکس شده

http://wpu.ir/jt3f2

سئو سایتتون ضعیف هست

مباحث سئو را بخوانید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من پارسال که سایتم ور راه اندازی کردم و روی قالب و seo و... اصلا کار نکردم، وقتی شب پست جدید میزاشتم و صبح بررسی میکردم، متوجه میشدم که چند نفری بخاطر پست چند ساعت پیش (سرچ در گوگل) وارد سایتم شدن ولی الان حتی یک نفر از گوگل هم نمیاد...

نمیدونم مشکل چیه.... ولی باید یه نکته ریز و اساسی داشته باشه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالای 10 نفر از ادلیستهای یاهو میگن نمیتونن گوگل رو باز کنن.

از اون روزی که اینطوری شده آمار سایتم پایین اومده

================================

اول ما پورت شرکت اواست سکوریتی رو ببندیم بعد اونا لج کردن کلا تحریم زدن.حالا هم گوگل که قبلا هم این تجربه رو داشتیم.

از خدا آرزو میکنم هر کسی سر جای خودش باشه.

ویرایش شده در توسط آریارامن
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بررسی ساده این هست که ببینید چقر طول میکشه پست ایندکس بشه

و این که وقتی ایندکس شد وقتی دقیقا عنوان پست سرچ میکنید آیا پستتون نشون داده میشه توی نتایج اول یا نه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایندکس میشه و مشکلی نداره...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر سایتتون همین لینکی هست که توی امضاتون هست من برای چندتا از پست هی صفحه ی اول چک کردم اصلا نبودن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدترین پست من الان اینه:

دانلود Mechanical Engineer’s Handbook

وقتی عبارت زیر رو سرچ کنید میبینید که ایندکس شده:

دانلود Mechanical Engineer’s Handbook site:engpedia.ir

درسته؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایندکس شدن بخش اوله بخش دوم اینه که ببینید با جستجوی عین عبارت اصلا سایت شما در نتایج اول در میان بقیه سایت ها هست یا نه که من چند مورد چک کردم و نبود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم یک ماه هست که دارم روی این موضوع بحث میکنم!!!!!! 5 صفحه !!! :huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از گذشت تقریبا دو ماه، گوگل هنوز سایت من رو به رسمیت نشناخت...

میخواستم بپرسم اگه دومین سایت رو عوض کنم و کل مطالب رو به دومین جدید انتقال بدم، گوگل نمیگه که این سایت جدید، کپی سایت قبلی هست و دوباره همون مشکل را داشته باشم؟

در صورت مثبت بودن پاسخ، بهترین راه تغییر لینک ها چیه؟

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نطری نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت شما بکلینک ندارد؟

http://www.webrankstats.com/webstats/engpedia.ir

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط soshiant
      سلام
      فرض بفمرایید من از شرکت X یه دامین دارم به اسم Site.com
      حالا رفتم و از شرکت Y یه هاست دانلود خریدم به اسم DownloadFile.Site.com و همه فایلهای دانلودم رو داخلش آپلود کردم
      حالا چطوری میتونم به گوگل بفهمونم که محتویات هاست دانلود، لینک خارجی نیست و جفت این دو آدرس باید یکی حساب بشه و لینک های دانلود در اصل لینک داخلی محسوب بشن نه خارجی؟
    • توسط cyfer
      سلام
      میشه بگید چطوری میتونم سایت وردپرس خودم رو در هنگام جستجو به این شکل در بیارم!
      عکس رو در زیر قرار دادم لطفا ببینید!

• توسط taromir
      سلام من وقتی اسم سایتم رو تو جستو جو سرچ می کنم به این صورت نمایش داده میشه

ولی می خوام به این صورت نمایش داده بشه 

چیکار باید بکنم لطفا زودتر راهمایی کنید
    • توسط ach1992
      سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
      من پیامی از سرچ کنسول گوگل دریافت کردم که گفته سایت شما هک شده ولی صفحاتی رو که برای این مورد ارائه داده همشون مربوط به چند تا پست هستند و نمیدونم باید چیکار کنم.
      متن کامل پیام رو اینجا برای شما میذارم لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه با تشکر
      Hacked content detected on http://zist-fan.ir/
      To: Webmaster of http://zist-fan.ir/,
      Google has detected that your site has been hacked by a third party who added hidden or cloaked content on some of your pages. This critical issue utilizes your site’s reputation to show potential visitors unexpected or harmful content on your site or in search results. It also lowers the quality of results for Google Search users. Therefore, we recommend you remove the hacked content from your site as soon as possible. If you remove the spam, our system will automatically reflect these changes as we update our index.
      Following are one or more example URLs where we found pages that have been compromised. Review them to gain a better sense of where this hacked content appears. The list is not exhaustive.
      https://zist-fan.ir/%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D9%85/
      https://zist-fan.ir/%D9%85%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A8%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C/
      https://zist-fan.ir/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%A8%DB%8C/
      Here’s how to fix this problem:
      1 Look for pages or directories on your site that have been compromised
      To help start your investigation, review the example URL(s) where we found pages that have been compromised. Be sure to check your entire site, including the homepage, for any unfamiliar content that could have been added. The malicious code might be placed in HTML, JavaScript, or other files on your site. It can also be hidden in places you might overlook, such as server configuration files (e.g. .htaccess file) or other dynamic scripting pages (e.g. PHP, JSP).
      2 Use the Fetch as Google tool to isolate the malicious content
      Because some pages can appear one way to a user and another way to Google crawlers, you can use the Fetch as Google tool to reveal some kinds of hacking. Enter URLs from your site in the tool to see the pages as Google sees them. If the page has hidden hacked content, the tool can reveal that content.
      Fetch as Google 3 Remove all malicious content
      You can also contact your hosting provider and ask them for assistance. If you’re having trouble identifying and removing all the content on your site that is compromised, consider restoring an older backed-up version of your site.
      4 Secure your site from any future attacks
      Identify and fix vulnerabilities that caused your site to be compromised. Change passwords for administrative accounts. Consider contacting your hosting service to get help with the issue.
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، منظور از این سه تا قسمت در گوگل چیه؟ و برای افزایش رتیه و ورودی سایت چطور میشه ازشون استفاده کرد؟