naseria_1364

ارسال کد تخفیف برای کاربر

11 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

ایا این امکان هستش که بعد از خرید برای مشتری یک کد تخفیف ارسال بشه که بتونه برای خریدهای بعدی ازش استفاده کنه؟

ویرایش شده در توسط naseria_1364
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر از پلاگین های فروش استفاده می کنید معمولاً امکان کوپن دارند

از چه سیستمی استفاده می کنید برای فروش؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله

همه چیز مربوط به برنامه میشه

اگر در برنامه تعریف شده باشه. چرا که نه :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب افزونه اماده ای هم داره؟

چون اگه نیاز به برنامه نویسی داشته باشه که کار من نیست

سوال بعدی اینه که ایا با استفاده از این امکان و سیستم دانلود به ازای پرداخت میشه سایتی مثل سایتای خرید گروهی ایجاد کرد؟

تو اون سایتا هم کاربر بعد از پرداخت براش کد تخفیف ایمیل میشه

البته مطمئنا به این سادگی که من میگم نیست

شایدم از اول سوالمو جای بدی مطرح کردم چون مطمئنن با برنامه نویسی میشه بیشتر دنبال افزونه بودم

ویرایش شده در توسط naseria_1364
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در افزونه‌هایی مانند easy digital downloads امکان تعریف کد تخفیف هست

و افزونه های فروشگاهی دیگر.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب دقیقا این همون جاییه که من مشکل دارم

چطور میشه براش تعیرف کرد که برای هر مشتری بطور اتماتیک یک کد منحصر بفرد ارسال کنه و اون کد ها رو کجا باید گذاشت؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتونید به صورت درصدی یا مبلغ تخفیف رو مشخص کنید و به مشتری در هنگام صورتحساب گفته میشه که اگه کد تخفیفی دارید وارد کنید که روی قیمت آخر حساب میشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب دقیقا این همون جاییه که من مشکل دارم

چطور میشه براش تعیرف کرد که برای هر مشتری بطور اتماتیک یک کد منحصر بفرد ارسال کنه و اون کد ها رو کجا باید گذاشت؟

این تعریفات را افزونه نویس انجام داده شما میزان تخفیف را مشخص کنی خودش باقی را برات انجام می ده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید دوست من در پست اول صحبت از فروش کردید - اما بعد به فروش گروهی رسیدید - اگر خودتون به جمع بندی رسیدید که دقیقا چی میخواین راحت میشه گفت چه کار باید کرد.

اما در مورد فروش گروهی خارج از بحث کدینگ حتماً می دونید که سایت های فروش گروهی با سایت های نیازمندی ها کاملاً متفاوت هستند. چون در سیستم فروش گروهی شما دریافت کننده ی وجه هستید در حالیکه فروشنده ی کالا یا خدمات نیستید. این باعث میشه که فروشندگان معمولاً یه قرارداد خیلی محکم با ضمانت نامه های خوب از شما تقاضا کنند.

از طرف دیگه الان اکثر ارائه دهنده های کالا و خدمات این سیستم ها رو ملزم به قرارداد فول تایم می کنند. یعنی اینکه شما باید هم در خوش بازار برای اونها فروش داشته باشید و هم در بد بازار. به قول معروف هم در محرم و هم در تابستان بلیط استخر براشون بفروشید. دقیقاً مانند اتفاقی که در چارتر های هواپیمایی می افته. و همه ی اینها بیش از نیاز به دانش کدینگ به تیم بازرگانی قوی نیاز داره.

مجددا تاکید می کنم که سایت های فروش گروهی اصلاً مشابه سایت های فروش و یا سایت های زوار در رفته ی نیازمندی ها نیست.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط themefarsi
      با سلام و خسته نباشید خدمت شما ...
      یه پروژه بهم خورده می خواستم ببینم نمونش هست یا نه یا کسی می تونه راهنمایی کنه بنده رو ...
      موضوع از این قرار هست که یک فروشگاهی در سایت ثبت میشه که خدماتی مثل فروش لباس داره و زیر مجموعه یک پاساژ هست ...
      این زیاد مهم نیست موضوع اینجاست که مشتری می خواد وقتی کاربر به صفحه فروشگاه اینا میاد یه دکمه باشه دریافت تخفیف کاربر که کلیک می کنه براش یک کد تخفیف بسازه و نشون بده بهش و همون کد رو برای مدیر فروشگاه پیامک کنه .
      اگر کد تک بود یعنی فروشنده می خواست یک کد رو به عموم نشون بده میشد از زمینه دلخواه به راحتی استفاده کرد اما این مدل رو می خوام بدونم چه راهی داره که بنویسم!
      ضمناً هر عضو تنها تعدادی رو که فروشنده مشخص می کنه در روز می تونه کد تخفبف بسازه، همچنین فروشنده می خواد هر موقع که خواست این گزینه رو غیرفعال کنه ...
      با تشکر از وقتی که واسه خوندن و پاسخ دادن میذارید
    • توسط mohammadpakzad
      سلام
      یک افزونه میخام که طرف با پرداخت 1000 تومن یک کد تخفیف بهش داده بشه
      پرداخت رو از سایت پی لاین اوکی کردم اما برای کد تخفیف موندم
      ممنون میشم راهنمایی کاملی کنید.