رفتن به مطلب

ارسال کد تخفیف برای کاربر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ایا این امکان هستش که بعد از خرید برای مشتری یک کد تخفیف ارسال بشه که بتونه برای خریدهای بعدی ازش استفاده کنه؟

ویرایش شده توسط naseria_1364
لینک به ارسال

اگر از پلاگین های فروش استفاده می کنید معمولاً امکان کوپن دارند

از چه سیستمی استفاده می کنید برای فروش؟

لینک به ارسال

بله

همه چیز مربوط به برنامه میشه

اگر در برنامه تعریف شده باشه. چرا که نه :)

لینک به ارسال

خب افزونه اماده ای هم داره؟

چون اگه نیاز به برنامه نویسی داشته باشه که کار من نیست

سوال بعدی اینه که ایا با استفاده از این امکان و سیستم دانلود به ازای پرداخت میشه سایتی مثل سایتای خرید گروهی ایجاد کرد؟

تو اون سایتا هم کاربر بعد از پرداخت براش کد تخفیف ایمیل میشه

البته مطمئنا به این سادگی که من میگم نیست

شایدم از اول سوالمو جای بدی مطرح کردم چون مطمئنن با برنامه نویسی میشه بیشتر دنبال افزونه بودم

ویرایش شده توسط naseria_1364
لینک به ارسال

در افزونه‌هایی مانند easy digital downloads امکان تعریف کد تخفیف هست

و افزونه های فروشگاهی دیگر.

لینک به ارسال

خب دقیقا این همون جاییه که من مشکل دارم

چطور میشه براش تعیرف کرد که برای هر مشتری بطور اتماتیک یک کد منحصر بفرد ارسال کنه و اون کد ها رو کجا باید گذاشت؟

لینک به ارسال

شما میتونید به صورت درصدی یا مبلغ تخفیف رو مشخص کنید و به مشتری در هنگام صورتحساب گفته میشه که اگه کد تخفیفی دارید وارد کنید که روی قیمت آخر حساب میشه.

لینک به ارسال

خب دقیقا این همون جاییه که من مشکل دارم

چطور میشه براش تعیرف کرد که برای هر مشتری بطور اتماتیک یک کد منحصر بفرد ارسال کنه و اون کد ها رو کجا باید گذاشت؟

این تعریفات را افزونه نویس انجام داده شما میزان تخفیف را مشخص کنی خودش باقی را برات انجام می ده

لینک به ارسال

ببینید دوست من در پست اول صحبت از فروش کردید - اما بعد به فروش گروهی رسیدید - اگر خودتون به جمع بندی رسیدید که دقیقا چی میخواین راحت میشه گفت چه کار باید کرد.

اما در مورد فروش گروهی خارج از بحث کدینگ حتماً می دونید که سایت های فروش گروهی با سایت های نیازمندی ها کاملاً متفاوت هستند. چون در سیستم فروش گروهی شما دریافت کننده ی وجه هستید در حالیکه فروشنده ی کالا یا خدمات نیستید. این باعث میشه که فروشندگان معمولاً یه قرارداد خیلی محکم با ضمانت نامه های خوب از شما تقاضا کنند.

از طرف دیگه الان اکثر ارائه دهنده های کالا و خدمات این سیستم ها رو ملزم به قرارداد فول تایم می کنند. یعنی اینکه شما باید هم در خوش بازار برای اونها فروش داشته باشید و هم در بد بازار. به قول معروف هم در محرم و هم در تابستان بلیط استخر براشون بفروشید. دقیقاً مانند اتفاقی که در چارتر های هواپیمایی می افته. و همه ی اینها بیش از نیاز به دانش کدینگ به تیم بازرگانی قوی نیاز داره.

مجددا تاکید می کنم که سایت های فروش گروهی اصلاً مشابه سایت های فروش و یا سایت های زوار در رفته ی نیازمندی ها نیست.

لینک به ارسال
  • 8 سال بعد...
در در ۱۳۹۲/۱/۲۳ در 21:59، Parsa گفته است :

در افزونه‌هایی مانند easy digital downloads امکان تعریف کد تخفیف هست

و افزونه های فروشگاهی دیگر.

ببخشید 

من اماتور هستم خواستم یکی لطف کنه برام توضیح بده از کجا کد تخفیف گروهی بگیرم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...