رفتن به مطلب

یه افزونه نظرسنجی ناب میخوام

پست های پیشنهاد شده

باسلام

دوستان هرچی افزونه pollبوده نصب کردم همشون مشکل دارن.اگه کسی افزونه ی خاصی روسراغ داره لطفا آدرسشوبدید.باتشکر

لینک به ارسال

سلام

والا این افزونه WP-Polls خیلی عالیه. امکاناتش هم فوق العادست

شما بفرمایین مشکلتون با این سری افزونه ها چیه؟

لینک به ارسال

من روی سایت jadnews.ir افزونه wp-poll رو نصب کردم میتونی ببینی. فوق العاده است. به نظرم هیچی کم نداره. علی الخصوص اینکه با ابزارک هم میتونی هرجای قالب خواستی بذاریش.

برای فارسی سازیش هم اگر دوسه تا کلمه رو از قسمت تنظیماتش فارسی کنی کار حله

ویرایش شده توسط jalal768
لینک به ارسال

من روی سایت jadnews.ir افزونه wp-poll رو نصب کردم میتونی ببینی. فوق العاده است. به نظرم هیچی کم نداره. علی الخصوص اینکه با ابزارک هم میتونی هرجای قالب خواستی بذاریش.

برای فارسی سازیش هم اگر دوسه تا کلمه رو از قسمت تنظیماتش فارسی کنی کار حله

روی سایت شماعالی کارمی کنه اماروسایت من همین که اولین نظرداده شدو واردنتایج شددیگه به حالت رای دادن برنمیگرده.

لینک به ارسال

روی سایت شماعالی کارمی کنه اماروسایت من همین که اولین نظرداده شدو واردنتایج شددیگه به حالت رای دادن برنمیگرده.

این جزو تنظیمات افزونه است وقتی هر نفر یکبار بیشتر حق رای نداشته باشه تا وقتی رای نداده صفحه رای گیری را می بینه و بعدش فقط نتایج رو

لینک به ارسال

برای فارسی سازی هم باید کلمات Votes (با V بزرگ)، Total Voters (با T و V بزرگ) و View Results (با V و R بزرگ) رو در قسمت تنظیمات قالب افزونه سرچ کنید (با استفاده از Ctrl+F) و بجاشون کلمات فارسی بذارید. نظرسنجی تون فارسی میشه.

از اونجایی که این انجمن خیلی به درد من خورده و منم میخوام به درد بچه هاش بخورم، اگر کمک خواستی حاضرم فارسی سازی اش رو برات انجامش بدم. چون خودم این کارو کردم و بلدم.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

برای فارسی سازی هم باید کلمات Votes (با V بزرگ)، Total Voters (با T و V بزرگ) و View Results (با V و R بزرگ) رو در قسمت تنظیمات قالب افزونه سرچ کنید (با استفاده از Ctrl+F) و بجاشون کلمات فارسی بذارید. نظرسنجی تون فارسی میشه.

از اونجایی که این انجمن خیلی به درد من خورده و منم میخوام به درد بچه هاش بخورم، اگر کمک خواستی حاضرم فارسی سازی اش رو برات انجامش بدم. چون خودم این کارو کردم و بلدم.

موفق باشید

عزیز دقیقا تو کدوم فایلش باید دنبال ای کلمه ها بکردیم؟؟؟؟ اخه کلی وجود داره از این کلمات تو wp-polls.php .

لینک به ارسال

عزیز دقیقا تو کدوم فایلش باید دنبال ای کلمه ها بکردیم؟؟؟؟ اخه کلی وجود داره از این کلمات تو wp-polls.php .

توی فایل لازم نیست بگردی، توی قسمت تنظیمات نظرسنجی (اگر اشتباه نکنم Poll Options هست) اونجا این کلمات رو عوض کن.

برو توی وبسایت و نظرسنجی رو ببین، هر کلمه ای که می بینی انگلیسی هست، اونطرف سرچ کن و جابجاش کن. فقط باید دقت کنی که دقیقا همون کلمات رو ویرایش کنی نه بقیه کلمات رو.

مثلا کلمه Vote ممکنه چندین جا در Options به کار رفته باشه. ولی شما باید اون یکی رو که V بزرگ داره و در صفحه نظرسنجی دیده میشه رو عوض کنی و بقیه رو دست نزنی چون بقیه جزو کدنویسی افزونه هستند.

لینک به ارسال

توی فایل لازم نیست بگردی، توی قسمت تنظیمات نظرسنجی (اگر اشتباه نکنم Poll Options هست) اونجا این کلمات رو عوض کن.

برو توی وبسایت و نظرسنجی رو ببین، هر کلمه ای که می بینی انگلیسی هست، اونطرف سرچ کن و جابجاش کن. فقط باید دقت کنی که دقیقا همون کلمات رو ویرایش کنی نه بقیه کلمات رو.

مثلا کلمه Vote ممکنه چندین جا در Options به کار رفته باشه. ولی شما باید اون یکی رو که V بزرگ داره و در صفحه نظرسنجی دیده میشه رو عوض کنی و بقیه رو دست نزنی چون بقیه جزو کدنویسی افزونه هستند.

یعنی نمی خواد تو فایل های بخش ویرایش افزونه دنبال بگردم؟؟؟ کافیه برم بخش تنظیمات؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...