رفتن به مطلب

تنظیمات افزونه custom post type ui

solmaz

پست های پیشنهاد شده

با سلام

لطفا در مورد تنظیمات افزونه custom post type ui توضیح بدین

این افرونه رو نصب کردم و از قسمت تنظیمات براش post type و taxonomies ایجاد کردم

در نهایت چیزی که میخواستم با عنوان "محصولات" در سمت راست وردپرس فارسی من ایجاد شده اما کار نمیکنه

لطفا هرکسی میدونه توضیحات کاملی در مورد کار با این افزونه بگه

ممنون

لینک به ارسال

یعنی چی که کار نمی کنه

اگر منظورتون نمایششه

در قالبتون دو فایل بسازید به نام های single-[post-type].php و archive-[post-type].php و جای [post-type] را با نام پست تایپ ساخته شده عوض کنید و کپی فایل single.php و archive.php را هم برای محتویاتش اسافده کنید (با انجام تغییرات دلخواه) حالا می تونید در صفحات مرتبط اونها را ببینید اگر ارور دریافت می کنید به پیشخوان - تنظیمات - پیوند یکتا رفته یکبار ساختار پیوند را دیفالت قرار دهید و چک کنید

برای احضار عناوین اونها در سایدبار یا بخش های معمول سایت باید query بزنید در انجمن جستجو گنید در مورد query مطلب زیاده و شما فقط باید بای cat=ID قرار بدید

post-type=[post-type]

که به جای [post-type] باید نام پست تایمتون قرار بگیره

لینک به ارسال

بزارین واضح تر بپرسم

من post type ای با نام products ساختم

و taxonomi ای با نام brand ساختم

هدفم اینه که در قسمت اضافه کردن محصول هر محصولی که اضافه میکنم با زدن تیک یک brand ، محصول وارد آن قسمت شود

لینک به ارسال

ممنون از وقتی که میزارین

کدی که از

Taxonomy بهم میده کجا قرار بدم

و همچنین اگر کدی که از

Post Type بهم داده را در آخر

functions.php قرار بدم دیگه نیازی به درست کردن archive و single نیست؟

لینک به ارسال

کد تولید شده را میتوانید در فایل functions قرار دهید

فایلهای single , archive هم اگر برای post type ایجاد نکنید. به احتمال زیاد از ایندکس استفاده میکنه

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/8-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B9-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...