رفتن به مطلب

آموزش ساخت قدم به قدم لینک باکس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میشه یه راهنمایی در مورد لینک باکس های موجود بکنین ....

من کلی گشتم اما کمی گیج شدم

لینک باکس ها چند مدل هستن؟ منطورم اینه با اسکریپت بدون اسکریپت با استفاده از افزونه ... کد نویسی و ....... cms .......

کدومش بهتره؟ و تفاوتشون چیه؟

یجا هم دیدم دوستان گفته بودن که واسه سئو سایت بد هستش ولی میشه از تگ un folow استفاده کرد .....

من میخوام برای سایت یدونه لینک باکس بذارم .... بقیه سایت ها هم بتونن لینک ارسال کنن و با استفاده از کد لینک باکس منو توی سایتشون قرار بدن ...

و یه سوال شاید خیلی ساده .......

وقتی کسی لینک باکس منو توی سایتش قرار میده ... هر دفعه که اون سایت برای کسی باز میشه بازدید لینک باکس منم میره بالا دیگه؟

منظورم اینه مثلا توی بعضی لینک باکس ها آمارگیر قرار دادن ..... این آمار بر اساس دفعات لود شدن لینک باکس حساب میشه دیگه؟

الان اگه میشه قدم به قدم راهنمایی کنید که چیکار ها بکنم برای ساختن لینک باکس

با تشکر از همه عزیزان

لینک به ارسال

سلام

شما برای این کار میتونید از اسکریپت های لینک باکس استفاده کنید

چیزی معرفی نمیکنم در گوگل جستجو کنید میتونید چند تا پیدا کنید

سوال هاتون :

بله آمارشون برای هر بار لود هست

نصب :

بعد از اینکه اسکریپت دلخواهت رو دانلود کردی دوباره آپلودش کن روی هاستت مثلن :www.box.site.com بعد برو به آدرس صفحه ، نصب اتوماتیک میاد

هرچی خواسته وارد کن و نصب کن

لینک باکستو به همه معرفی کن و استفاده کن ×

سوالی هم داشتی بپرس کمکت میکنیم

لینک به ارسال

وقت نصب مشخصات دیتا بیس قبلی رو بدم یا یکی جدا تعریف کنم؟؟

داداش وقت نصب ديتابيس میخواد .......

خودم یه دیتا بیس جدا تعریف کنم یا مشخصات دیتا بیس سایت رو بدم؟

وقت نصب LinkboxV3.1-full توی مرحله دیتا بیس

Warning: putenv() [function.putenv]: Safe Mode warning: Cannot set environment variable 'LANG' - it's not in the allowed list in /home3/shikair/public_html/Link/engine/classes/i18n.php on line 79

Warning: mysql_get_server_info() [function.mysql-get-server-info]: Access denied for user 'shikair'@'localhost' (using password: NO) in /home3/shikair/public_html/Link/install/step.php on line 135

Warning: mysql_get_server_info() [function.mysql-get-server-info]: A link to the server could not be established in /home3/shikair/public_html/Link/install/step.php on line 135

اینارو مینویسه

اما توی نصب LinkboxV3beta همچین چیزی نمینویسه ........

ویرایش شده توسط ShikA
لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...