رفتن به مطلب

فارسی سازی افزونه CM Answers

پست های پیشنهاد شده

باسلام خسته نباشید

چه جوری میتونم افزونه فارسی سازی افزونه CM Answers فارسی سازی کنم؟

لینک به ارسال

سلام

توی پوشه LANG فایل cm-answers-de_DE.po رو با نرم افزار POEDIT باز کن و عبارتها رو به فارسی ترجمه کن، بعد با اسم cm-answers-fa_IR ذخیرش کن، دو تا فایل با پسوند PO و MO میده بهت که باید آپ کنی توی همون پوشه توی سایت

اگه فارسی سازی کردید در بخش فارسی سازی افزونه قرار دهید تا دیگران هم استفاده کنند، همچنین فایل زبان را برای نویسنده افزونه ایمیل کنید تا در نسخه های بعدی اضافه کند

لینک به ارسال

سلام

توی پوشه LANG فایل cm-answers-de_DE.po رو با نرم افزار POEDIT باز کن و عبارتها رو به فارسی ترجمه کن، بعد با اسم cm-answers-fa_IR ذخیرش کن، دو تا فایل با پسوند PO و MO میده بهت که باید آپ کنی توی همون پوشه توی سایت

اگه فارسی سازی کردید در بخش فارسی سازی افزونه قرار دهید تا دیگران هم استفاده کنند، همچنین فایل زبان را برای نویسنده افزونه ایمیل کنید تا در نسخه های بعدی اضافه کند

فارسی سازی کردم ولی فقط فایل باپسوندpoداد.البته فایل قبلی یعنی اصلی(cm-answers-de_DE.po) روهم تغییرداده وعبارات فارسی همراه عبارات انگلیسی درش واردشده.چیکارکنم

لینک به ارسال

فارسی سازی کردم ولی فقط فایل باپسوندpoداد.البته فایل قبلی یعنی اصلی(cm-answers-de_DE.po) روهم تغییرداده وعبارات فارسی همراه عبارات انگلیسی درش واردشده.چیکارکنم

وقتی ذخیره سازی میکنید فایل رو ، فایل .mo اسخته نمیشه؟

اسم فایل رو به نام گفته شده در پست قبلی تغییر دادید؟

لینک به ارسال

نام هاروتغییردادم فارسی سازی شدهمون جوری که گفتیداشتباازخودم بودببخشید.

این هم فایل ها:

cm-answers-fa_IR.po.txt

لینک به ارسال

از اف تی پی استفاده می کنید؟

اگه کار نمی کنه از داخل هاست آپ کنید

نه منظورم برای اینجابود.وگرنه کارسایتم حل شد.ممنون ازهمه دوستان

لینک به ارسال

آها!!

شما دو تا فایل رو با هم زیپ و بعدش پیوست کنید، حیفه، اگه کسی بخواد باید دوباره از نو ترجمه کنه!

لینک به ارسال

سلام

ببخشیدهمین فایل زیپ روهم واسه نویسنده افزونه بفرستم؟

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

سلام دوستان خدا قوت

افزونه خوبی به نظر میاد ولی متاسفانه برای من فعال نشد، بعد نصب وقتی خواست فعال بشه گفت بخاطر اینکه از نسخه php 5.2.17 استفاده می کنی و این افزونه نیاز 5.3 داره نمی تونی فعال کنی و با مسئولین هاست هم صجحبت کردم گفتن اگر بخوایم ارتقاء بدیم با نسخهای قدیمی مشکل درست می کنه/ منم واسه سایتم خیلی نیاز به این افزونه دارم/

دوستان کسی افزونه ای مثل این سراغ نداره که کار من رو راه بندازه؟

با تشکر

ویرایش شده توسط Parsa
حذف لینک سایت
لینک به ارسال

سلام دوستان خدا قوت

افزونه خوبی به نظر میاد ولی متاسفانه برای من فعال نشد، بعد نصب وقتی خواست فعال بشه گفت بخاطر اینکه از نسخه php 5.2.17 استفاده می کنی و این افزونه نیاز 5.3 داره نمی تونی فعال کنی و با مسئولین هاست هم صجحبت کردم گفتن اگر بخوایم ارتقاء بدیم با نسخهای قدیمی مشکل درست می کنه/ منم واسه سایتم خیلی نیاز به این افزونه دارم/

دوستان کسی افزونه ای مثل این سراغ نداره که کار من رو راه بندازه؟

با تشکر

نمونه دیگر

http://premium.wpmudev.org/project/qa-wordpress-questions-and-answers-plugin-lite/

این شکل افزونه های با نام Q&A شناخته میشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...