رفتن به مطلب

افزونه ایجاد منو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قراره متن یه سری کتابها رو توی سایت منتشر کنم که به خاطر طولانی بودن قراره دسته بندی کنم و توی برگه های مختلف قرارشون بدم و قراره یه منو توی سایدبار برای این برگه ها دست کنم، فعلا که فقط این افزونه رو دیدم که تا حدودی می تونه کارم رو راه بندازه که اینجا به کارش بردم:

http://mobser.ir/w

(توی آدرس بالا اون علامتهایی که اول زیر منوها هست رو خودم وارد کردم تا یه ذره مشخص بشه که کدوما زیر منو هستن :) )

می خواستم ببینم افزونه ای هست که اولا زیر منوهاش واضحتر باشند و بعدش هم کنار منوی اصلی یه علامت + یا اینجور چیزی باشه که با کلیک روی اون زیر منوها باز شن نه به صورت اتوماتیک، همچنین اگه راه بهتری برای ساخت منوهای طولانی با چندین زیرمنو در سایدبار دارید بی زحمت معرفی کنید

لینک به ارسال

فک کنم اگه بخواد ظاهرش مثل اینی که به کار بردم بشه باید زیاد روی استایلهاش کار بشه و من هم متأسفانه خیلی کم از سی اس اس سر در میارم، اگه افزونه های دیگری هم مد نظر دارید بی زحمت معرفی کنید

لینک به ارسال

همچنین این افزونه رو نصب کردم اصلا کار نمی کنه و زیر منوها رو نشون نمیده، توی همون آدرس زیر اون منویی که اول ایجاد کردم قرار داره

لینک به ارسال

افزونه ای رو که می خواستم پیدا کردم، عکسهای افزونه به خاطر انگلیسی بودن همشون برعکس بودن! مجبور شدم همه رو با فتوشاپ درست کنم، ان شاء الله به زودی توی بخش معرفی افزونه نسخه اصلاح شدش رو منتشر می کنم

دمو توی همون آدرس هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...