• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
parseh

نحوه اضافه کردن استایل به ادیتور

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخواستم چند تا استایل css3 را به ادیتورم اضافه کنم ولی هر کاری میکنم نمیشه

البته از ادیتور tinymce-advanced استفاده میکنم و طبق توضیحاتش فایل editor-style.css هم ساختم و در قالب قرار دادم . البته یک استایل هم وارد ادیتور شده ولی میخوام تعداد بیشتری را وارد کنم

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استایل نوشته یا استایل ادیتور؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

استایل برای نوشته ها دیگه

برای ادیتور را متوجه نشدم منظورتون چیه ؟

37678670840732283517.gif

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می خواهید استایل خود ادیتور رو دستکاری کنید تا اینکه فضای خود ادیتور عوض بشه یا اینکه می خواهید استایل نوشته وقتی که منتشر میشه عوض بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرمنده اینو عرض میکنم

ولی طبق عکس کاملا مشخصه منظورم کجاست و اینکه اصلا استایل یا نمای ظاهری ادیتور به چه درد میخوره که حالا عوضم بشه ؟!!!

فارسی تر میگم : منظور شیوه نامه جدید که به ادینور اضافه بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده در توسط parseh
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیزم طبق عکس شما باور کنید هیچی معلوم نیست، شما میشه دقیقا بفرمائید چه استایلی به کجای متن پستها می خواهید بدهید و می خواهید به چه شکل اضافه شه

ویرایش شده در توسط ahadto
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من بیش از 10 تا استایل css3 میخوام به ادیتور اضافه کنم که همانطور که در عکس هم پیداست یکی را اضافه کردم که هر کدام کارایی خاصی دارند از سه بعدی کردن متن تا سایه دار کردن و باکس های مختلف

البته خدمت جنابتان هم عرض کنم قصد استفاده از افزونه هم ندارم چون دقیقا میدونم چه افزونه هایی را میشه استفاده کرد

درخواست کاملا واضح و مشخص هست : میخوام چند تا استایل css3 به استایل های شیوه نامه اضافه کنم ، یکی را اضافه کردم ولی مثل اینکه اجازه اضافه شدن بیشتر از یکی را نمی ده

سئوال : میشه در یک فایل که برای استایل ساخته شده چند تا استایل را معرفی کرد ؟

اگر بله ، پس چرا برای من فقط استایل اولی وارد شد و باقی نادیده گرفته شد ؟

کدها هم درست بودند چون جدا گانه تست شدند

خواهشا فقط راهنمایی بفرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلاس استایل رو به فایل

/wp-content/plugins/tinymce-advanced/css/tadv-mce.css

اضافه کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه ، نشد

بنظر میرسه اینطوری باشه : لینک

ولی اینکارم کردم و فقط یک استایل وارد شد ! :wacko:

ok

قضیه را گرفتم ، ممنون

برای دوستان دیگه که اگر نتیجه را خواستن بدونن به همون لینک بالا برن :D

ویرایش شده در توسط parseh
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام
      کسی میتونه کمک کنه موردی که در ویدئو مشخص کردم چطور درست میشه؟
      خیلی مهمه و جالب خواهش میکنم راهنمایی کنید. حجم ویدئو حدود 1 مگابایت

هزاران بار سپاس
      C.mp4
    • توسط ragbook
      سلام
      هفته پیش وردپرس 2 بار بروزرسانی داد. جفتش از قسمت ادیتور مشکل دارن و مثل قبلا نیستن
      از وقتی بروزرسانی کردم وقتی متنی رو از داخل خود ادیتور کپی میکنم و یک خط پایین تر مینویسم همان رنگ و سایزی که بهش دادم نیست ، باید از اول بردارم سایز و رنگ بندی متن رو درست کنم
      همچنین موقع باز کردن ادیتور ارور زیر میاد :
      Failed to load content css: http://----------/wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/wysiwyg-rtl.css
    • توسط Siaavash
      برای یک سایت داخل مطلب های ارسالی متن به صورت فارسی و انگلیسی همزمان وجود داره و برای این قسمت یک باکس در نظر گرفته شده که در سمت چپ متن یا کلمه انگلیسی و در سمت راست متن یا کلمه فارسی قرار بگیره. (تصویر پیوست).
      برای اینکار به صورت زیر عمل شده:
      <div class="sample"> <span class="en">English</span> <span class="fa">فارسی</span> <div> که  CSS این قسمت هم به شکل زیر هست:
      .sample { width: 93%; font-size: 1em; margin: 10px auto; padding: 5px 10px; border: none; border-radius: 2px; clear: both; } span.de{ float: left } .de { direction: ltr; } .fa { direction: rtl; } وقتی کاربر بخواد پست بنویسه درگیر نوشتن کد های html می شه.

حالا سوال اینه که آیا راهی وجود داره برای کاربری که به کدهای HTML آشنایی نداره این پروسه رو به صورتی تعریف کرد که درگیر کد های HTML نشه؟
      اولین راه حلی که به ذهنم رسید تعریف این کد ها داخل ادیتور وردپرس هست، که کاربر معمولی (نا آشنا با HTML) با استفاده از اون و زدن دکمه (برای مثال) Sample-Box، باکس (کد div به همراه کلاس مربوطه) رو داخل متن قرار بده و بعد از نوشتن متن انگلیسی و فارسی داخل باکس با استفاده از دکمه های En و Fa کد span به همراه کلاس های مربوطه رو به هر کدوم اختصاص بده (شبیه به کاری که در حال حاضر برای Bold و ... در نوشته و یا انتخاب H از طریق Drop-Box تیترها انجام می شه)
      آیا راه حل دیگه ای غیر از این وجود داره؟
      در صورتی که بهترین راه حل همین راه حل بالاست، به چه طریق می شه این کار رو عملی کرد؟

• توسط aliaz
      سلام دوستان چطور میتونم تکست ادیتور پیشفرض ورد پرس رو به niceditor  تغییر بدم یعنی وقتی میخوام تایپ کنم رابط niceditor برام بیاد 

با تشکر
    • توسط yaali
      سلام دوستان
      من میخوام در سایت زیر، زیر منو بیاد وسط.
      لینک سایت
      الان زیرمنوی فروشگاه یه ذره رفته سمت چپ

تصویر رو ببینید:

ممنون از همه