رفتن به مطلب

ارور مربوط به فانکشن

mohamadreza

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز!

یه سوالی داشتم،اینکه من یه قالب طراحی کردم واسه یه سایتی،توی لوکال هاست بدونه مشکله،توی هاست خودم هم بدونه مشکل عمل میکنه،اما روی هاست اون سایت که میزارم یه اروری میده!مثلا توی وردپرس قالب رو آپ میکنم ولی وقتی میخوام قالب رو عوض کنم ارور میده،میخوام قالب رو از ویرایشگر وردپرس عوض کنم ارور میده،تصویر شاخص که میزارم ارور میده،پست هم که میکنم ارور میده! واقعا موندم که چرا فقط روی این هاست این ارور رو میده،گفتم شاید وردپرس رو درست نصب نکردن خودم دوباره نصبش کردم،ورژن های دیگه وردپرس هم روی این سایت امتحان کردم اما بازم این ارور رو میداد

ارورش هم فقط همینه:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/roboroid/public_html/wp-content/themes/roboroid/functions.php:1) in /home/roboroid/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 934

ممنون میشم از دوستان بتونن یه کمکی بکنن،من که واقعا گیج شدم و اولین باره به این مشکل میخورم آخه هم کدهای فانکشن هم کدهای هدر سایت رو چک کردم همه درست هستن.

ویرایش شده توسط mohamadreza
لینک به ارسال

تاپیک مشابه

http://www.google.com/search?q=site%3Aforum.wp-parsi.com+Cannot+modify+header+information

بایگانی

• امتیاز 4
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...