رفتن به مطلب

نمایش دسته بدون مادر

Metalika

پست های پیشنهاد شده

با سلام عرض خسته نباشید خدمت دوسان گلم دوتا سوال داشتم ممنونم میشم کمک کنید

کد نمایش دسته ی یه پست به طوری که فقط اخرین زیر دسه باشه به طوره مثال

سرگرمی>گیم>سگا!! (کدی که الان دارم!!)

میخوام فقط اخری رو بیاره ینی:

سگا!! (دسته بدون مادر)

هم کدی رو میخوام که بنویسه فلان دسه و روش کلیک کنی بره به دسته مورد نظر و هم کدی رو که فقط ادرس لینک رو میده و من میتونم اون رو در herf استفاده کنم

سوال دوم:

دوستان سینگل پیج رو اختصاصی کردم

برای اینکار اومدم کد زیر رو گذاشتم داخل فایل سینگل و برای دسته بندی ها تنظیمات قرار دادم که در کد واضحه! حالا سوالم اینه

ببنید فرض کنید یه پستی داریم که در کتگوری اس ام اس هستش میخوام وقتی رویه این پست کلیک میشه به جایه اینکه بره محتویات این پست رو نشون بده بره محتویات کتگوری که اون پست در اون قرار داره نشون داده بشه حالا چی باید داخل فایل single-sms.php مورد نظرم بریزم؟؟

<?php
if ( in_category('12') ) {
include(TEMPLATEPATH . '/single-index.php');
} elseif ( in_category('11') ) {
} elseif ( in_category('13') ) {
} elseif ( in_category('1') ) {
}elseif ( in_category('14') ) {
}elseif ( in_category('7') ) {
}elseif ( in_category('10') ) {
}elseif ( in_category('427') ) {
}
else {
include(TEMPLATEPATH . '/single-sms.php');
}
?>

لینک به ارسال

برای سوال اول این رو تست کنید:

<?php the_category(''); ?>

برای سول دوم:

مثلا همچین چیزی باید ایجاد کنید:

category-sms.php

لینک به ارسال

مرتضی جان این کد رو دارم ولی متاسفانه بازم مادر دسته ها رو نشون میده.... :(

برای سوال دوم هم من اون فایل رو ساختم از قبل....بزار کامل توضیح بدم :من یه قسمتی تو سایت دارم واسه اس ام اس ها حالا میخوام اگه کسی رویه یه پست اس ام اس کلیک کرد (فایل سینگل اختصاصی اون حاویه کدی باشه که)به جای اینکه اون محتویات پست رو نشون بده بره دسته ای که اون اس ام اس توش هست رو نشون بده!!!

بازم تشکر میکنم

لینک به ارسال

مرتضی جان این کد رو دارم ولی متاسفانه بازم مادر دسته ها رو نشون میده.... :(

برای سوال دوم هم من اون فایل رو ساختم از قبل....بزار کامل توضیح بدم :من یه قسمتی تو سایت دارم واسه اس ام اس ها حالا میخوام اگه کسی رویه یه پست اس ام اس کلیک کرد (فایل سینگل اختصاصی اون حاویه کدی باشه که)به جای اینکه اون محتویات پست رو نشون بده بره دسته ای که اون اس ام اس توش هست رو نشون بده!!!

بازم تشکر میکنم

در زمان دسته بندی وقتی دسته کودک انتخاب می شه دیگه نیازی به انتخاب دسته مادر نیست از لحاظ وردپرس وقتی دسته مادر را هم می زنید یعنی یکبار دیگر آن دسته بندی را لحاظ کند

یک پست را فقط با زدن دسته کودک تست بگیرید کد مرتضای عزیز درسته

و در همون حالت با این کد دسته را به همراه دسته های مادر می بینید

<?php the_category(' و ', 'multiple'); ?>

لینک به ارسال

برای سئوال دوم

<?php $recent = new WP_Query("cat=آی دی دسته &showposts=-1"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
محتویات حلقه
<?php endwhile; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>

را در یک صفحه بگذارید و در ابتدای آن نیز

<?php
/**

Template Name: نام قالب صفحه

*/
?>

از طریق پیشخوان یک برگه جدید منتشر کنید با قالبی که ساخته شده و بهش لینک بدید

(می تونید هم نام صفحه را category-id.php بگذارید و بدون کوئری حلقه را بسازید تا صفحه آرشیو آن دسته را نمایش دهد

لینک به ارسال

خب اینجوری یه مشکلی که پیش میاد اینه که بدلیل احتمالا یه باگ وردپرسه مطالب 404 میشن من در این تاپیک هم بحث کامل کردم اینجاهم پست اخرو میزارم.....

مرتضی جان وپارسای عزیز من کلی کلنجار رفتم با این ولی در انتها به یه نکته ی عجیب رسیدم!!!!!!!!!!

وردپرس در این زمینه یه (احتمالا) باگ مسخره داره(البته به نظر من) .....

ببینید زمانی که شما پیوند های یکتا تون رو فقط و فقط رویه %category%/%postname%/ تنظیم کرده باشید...(به نظر میرسه این مسئله از پارامتر کتگوری باشه که در پیوندهای یکتا قرار میگیره....)

و فرض کنید واسه یه دسته مادر مثه سر گرمی یه زیر دسته به نام بازی میزارید وقتی پست رو دارید در دسته ی بازی قرار میدید باید حتما تیک مادر اونهم(سرگرمی)رو هم بزنید اگه تیکه دسته مادر رو نزنید این اتفاق می افته ینی زمانی که روی نمایش نوشته کلیک کنید با صفه ی 404 یا not found مواجه میشید (و اصولا ربطی به داشتن یا نداشتن عنوان پست نداره....)

با تو جه به اینکه تعدا زیادی از دوستان از این پیوند یکتا استفاده میکنن ارزش یه تست رو داره و میتونه مهم باشه میتونید همین الان شما هم تست کنید و جوابو همینجا بگید!

(با پوسته ی 2011 هم تست شد مشکل همچنان پاور جا بود...!!!!)

شما نظرتون چیه؟؟

لینک به ارسال

بحث نظر من نیست وردپرس فعلا اینجوری عمل می کنه

در مورد این ارور مطمئن نیستم

تا جایی که من می دونم دسته بندی مادر بدون خوردن تیک دسته کودک رو شامل می شه الان هم جایی رو در دسترس برای تست مورد شما ندارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...