رفتن به مطلب

استفاه از cloudflare برای سایتی با چند مدیریت محتوا

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلاام

من می خواهم از cloudflare برای وردپرس استفاده کنم اما روی هاستم علاوعه بر وردپرس دو سیسیتم محتوای زیر هم وجود دارند.

www.question2answer.org

www.pixelpost.org

من چجوری می تونم روی هاست از cloudflare استفاده کنم به طوری که برای اون دو سیسیتم محتوای دیگه که روی ساب دامین هستند مشکلی پیش نیاد؟

لینک به ارسال

کم استفاده از cloudflare را به هیچ وجه توصیه نمیکنم

خودم 2 ماه ازش استفاده کردم اما اصلاً خوب نیست

بیشتر مواقع ارور offline میده

به شدت هم توی رنک الکسا تاثیر منفی میزاره

فکر کنم آدم خودش هزینه سرور cdn بده خیلی بهتره .

لینک به ارسال

هر کدوم از سایتها رو باید جداگانه به پنل Cloudflare اضافه کنین. میتونین دامنه اصلی رو تحت CF قرار ندین و بطور مثال فایلهای استاتیک مثل استایل، اسکریپت و تصاویر رو فقط از زیر دامنه‌ای مثل cdn.site.com لود کنین.

Cloudflare در واقع یه واسطه هست و آفلاین شدن سیت هیچ ربطی بهش نداره. تا زمانی که سرور جواب بده اونم سایت رو نمایش میده.

لینک به ارسال

هر کدوم از سایتها رو باید جداگانه به پنل Cloudflare اضافه کنین.

وردپرس را می دونم چجوری بهش وصل کنم ولی با اون دو تا دیگه مشکل دارم نمی دونم باید چجوری متصلشون کنم

لینک به ارسال

کم استفاده از cloudflare را به هیچ وجه توصیه نمیکنم

خودم 2 ماه ازش استفاده کردم اما اصلاً خوب نیست

بیشتر مواقع ارور offline میده

به شدت هم توی رنک الکسا تاثیر منفی میزاره

فکر کنم آدم خودش هزینه سرور cdn بده خیلی بهتره .

براي من هم حدودا 95 آپتايم داره و بقيه مواقع دان هست

ميشه بگيد دقيقا چطوري روي الكسا تاثير ميزاره ؟

لینک به ارسال

منظورتون از اتصال چیه؟ فقط لود کردن فایلها؟

خوب برای وردپرس با افزونه ای مثل w3 total cach یا افزونه خود Cloudflare میشه تنظیماتش ا درست کرد و به Cloudflare متصلش کرد ولی وقتی این کارو می کنم بقیه مدریت محتوا ها بالا نمی یاند و فکر کنم اون ها رو هم باید یک جوری به Cloudflare متصل کنم

لینک به ارسال

براي من هم حدودا 95 آپتايم داره و بقيه مواقع دان هست

ميشه بگيد دقيقا چطوري روي الكسا تاثير ميزاره ؟

دقیقاً نمیدونم چطوری تاثیر میزاره اما فکر کنم به خاطر عوض شدن دی ان اس ها باشه

من توی این 2 ماه حدود 5000 تا رتبه ام افت کرد

لینک به ارسال

خوب برای وردپرس با افزونه ای مثل w3 total cach یا افزونه خود Cloudflare میشه تنظیماتش ا درست کرد و به Cloudflare متصلش کرد ولی وقتی این کارو می کنم بقیه مدریت محتوا ها بالا نمی یاند و فکر کنم اون ها رو هم باید یک جوری به Cloudflare متصل کنم

اون گزینه برای پاک کردن کش و فعال کردن Developement Mode هست. در کل فعال کردن Cloudflare برای دامنه به هیچ افزونه و سرویسی بستگی نداره. اگر شما تو اون سیستم‌ها هم بتونین فایلها رو از زیر دامنه لود کنین مشکلتون حله. مثل کاری که پلاگین CDN Linker تو وردپرس انجام میده یا خود W3 Total Cache که همچین بخشی رو داره.

لینک به ارسال
اون گزینه برای پاک کردن کش و فعال کردن Developement Mode هست. در کل فعال کردن Cloudflare برای دامنه به هیچ افزونه و سرویسی بستگی نداره. اگر شما تو اون سیستم‌ها هم بتونین فایلها رو از زیر دامنه لود کنین مشکلتون حله. مثل کاری که پلاگین CDN Linker تو وردپرس انجام میده یا خود W3 Total Cache که همچین بخشی رو داره.

خوب فعال کردن Cloudflare در وردپرس مگر به پلاگین هایی مثل CDN Linker و W3 Total Cache احتیاج ناره. خوب من با این پلاگین ها می تونم Cloudflare برای وردپرس فعال کنم فقط چیزی که می مونه فعال کردن Cloudflare برای سیستم های مدیریت محتوای question2answer و pixelpost که روی ساب دامین نصب شده اند هست.

لینک به ارسال

به سایتش مراعه کنید بعد از لاکگین آدرس سایتتون رو اد کنید و آدرس هایی رو که می ده در پنل دامیناتون با نام سرور فعلی تغییر بدید و برگردید به سایت Cloudflare و روی گزینه مربوط به چک بزنید تا سایت رو چک و تایید کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...