رفتن به مطلب

افزونه ای برای ساخت نسخه موبایلی یک وبسایت

پست های پیشنهاد شده

باسلام

دنبال افزونه ای بودم (اگر باشه) که بتونم نسخه موبایلی یک وبسایت را بسازم !!!

البته یه چیز عالی و درجه 1 (حاضرم هزینه بکنم)

اگر نیست باید چکار کنم ؟؟

لینک به ارسال

افزونه خیلی زیاد وجود داره توی گوگل سرچ کنید و مخزن افزونه های وردپرس : mobile

لینک به ارسال

افزونه خیلی زیاد وجود داره توی گوگل سرچ کنید و مخزن افزونه های وردپرس : mobile

دستت درد نکنه دیگه گوگلو نمیشناختم !!!! ;) ;)

گوگل 1میلیون صفحه بهم معرفی کرد ، مخزن وردپرس 1000 پلاگین ! حالا یه ماهی باید تست بزنم

وقتی یه نفر توی یه انجمن اختصاصی مسئله ای مطرح میکنه یعنی میخواد زودتر به جواب برسه و چند تا استادکار که پلاگین ها را میشناسند بیانو بهترین را بهش معرفی کنند. البته نه اینکه وظیفتون باشه !!!

خیلی برام تعجبه که چرا morteza و parsa و imanfakhar هم تشکر کرده اند :o :o

ویرایش شده توسط hostiranco
لینک به ارسال

من این افزونه را پیشنهاد می کنم

لینک افزونه

مرسی ولی این نسخه موبایل ساز نیست ، نرم افزار موبایل برات میسازه و سالی 200دلار هم هزینه داره !!!

لینک به ارسال

سلام

افزونه برای این منظور زیاد موجوده.

مسئله اینجاست شما چه انتظاری از نسخه موبایل میخواید داشته باشید.

مثلا ابزارک ها در نسخه موبایل باشند یا خیر, پوسته رایگان براش موجود باشه یا نه, فارسی شده باشه یا....گوگل.....

من از افزونه Mobilepress استفاده میکنم.

که ـ بدون بخش ابزارکه, فارسیه, پوسته رایگان نیز داره(البته فارسی توی وب فکر نکنم باشه)

ممکنه لینک زیر مفید باشه:

http://wpu.ir/h2uq5

اگر قصد دارید هزینه کنید نیز میتوانید در بخشهای دیگر مطرح کنید تا اختصاصی براتون بسازند.

لینک به ارسال

من یه افزونه برای این کار روی هاستم دارم که قالبش هم راستچین شده است، امتحانش هم کردم خیلی خوب کار می کنه، ولی یادم نیست از کجا دانلود کردم، فقط یه ذره صبر کنید سرم خلوتتر شد از هاستم دربیارم اینجا منتشرش کنم

لینک به ارسال

برای اینکه ببینید قالب فعلی در چه قسمت هایی برای موبایل مناسب هست و در چه قسمت هایی مناسب نیست بهتره اول اون رو چک کنید:

http://validator.w3.org/mobile/

البته معمولاً قالب ها در بخش های بخصوصی با پرتابل ها دچار مشکل میشن مثل فرم ها و embed ها . بنابراین صفحاتی رو که دارای این آبجکت ها هستند رو هم چک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...