رفتن به مطلب

هدایت شدن به سایت هنگام ویرایش سربرگ !

saeed450

پست های پیشنهاد شده

سلام من وقتی کد اشتراک با خوراک سایت رو از سر برگ بر میدارم و بروز رسانی رو میزنم صفحه مرورگر منتقل میشه به سایتم و تغییرات هم اعمال نمیشه ..اصلا علت این مشکل چی هست ؟ چون قبلا هم با این مورد برخورد داشتم .

ویرایش شده توسط saeed450
لینک به ارسال

اگر صفحه قابل نوشتن باشه قاعدتا دکمه ثبت تغییرات مشخص می شه و در صورت زدن هم عمل می کنه و اگر صفحه قابل نوشتن نباشه نباید دکمه را نمایش بده در این مورد شما نمی دونم چجوریه که هم دکمه هست و هم اکشنش رو ایندکسه

در هر حال از هاست فایل را ویرایش کنید مطمئن تره از طریق

wp-content/themes/پوشه قالب شما

لینک به ارسال

نه قابل نوشتن که هست ولی بعضی وقتا با بعضی کد های خاص رو که تغییر میدم این مشکل بوجود میاد و تغییرات اعمال نمیشه ..مثلا وقتی کدی نادرست باشه . اما در این مورد من کد لینک خوراک رو که حذف میکنم نمی دونم چرا این جوری میشه !

<div class="someunknownrapperr">

لینک به ارسال

توی وردپرس هم توضیحش اینه

Remember to click this button to save the changes you have made to the file. After clicking this button you should see a splash message at the top of the screen saying File Editted Successfully. If you don't see that message, then your changes are not saved! Note that if a file is not writeable the Update File button will not be available.

https://codex.wordpress.org/Appearance_Editor_Screen

که اگر فایل قابل نوشتن باشه دکمه مربوطه عمل می کنه و الا دکمه دیده نمی شه و توضیحی در مورد خود ویرایش نداده ولی برای من هم پیش اومده وقتی تگ <?php باز بمونه فایل رو ذخیره نکرده باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...