رفتن به مطلب

اضافه کردن تنظیمات به قالب

ariaieboy

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان حتما شما هم قالب هایی که بخشی برای تنظیمات دارند رو دیدید من می خواستم بدونم چجوری می تونم یک تنظیمات برای قالبم درست کنم که از طریق اون مثلا لوگوی سایت رو بزارم فقط لینک عکسش رو لوگوی سایت عوض بشه یا مثلا موقعی که لینک فیس بوکم و توییتر و... رو گذاشتم رو یک ایکون رو در جای مشخص در وبلاگ ظاهر کنه و اون لینک رو بهش بده و....

لینک به ارسال

اگر پنلی مثل الگانس می خواهید ایجاد کنید که لازمه تمام مقالات بخش آموزش را حفظ کرده باشید

ولی اگر بگید دقیقا چی می خواهید شاید بشه یه کاریش کرد

لینک به ارسال

نگاه کنید دوستان دقیقا چیزی که من می خواهم شبیه زمینه های دلخواه در پوستست چجوری

یک کد شرطی در قالب قرار داره وبرای این کد شرطی یک فیلد و با یکم توضیحات زیرش در بخش تنظیمات قرار دارد و وقتی در ان فیلد مقداری را وارد کنند ان کد در قالب فعال شده و ان مقداری که در فیلد وارد شده در قالب قرار می گیرد چجوری مثلا ما یک بخش داریم هدر سایت این هدر سایت یک کد شرطی داره و یک فیلد در تنظیمات قرار داره و وقتی توی اون فیلد ادرس تصویر رو میزاریدادرس تصویر جایگزین ادرس تصویر در کد شرطی می شه و هدر نمایان می شه اوکی

لینک به ارسال

دوست عزیز همه متوجه منظور شما هستند farzad عزیز هم لینکی رو به شما معرفی کردند که مشکل شما رو حل میکنه. شما انجام بدید اگه اشکالی داشتید دوستان راهنمایی میکنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...