• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
021

مشکل در لود شدن اسکریپت بعد از infinite scroll

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من برای عکسهای پستها یه اسکریپت Hover گذاشتم که به درستی کار میکنه و برای لود شدن پستهای بعدی از پلاگین infinite scroll استفاده کردم . وقتی پستهای بیشتری لود میشه تو صفحه , دیگه اسکریپت hover و Fancybox برای عکسها عمل نمیکنه ... مثل اینکه باید واسه infinite scroll یه callback درست کنم . اماهرکاری کردم نشد .. کسی میتونه کمکم کنه . اینم کد infinite scroll و اسکریپتهایی که باید callback بشن :

$(function(){
var $masonrytt = $('#masonry-container');
$masonrytt.imagesLoaded( function(){
$masonrytt.masonry({
itemSelector: '.mitem',
isAnimated: true,
columnWidth: 1
});
});
$masonrytt.infinitescroll({
navSelector : '#page-nav',
nextSelector : '#page-nav a',
itemSelector : '.mitem',
loading: {
finishedMsg: 'No more pages to load.'
}
},
// trigger Masonry as a callback
function( newElements ) {
var $newElems = $( newElements ).css({ opacity: 0 });
$newElems.imagesLoaded(function(){
$newElems.animate({ opacity: 1 });
$masonrytt.masonry( 'appended', $newElems, true );
});
}
);
});

// Hover img
if(!(jQuery.browser.msie && parseInt(jQuery.browser.version, 10) < 6)){
// IE sucks at fading PNG's with gradients so just use show hide
// make sure it's not visible to start
jQuery('.hover-content').each(function(){
var overImg = jQuery(this).find('.image-overlay');
jQuery(this).hover(function(){
overImg.stop().fadeIn('fast');
},function(){
overImg.stop().fadeOut('fast');
});
});
}
// fancybox
jQuery(".fancybox").fancybox({
openEffect : 'elastic',
closeEffect : 'elastic'
});

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از تابع live (برای نسخه زیر 1.9) و یا تابع on (برای نسخه 1.9 با بالا) استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Tesla
      سلام من سایتم توی gtmetrix اینطوریه :

اما در گوگل آنالیز خیلی اوضاع فرق میکنه :

و حتی بعضی روز هارو بالای 30 ثانیه میزنه گوگل!
      مشکل از چی میتونه باشه ؟
      سایتم اصلا سنگین نیست و حجمش 1مگابایته ، افزونه ی زیادی هم ندارم
    • توسط niak
      سلام 
      کسی میدونه چطوری 2 تا اسکریپتو به نحو صحیح  باهم میشه ادغام کرد؟ 

این 2 تا اسکریپتو میخوام لا هم ادغام کنم که هر 2 تاشون درست اجرا بشن :

<script type="text/javascript"> $('.owl-carousel').owlCarousel({ loop:true, margin:10, nav:true, responsive:{ 0:{ items:1 }, 600:{ items:3 }, 1000:{ items:5 } } }) </script>  
      و 

<script > var owl = $('.owl-carousel'); owl.owlCarousel({ items:4, loop:true, margin:10, autoplay:true, autoplayTimeout:1000, autoplayHoverPause:true }); </script>  

• توسط logomaster
      سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)
      قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم
      ممنون

• توسط 9713
      باسلام. من وردپرس رو نصب کردم و وقتی می خواهم دسته جدید ایجاد کنم به صورت خودکار لود نمی شود و باید صفحه را ریفرش کنم. این را در یک هاست دیگر امتحان کردم مشکل نداشت. می خواستم بپرسم امکان دارد از پایگاه داده باشد یا نیاز باشد در سی پنل چیزی را از سمت هاست فعال نمایند.
      باتشکر
    • توسط IFTHEN
      در حال کد کردن قالبی هستم حالا در قسمت بک پنل و در ایجاد نوشته جدید، فایل های جاوا اسکریپت لود نمی شه و به تبع اون یک سری از آیتم ها از کار می افتن!
      یه بررسی کردم دیدم توی صفحه یک سری از فایل ها درست لود نمی شن! و به عبارت بهتر آدرسشون دچار مشکل شده!
      <link rel='stylesheet' href='http://localhost/user/wp-admin/load-styles.php?c=1&amp;dir=rtl&amp;load%5B%5D=dashicons,admin-bar,buttons,media-views,common,forms,admin-menu,dashboard,list-tables,edit,revisions,media,themes,about,nav-menu&amp;load%5B%5D=s,widgets,site-icon,l10n,wp-auth-check,wp-color-picker,farbtastic&amp;ver=4.7' type='text/css' media='all' /> داخل کد بالا عبارت زیر به صورت کد نمایش داده شده و این باعث این اتفاق شده!
      &amp;
      چطور می تونم این مشکل رو رفع کنم؟