mahdib25

سوتی در افزونه WP Statistic

کامنت/؟؟؟؟   2 رای

1. 1. این مطلب را چگونه ارزیابی می کنید؟؟؟

• عالی بود دمت گرم . خخخخخخخ
    • بگی نگی خوب بود ....
    • برای اینکه ناراحت نشی یه دور نگاه کردم....
      0
    • جمعش کنی بهتره....
      0
    • نخوندمش؛ برای اینکه ضایع بشی نمی خونمش...
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

4 پست در این موضوع قرار دارد

در یک اقدام خودجوش در افزونه Wp statistic، در بخش مدیریت، این افزونه تمامی قوانین نوین فیزیک کوانتوم، دیفرانسیل وانتگرال، شیمی ، جبر واحتمال ، هندسه تحلیلی و ... را نقض کرده و تعداد بازدیدکنندگان را از تعداد بازدیدها بیشتر نشان داد. این نشان دهنده رشد سریع علم و تأثیر بسزای این افزونه در این زمینه است.......

d7761_Capture.png

البته دوستان عزیز یک نگاهی به عکس زیر هم بیاندازید شاهکار مایکروسافت را هم در این زمینه می بینید....

i9839_win81.png

ویرایش شده در توسط mahdib25
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

این قبلا در انجمن مطرح شده و مصطفی عزیز راه حل اون رو عرض کردن و گفتن در آپدیت های بعدی مشکل رفع خواهد شد.

موفق باشید...%

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ;

به انجمن خوش اومدید ..

هدفتون از این پست رو متوجه نشدم ولی این مورد اصلا به قوانین نوین فیزیک کوانتوم، دیفرانسیل وانتگرال، شیمی ، جبر واحتمال ، هندسه تحلیلی و ... هیچ ربطی نداره .. توی بزرگترین پروژه‌های هم ممکنه اشتباهاتی صورت بگیره که هیچ چیزی از ارزش‌های اون کم نمیکنه و حتما هم در آپدیت‌های بعدش رفع میشه ..

و فکر میکنم جای تشکر از مصطفی عزیز هست این چنین پست‌هایی .. نه پست و نه نظر سنجی‌تون ارزشی نداشت ..

موفق باشید ../.

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از مصطفی به خاطر افزونه خوبش ممنون

از شما هم که گفتید تشکر، اما قبلا کشف شده بود!

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط amir_1365
      سلام،وقت شما بخیر،دوستان من میدونم که با ورد پرس میشه فرم های خوبی ساخت،ولی میخوام بدونم میشه سامانه ای ساخت که پرسنل یک شرکت با هم از طریق فرم ها در ارتباط باشند؟مثلا کارمند یک فرم را تکمیل میکند و مدیران مختلف آن فرم را میبینند و پس از اینکه تایید کردند کارمند اجازه ادامه کار را دارد،امکان ساختش با ورد پرس هست آیا؟ممنون میشم جواب بدین
    • توسط heydari6143@gmail.com
      تو تنظیمات وردپرس آدرس وردپرس را تعیبر دارم و دیگه به وردپرس دسترسی ندارم راهنمایی کنید لطفا 
    • توسط farhadpotter
      با سلام
       مشکلی در فروشگاهم وجود داره که خرید مشتریان رو مختل کرده.
      من از قالب بیگ شاپ استفاده می کنم و فروشگاه ووکامرسی دارم.
      در صفحه مربوط به ورود اطلاعات مشتری قبل از پرداخت، آخرین گزینه قبول قوانین سایت هست که باید تیکش زده بشه.
      در همه مرورگرها به جز کروم، تیک پذیرش قوانین درجای درست نمایش داده میشه اما در مرورگر کروم این تیک بیرون صفحه قرار میگیره.
      با هیچ افزونه ای هم نتونستم درستش کنم و تصحیح کدش رو هم بلد نیستم انجام بدم.
      این هم آدرس فروشگاه:
      http://payamesalim.com
      لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط sajadszm
      با سلام دوستان
      با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟
      این هم تصویرش:
      https://goo.gl/5mLRF2
    • توسط t-51
      سلام لطفا کمک کنید واقعا این مشکل رو مخ هست
      بی بی پرس و بادی پرس و نصب کردم اما اما برگه های ثبت نام و انجمن کلا بالا نمی یاد تو فهرست هم نیست کلا هرچی گشتم.
      نمی دونم مشکل از کجا است اما رو همه قالب ها بالا نمی یان لطفا راهنمایی کنید چه باید کرد ؟