رفتن به مطلب

سایتم به صورت خطرناک هک شده

ok_siavash

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امروز سایت من هک شده و هرکاری میکنم نمیدونم چکار کرده که سایتم از هک در نمیاد و با اینکه ارتباط دیتابیس هم قطع کردم بازهم همون صفحه هک بر روی سایت هست و هرجای دیتابیس هم که میگردم نمیدونم کجا کار خرابی کرده .من دفعه های قبل که سایت هک شده بود رو خودم مشکلش رو برطرف میکردم ولی امروز هرکجای دیتابیس نگاه میکنم نمیدونم کجا چیزی قرار داده که پاکش کنم.ایندفعه این عربهای سنی سایتم رو هک کردن .

آدرس سایت:http://www.neginjonoub.ir/

از دوستان اگه کسی میتونه بگه تا اطلاعات هاست رو بهش بدم ی لطفی درحق من بکنه و ببینه کجای کار رو دستکاری کرده.

لینک به ارسال

با سلام

امروز سایت من هک شده و هرکاری میکنم نمیدونم چکار کرده که سایتم از هک در نمیاد و با اینکه ارتباط دیتابیس هم قطع کردم بازهم همون صفحه هک بر روی سایت هست و هرجای دیتابیس هم که میگردم نمیدونم کجا کار خرابی کرده .من دفعه های قبل که سایت هک شده بود رو خودم مشکلش رو برطرف میکردم ولی امروز هرکجای دیتابیس نگاه میکنم نمیدونم کجا چیزی قرار داده که پاکش کنم.ایندفعه این عربهای سنی سایتم رو هک کردن .

آدرس سایت:http://www.neginjonoub.ir/

از دوستان اگه کسی میتونه بگه تا اطلاعات هاست رو بهش بدم ی لطفی درحق من بکنه و ببینه کجای کار رو دستکاری کرده.

با سلام

لطفا اطلاعات هاستتون رو برام بفرستین

mr.m01001@yahoo.com

لینک به ارسال

از کجا معلوم مربوط به دیتابیس باشه!

به هر حال

بهترین حالت اینکه اگر از DB بکاپ دارید بازگردانی کنید (نبود هم مشکلی نیست به نظر یه دیفیس هست فقط)

وردپرس را نصب دستی کنید

پوسته را دریافت و با پوسته لاکال اگر دارید جایگزین کنید

افزونه ها را بروز کنید

لینک به ارسال

از کجا معلوم مربوط به دیتابیس باشه!

به هر حال

بهترین حالت اینکه اگر از DB بکاپ دارید بازگردانی کنید (نبود هم مشکلی نیست به نظر یه دیفیس هست فقط)

وردپرس را نصب دستی کنید

پوسته را دریافت و با پوسته لاکال اگر دارید جایگزین کنید

افزونه ها را بروز کنید

میشه من اطلاعات رو براتون در پ.خ بگم ی نگاه بکنید ؟ من خودم هرکاری کردم نتونستم دیفیس یا چیزی که قرار داده باشه پیدا کنم.خواهش میکنم بخاطر ما که شیعه هستم بهم کمک کنید تا سایتم رو از این سنی ها پس بگیرم.

با سلام

لطفا اطلاعات هاستتون رو برام بفرستین

mr.m01001@yahoo.com

من مسنجرم برام کار نمیکنه.شرمنده اگر دوستان هایت مدیره نتونستن اطلاعات رو براتون پ.خ میکنم.خیلی از لطفتون ممنون که زودتر از همه جوابم رو دادین.

لینک به ارسال

بفرستید (چند ساعت دیگر نگاه میکنم)

البته من به دین هیچ کسی کاری ندارم :)

لینک به ارسال

فایل های index.php و index.html را از روی هاستتون حذف کنید و دوباره اون ها را از نسخه وردپرسی که استفاده میکنید آپلود کنید

لینک به ارسال

بفرستید (چند ساعت دیگر نگاه میکنم)

البته من به دین هیچ کسی کاری ندارم :)

اطلاعات ارسال شد.

لینک به ارسال

برای شروع بهتره

خودتون وردپرس را نصب دستی کنید

و پوسته را دانلود و پوشه آن را حذف کنید

سپس وارد شوید و پوسته دیگری را انتخاب کنید

لینک به ارسال

فایل های index.php و index.html را از روی هاستتون حذف کنید و دوباره اون ها را از نسخه وردپرسی که استفاده میکنید آپلود کنید

اگه امکان داره بگیم که فایل index.html کجا قرار داره هرچی میگردم پیداش نمیکنم.

فایل ایندکس پی اچ پی عوض کردم سایت اومد بالا ولی خیلی درهم ریخته شده سایتم.

لینک به ارسال

اگه امکان داره بگیم که فایل index.html کجا قرار داره هرچی میگردم پیداش نمیکنم.

فایل ایندکس پی اچ پی عوض کردم سایت اومد بالا ولی خیلی درهم ریخته شده سایتم.

گفتم شاید Fake Page گذاشته بودند توی هاستتون برای همین گفتم حذف کنید - اما اگر نیست مشکلی نداره

این بهم ریختگی ها به خاطر این هست که فایل های قالبتون به خوبی عمل نمیکنه - مثل فایل های css و ...

شما یک بار کلاً قالبتون را حذف کنید و دوباره نصب کنید - اگر درست نشد هم افزونه هاتون را غیر فعال کنید و تست کنید تا منبع مشکل را پیدا کنید

ضمناً هاستتون را 1 اسکن بکنید به احتمال زیاد شل روی هاستتون آپلود کرده باشند

لینک به ارسال

گفتم شاید Fake Page گذاشته بودند توی هاستتون برای همین گفتم حذف کنید - اما اگر نیست مشکلی نداره

این بهم ریختگی ها به خاطر این هست که فایل های قالبتون به خوبی عمل نمیکنه - مثل فایل های css و ...

شما یک بار کلاً قالبتون را حذف کنید و دوباره نصب کنید - اگر درست نشد هم افزونه هاتون را غیر فعال کنید و تست کنید تا منبع مشکل را پیدا کنید

ضمناً هاستتون را 1 اسکن بکنید به احتمال زیاد شل روی هاستتون آپلود کرده باشند

قالب رو کلا پاک کردم و از نو آپلود کردم ولی فایده نداشت به نظرتون از افزونه ها است؟

چجوری باید هاستم رو اسکن بکنم؟

لینک به ارسال

قالب رو کلا پاک کردم و از نو آپلود کردم ولی فایده نداشت به نظرتون از افزونه ها است؟

چجوری باید هاستم رو اسکن بکنم؟

من الان سایتتون را چک کردم قالب به خوبی داره کار میکنه - مشکلاتی هم وجود داره که اونا هم از تنظیمات قالبتون و فارسی سازی کامل پوسته برطرف میشه

اگر هاستتون سی پنل هست میتونید از توی پنل هاست گزینه Virus Scanner را انتخاب کنید و در پنجره جدید بر روی Scan Entire Home Directory کلیک کنید و اسکن را شروع کنید

لینک به ارسال

من الان سایتتون را چک کردم قالب به خوبی داره کار میکنه - مشکلاتی هم وجود داره که اونا هم از تنظیمات قالبتون و فارسی سازی کامل پوسته برطرف میشه

اگر هاستتون سی پنل هست میتونید از توی پنل هاست گزینه Virus Scanner را انتخاب کنید و در پنجره جدید بر روی Scan Entire Home Directory کلیک کنید و اسکن را شروع کنید

بله سایت درست میاد بالا ولی اون قالب اصلی سایتم نبود و حالا قالب اصلی سایتم روی سایت هست البته از داخل فایل منیجر اسم قالب رو تغییر دادم تا سایت درست اومد بالا.

هاستم سی پنل 11 هست ولی هرچی میگردم ویروس اسکنر نیست که بخوام هاستم رو اسکن کنم.

لینک به ارسال

بله سایت درست میاد بالا ولی اون قالب اصلی سایتم نبود و حالا قالب اصلی سایتم روی سایت هست البته از داخل فایل منیجر اسم قالب رو تغییر دادم تا سایت درست اومد بالا.

هاستم سی پنل 11 هست ولی هرچی میگردم ویروس اسکنر نیست که بخوام هاستم رو اسکن کنم.

الان این قالبتون هم بدون مشکل و بخوبی داره کار میکنه

اگر روی هاستتون این گزینه وجود نداره به دلیل این هست که مدیر سرور clamav را روی سرور نصب نکرده که مشترکان بتونند ازش استفاده کنند

میتونید به مدیر سرور بگید تا از طریق پنل Whm هاستتون را اسکن کنه

لینک به ارسال

خودتونم بیکار نشینید . فایل های اصلی وردپرس رو دوباره آپلود کنید . فلودر قالبتون رو توی کامپیوترتون کپی کنید و با یک آنتی ویروس اپدیت شده اونا رو چک کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...