sajjadnajafi

افزونه مطالب مشارکت کننده های منتظر تایید

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

فرض بفرمایید که سایت خبری دارید که در اون خبرنگار های افتخاری رو به عنوان مشارکت کننده عضو میکنید..

اون ها مطالبشون رو برای شما ارسال میکنند اما شما چون همیشه به محض ورود به صفحه مدیریت مستقیما به صفحه افزودن نوشته میرید از مطالب ارسال شده توسط اعضا با خبر نمی شوید و مطالب اون ها در قسمت پیش نویس ها خاک میخوره و شما هم از موضوع خبر ندارید!

دوستان لطف بفرمایید اگر افزونه ای یا کدی برای رفع این مشکل سراغ دارید معرفی کنید..سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا حدودی نزدیک به کار شما

http://wordpress.org/extend/plugins/post-status-menu-items/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alikarbasi
      با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
      متاسفانه از زمانی که وردپرس را به روز رسانی کردم ، مطالب تو دسته بندی ها نمایش داده نمیشه و وقتی به آدرس دسته بندی مثلا category/podcast میرم ، ارور زیر رو میده :
      This page isn’t working akastudio.ir is currently unable to handle this request. HTTP ERROR 500 درضمن این ارور رو هنگام فیلتر مطالب با برچسب ها هم میده . میشه لطفا راهنماییم کنید ؟
    • توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس
    • توسط darkarmy
      سلام دوستان
      من دنبال یک افزونه هستم که کاربر برای ورد به سایت ابتدا در سایت عضو بشود و بعد از عضویت اجازه ورود به کاربر داده بشود
      ممنون
    • توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر