رفتن به مطلب

مشکل در اکانت ساخته شده

iMajid7

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک اکانت از نوع نویسنده برای وردپرسم ساختم تا یکی از دوستام در زدن مطالب کمک کنه

مشکلی در اکانت نبود تا اینکه امروز یک سری مشکلات برای اکانتش پیش آمد :

1. وقتی که روی گزینه افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک می کنه هیچ چیزی نشان نمی دهد

2. در قسمت دسته ها این نوشته ظاهر شده است : تو عکس معلومه

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 72 bytes) in /home/venenoir/domains/veneno.ir/public_html/wp-includes/cache.php on line 570

چه جوری این مشکل برطرف میشه ؟

باتشکر

post-1740-0-61120800-1366100620_thumb.pn

ویرایش شده توسط tm599
لینک به ارسال

مشکلم حل شد ، دوتا افزونه (Download Manager و Wp-Download-Mirror-Counter) برای تست نصب کرده بودم اومدم این دو افزونه رو پاک کردم مشکلم برطرف شد.

حالا چرا با نصب این دو افزونه این مشکل پیش میاد،باید چیکار کنیم که افزونه دیگری نصب کردیم با این ارور مواجه نشیم ؟

لینک به ارسال

1- همین طور که خودتون گفتید افزونه ها ممکنه باعث مشکلاتی بشوند. مخصوصا افزونه هایی که با js صفحه رو تغیر میدهند

در صورتی که دسترسی نداشته باشه میتوانید با افزونه هایی مانند user role editor دسترسی بدهید

2- خطا را جستجو کنید. راه حل قبلا گفته شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...