رفتن به مطلب

ریدایرکت کردن یک دسته به صفحه دیگر

ali56

پست های پیشنهاد شده

سلام

چه جوری میتونم یه دسته رو به یک صفحه دیگه انتقال بدم

مثال این آدرس mysite.com/category/download/book ریدایرکت کنم رو mysite.com/download

از طریق خود سی پنل انجام دادم نشد

راهی هست که از تو فانکشن یا فایل اچ تی اکسس این کارو انجام بدم البته هر کدوم که بهتره

لینک به ارسال

غیر از افزونه راه دیگهای نداره؟

چون فقط دوتا آدرس میخام انتقال بدم نمیخام زیاد افزونه نسب کنم

لینک به ارسال

می تونید یک صفحه با دستور ری دایرکت بسازید و با نام category-id.php که (id) شماره دسته مورد نظره در پوشه قالب ذخیره کنید

برای ساخت صفحه ری دایرکت هم کافیه این کدها را در یک صفحه نوت پد قرار بدید

(بعد از قرار دادن آدرس مورد نظر)

<script>
window.location="آدرس جدید "
</script>

لینک به ارسال

می تونید یک صفحه با دستور ری دایرکت بسازید و با نام category-id.php که (id) شماره دسته مورد نظره در پوشه قالب ذخیره کنید

برای ساخت صفحه ری دایرکت هم کافیه این کدها را در یک صفحه نوت پد قرار بدید

(بعد از قرار دادن آدرس مورد نظر)

<script>
window.location="آدرس جدید "
</script>

ممنون درست شد

حالا برای هر دوتا آدرس همین کارو انجام بدم؟ یا میشه تو همین صفحه کدی اضافه کنم

یه سوال دیگه اگه لازم بشه از این روش زیاد استفاده کنم مثلا10 تا آدرس رو انتقال بدم مشکلی نداره یا راه بهتری هم هست؟

البته این خیلی عالی بود و بی دردسر ولی برای تعداد بالا میخام بدونم درسته که از این روش استفاده کنم؟

ویرایش شده توسط ali56
لینک به ارسال

راه که زیاده ولی از این ساده تر نیستند

این خیلی غیر طبیعیه که تعداد زیادی دسته بندی رو بخواهیم ری دایرکت کنیم اگر مشکلتون رو واضح بگید شاید راه حل مناسب تری هم باشه

لینک به ارسال

میتونید با توجه به شناسه دسته هدایت کنید

در ابتدای فایل header قرار دهید

<?php
if(is_category(10))
wp_redirect("new url");
?>

10 شناسه دسته هست

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

راه که زیاده ولی از این ساده تر نیستند

این خیلی غیر طبیعیه که تعداد زیادی دسته بندی رو بخواهیم ری دایرکت کنیم اگر مشکلتون رو واضح بگید شاید راه حل مناسب تری هم باشه

ببینید من 5 تا لوپ غیر از لوپ اصلی سایت ایجاد کردم loop-work / loop-news / loop-ad...

صفحه نمایش جدا هم برای هر کدام ایجاد کردم و دسته های مورد نظر هر کدام رو ریدارکت کردم رو صفحه مورد نظر

ولی میخام بدونم راه بهتری هست ؟

مثلا از طریق archive این کد را شرطی کنم اگر دسته برابر بود با 21 لوپ نیوز نمایش داده بشه و اگر برابر بود با....به ترتیب

<?php

$paged = ( get_query_var('paged') ) ? get_query_var('paged') : 1;
query_posts( array('post_type' => post, 'ignore_sticky_posts' => 1, 'cat' => '21','paged' => $paged) );
global $wp_query;
$total_pages = max( 1, absint( $wp_query->max_num_pages ) );

?>
<?php get_template_part( 'loop', 'news'); ?>
<?php

$paged = ( get_query_var('paged') ) ? get_query_var('paged') : 1;
query_posts( array('post_type' => post, 'ignore_sticky_posts' => 1, 'cat' => '173','paged' => $paged) );
global $wp_query;
$total_pages = max( 1, absint( $wp_query->max_num_pages ) );

?>
<?php get_template_part( 'loop', 'work'); ?>

اگر میشه طریقه شرطی کردن کد را بگین ممنون

ویرایش شده توسط ali56
لینک به ارسال

شما می تونید صفحاتتون رو با نام category-ID.php در قالب بسازید که آی دی را با آی دی دسته مورد نظر عوض می کتنید و نیازی هم به کوئری نیست کدهای عادی حلقه را هم که بگذارید براتون دسته مورد نظر را احضار می کنه

فرق قالب 173 و 21 شما چیه اگر فرقی ندارند کدتان کلا اشتباهه و برای دو حلقه یکجور نیازی نیست دوبار کوئری اجرا بشه

لینک به ارسال

شما می تونید صفحاتتون رو با نام category-ID.php در قالب بسازید که آی دی را با آی دی دسته مورد نظر عوض می کتنید و نیازی هم به کوئری نیست کدهای عادی حلقه را هم که بگذارید براتون دسته مورد نظر را احضار می کنه

فرق قالب 173 و 21 شما چیه اگر فرقی ندارند کدتان کلا اشتباهه و برای دو حلقه یکجور نیازی نیست دوبار کوئری اجرا بشه

فقط لوپ هاشون متفاوت هست یعنی میخام وقتی تو دسته اخبار وارد میشین پستها به شکل دیگه نمایش داده میشن

البته از راهی که فرمودید استفاده کردم و مشکلی نیست گفتم شاید راه بهتری باشه!

ولی چون شما گفتید غیرطبیعیه فکر کردم شاید استفاده برای چند دسته مشکلی پیش بیاره (آقای فخار عزیز ماهم خودمون غیر طبیعی هستیم هم سوالامون ;) )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...