رفتن به مطلب

افتضاح بزرگ در قسمت ادرس وردپرس و سایت

mgfx

پست های پیشنهاد شده

سلام

خواهشا کمکم کنید

گند زدم

برا کنجکاوی تو تنظیمات همگانی وردپرسم

ادرس وردپرس رو عوض کردم

اینطوری :

ادرس وردپرس : www.mgfx.ir/wordpress

ادرس سایت : www.mgfx.ir

الان تمام استایل سایتم به هم ریخته یعنی اصلا استایل نداره!

الان ادرس لاگینم رو میرم (اونم استایل نداره) میخوام لاگین شم

همه چی رو مینویسم(100% درست مینویسم) میخواد انتقال پیدا کنه به wp-admin صفحه 404 سایتم میاد

خواهشا کمک کنید

دارم دیوونه میشم

لینک به ارسال

تو رو خداااااا

خودتون رو بذارید جای من

چه حسی بهتون دست میده وقتی سایتتون بترکه!

لینک به ارسال

سلام

اسپم نزنید دوستان هروقت باشند کمک می کنند!

شما تنظیماتی رو که به هم زدید دوباره به حالت اولیه برگردوندید؟

اگه برگردوندید کوکی مرورگرتون رو پاک کنید ببینید استایلها برمی گردند

لینک به ارسال

سلام

نگران نباشید

وارد هاست بشید, وارد phpMyAdmin , بعد وارد بخش سایت/پایگاه داده و بعد تیبل wp_options یا ممکنه پیشوندش متفاوت باشه را انتخاب کنید و واردش بشید و بعد آدرس سایت رو تغییر بدید و ذخیره کنید......

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

سلام

نگران نباشید

وارد هاست بشید, وارد phpMyAdmin , بعد وارد بخش سایت و تیبل wp_options یا ممکنه پیشوندش متفاوت باشه و بعد آدرس سایت رو تغییر بدید و ذخیره کنید......

اینجوری که دوستمون می گن، ظاهرا وردپرس کار می کنه و باز میشه ولی استایلها و ... ریخته به هم، پس فک کنم می تونند از همون تنظیمات ودرپرس هم تغییرشون بدهند

لینک به ارسال

سلام

نگران نباشید

وارد هاست بشید, وارد phpMyAdmin , بعد وارد بخش سایت/پایگاه داده و بعد تیبل wp_options یا ممکنه پیشوندش متفاوت باشه را انتخاب کنید و واردش بشید و بعد آدرس سایت رو تغییر بدید و ذخیره کنید......

یک دنیا ممنونم ازت

دیگه داشت تو چشمام اشک جمع میشد(جدی میگم)

لینک به ارسال

اینجوری که دوستمون می گن، ظاهرا وردپرس کار می کنه و باز میشه ولی استایلها و ... ریخته به هم، پس فک کنم می تونند از همون تنظیمات ودرپرس هم تغییرشون بدهند

گفتند نمیشه وارد بخش مدیریت شد.....

یک دنیا ممنونم ازت

خواهش میکنم....

در بروز مشکلات در وردپرس نگران نباشید چون وردپرس برای هر مشکلی یک راه حل داره.....

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

یک دنیا ممنونم ازت

پس معلوم میشه هنوز اون روی وردپرس رو ندیدی !!! :D اینی که شما گفتید در مقابل بعضی گیرها که در موارد معدودی میده چیزی نیست! بعضی وقتها مثلا صفحه سفید میشه، هر کاری می کنی درست نمیشه و آخرش یه جاییش خراب می مونه، مگر اینکه تو این موارد کلی خودت رو اذیت کنی که بتونی حلش کنی که دیگه واقعا گریه میشی (حداقل برا ما مبتدیا :) )

خودم یه بار برام پیش اومد آخرش مجبور شدم سایت رو برون ریزی کنم و از نو وردپرس نصب کنم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...