alikhani98

بهینه سازی جست و جوگر سایت

7 پست در این موضوع قرار دارد

<center><form class="searchform" action="" method="get">
<input type="text" class="wsearchtext" name="s" placeholder="جست جو ..." value="" />
</form></center>

با سلام من از کد بالا برای قرار دادن فرم جست و جو در ابزارک وبسایتم استفاده میکنم.امّا مشکلم اینه که وقتی در پستی قرار داریم و عبارتی را جست و جو میکنم با استفاده از این فروم،فقط داخل همون مطلب را سرچ میکنه ولی میخوام که کل سایت را جست و جو کنه!

چطوری میتونم درستش کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<center><form class="searchform" action="" method="get">
<input type="text" class="wsearchtext" name="s" placeholder="جست جو ..." value="" />
</form></center>

با سلام من از کد بالا برای قرار دادن فرم جست و جو در ابزارک وبسایتم استفاده میکنم.امّا مشکلم اینه که وقتی در پستی قرار داریم و عبارتی را جست و جو میکنم با استفاده از این فروم،فقط داخل همون مطلب را سرچ میکنه ولی میخوام که کل سایت را جست و جو کنه!

چطوری میتونم درستش کنم؟

این کد را تست کنید :

<center><form class="searchform" action="<?php bloginfo("url"); ?>" method="get">
</form></center>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه این کد کلا خرابه!

نه - کار کردش.

یه سوال برای مقدار های خالی

value=""

چی قرار بدم؟اصلا چه مقدار هایی را میپذیره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه این کد کلا خرابه!

نه - کار کردش.

یه سوال برای مقدار های خالی

value=""

چی قرار بدم؟اصلا چه مقدار هایی را میپذیره؟

من در این بابت زیاد تخصص ندارم که بتونم به خوبی توضیح بدم اما کلاً با توجه به تجربه ام میگم

value به معنای ارزش میباشد حالا شما این value را در جاهای مختلف میتوانید بهش ارزش های مختلف بدهید

به عنوان مثال در کد بالا تعریف شد که ارزش این باکس که امکان درج نوشته در آن وجود دارد خالی باشد تا شما بتوانید هر متنی که میخواهید را در آن وارد کنید

یا در دکمه هایی که در اینترنت مشاهده میکنید و قابلیت کلیک شدن دارند از value استفاده شده که با value به آن دکمه ارزش ( نام ) داده اند

کلاً اینجا نباید هیچ خواصیتی بگیره اما شما میتوانید در متغیر های مختلف به کد value به آن ارزش دهی کنید

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدی که توی این پست قرار دادید برای من بد نشون میده!

من همین کد برام مناسبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیاز نیست کد رو مستقیم استفاده کنید

کد شما در فرم خاصیت action مقدار ندارد

<?php bloginfo("home") ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری