رفتن به مطلب

بهینه سازی جست و جوگر سایت

alikhani98

پست های پیشنهاد شده

<center><form class="searchform" action="" method="get">
<input type="text" class="wsearchtext" name="s" placeholder="جست جو ..." value="" />
</form></center>

با سلام من از کد بالا برای قرار دادن فرم جست و جو در ابزارک وبسایتم استفاده میکنم.امّا مشکلم اینه که وقتی در پستی قرار داریم و عبارتی را جست و جو میکنم با استفاده از این فروم،فقط داخل همون مطلب را سرچ میکنه ولی میخوام که کل سایت را جست و جو کنه!

چطوری میتونم درستش کنم؟

لینک به ارسال

<center><form class="searchform" action="" method="get">
<input type="text" class="wsearchtext" name="s" placeholder="جست جو ..." value="" />
</form></center>

با سلام من از کد بالا برای قرار دادن فرم جست و جو در ابزارک وبسایتم استفاده میکنم.امّا مشکلم اینه که وقتی در پستی قرار داریم و عبارتی را جست و جو میکنم با استفاده از این فروم،فقط داخل همون مطلب را سرچ میکنه ولی میخوام که کل سایت را جست و جو کنه!

چطوری میتونم درستش کنم؟

این کد را تست کنید :

<center><form class="searchform" action="<?php bloginfo("url"); ?>" method="get">
</form></center>

لینک به ارسال

نه این کد کلا خرابه!

نه - کار کردش.

یه سوال برای مقدار های خالی

value=""

چی قرار بدم؟اصلا چه مقدار هایی را میپذیره؟

لینک به ارسال

نه این کد کلا خرابه!

نه - کار کردش.

یه سوال برای مقدار های خالی

value=""

چی قرار بدم؟اصلا چه مقدار هایی را میپذیره؟

من در این بابت زیاد تخصص ندارم که بتونم به خوبی توضیح بدم اما کلاً با توجه به تجربه ام میگم

value به معنای ارزش میباشد حالا شما این value را در جاهای مختلف میتوانید بهش ارزش های مختلف بدهید

به عنوان مثال در کد بالا تعریف شد که ارزش این باکس که امکان درج نوشته در آن وجود دارد خالی باشد تا شما بتوانید هر متنی که میخواهید را در آن وارد کنید

یا در دکمه هایی که در اینترنت مشاهده میکنید و قابلیت کلیک شدن دارند از value استفاده شده که با value به آن دکمه ارزش ( نام ) داده اند

کلاً اینجا نباید هیچ خواصیتی بگیره اما شما میتوانید در متغیر های مختلف به کد value به آن ارزش دهی کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

کدی که توی این پست قرار دادید برای من بد نشون میده!

من همین کد برام مناسبه

لینک به ارسال

نیاز نیست کد رو مستقیم استفاده کنید

کد شما در فرم خاصیت action مقدار ندارد

<?php bloginfo("home") ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...