• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  

17 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به تمام دوستان بنده تازه عضو شدم و یک سئوال خیلی مهم دارم که اگه سریع جواب بدید ممنون میشم بنده قالب سایتمون کاملا ویرایش کردم و شخصی سازی کردم و در اون برای تغییر تصاویر این کد نوشتم اما نمیدونم چرا کد برای کل قالب اعمال میشه من کد توی استایل اصلی قرار میدم بدش .بنده میخوام این کد Cssفقط برای قسمت تصاویر پست ها کار کنه نه تمام تصاویر الان حتی روی لوگو هم اعمال شده اگه کسی میدونه باید چکار کرد تُر خا سریع جواب بده کد هم در پایین قرار میدم تا دوستان ببینند .

<!--ٍImages Efect-->
img{-moz-transition:0s;-o-transition:0s;-ms-transition:0s;-khtml-transition:0s;-webkit-transition:0s;transition:0s;
-border-radius:0px;box-shadow:0px 0px 0px #000;
-moz-transform:rotate(0deg);-o-transform:rotate(0deg);-ms-transform:rotate(0deg);-webkit-
transform:rotate(0deg);-khtml-transform:rotate(0deg);}
img:hover{border-radius:27px;
-moz-transform:rotate(0deg) scale(0);-o-transform:rotate(0deg);-ms-transform:rotate(0deg);-webkit-
transform:rotate(0deg);-khtml-transform:rotate(0deg);
box-shadow:0px 0px 0px #9c9c9c;
position:relative;
-webkit-transition: all 0.8s ease-in;-moz-transition: all 0.8s ease-in;-o-transition: all 0.8s ease-
in;transition: all 0.8s ease-in;opacity:.777;}.Effect:hover {-webkit-transition: all 0.8s ease-in;-moz-
transition: all 0.8s ease-in;-o-transition: all 0.8s ease-in;transition: all 0.8s ease-in;opacity:0;
}
<!--End ٍImages Efect-->

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به تمام دوستان بنده تازه عضو شدم و یک سئوال خیلی مهم دارم که اگه سریع جواب بدید ممنون میشم بنده قالب سایتمون کاملا ویرایش کردم و شخصی سازی کردم و در اون برای تغییر تصاویر این کد نوشتم اما نمیدونم چرا کد برای کل قالب اعمال میشه من کد توی استایل اصلی قرار میدم بدش .بنده میخوام این کد Cssفقط برای قسمت تصاویر پست ها کار کنه نه تمام تصاویر الان حتی روی لوگو هم اعمال شده اگه کسی میدونه باید چکار کرد تُر خا سریع جواب بده کد هم در پایین قرار میدم تا دوستان ببینند .

<!--ٍImages Efect-->
img{-moz-transition:0s;-o-transition:0s;-ms-transition:0s;-khtml-transition:0s;-webkit-transition:0s;transition:0s;
-moz-transform:rotate(0deg);-o-transform:rotate(0deg);-ms-transform:rotate(0deg);-webkit-
-moz-transform:rotate(0deg) scale(0);-o-transform:rotate(0deg);-ms-transform:rotate(0deg);-webkit-
-webkit-transition: all 0.8s ease-in;-moz-transition: all 0.8s ease-in;-o-transition: all 0.8s ease-
in;transition: all 0.8s ease-in;opacity:.777;}.Effect:hover {-webkit-transition: all 0.8s ease-in;-moz-
transition: all 0.8s ease-in;-o-transition: all 0.8s ease-in;transition: all 0.8s ease-in;opacity:0;
}
<!--End ٍImages Efect-->

سلام دوسته من به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدی ،

شما باید اسم class تصویر های پستت رو پیدا کنی و قرار بدی تا این استایل ها فقط رو تصور های پستت اعمل شه

:

.mid-latest img {

}

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

.mid-latest img {

}

البته با یک ویرایش کوچک اینطوری باید بشه

.mid-latest img {-moz-transition:0s;-o-transition:0s;-ms-transition:0s;-khtml-transition:0s;-webkit-transition:0s;transition:0s;
-moz-transform:rotate(0deg);-o-transform:rotate(0deg);-ms-transform:rotate(0deg);-webkit-transform:rotate(0deg);-khtml-transform:rotate(0deg);}
.mid-latest img:hover{border-radius:27px;-moz-transform:rotate(0deg) scale(0);-o-transform:rotate(0deg);-ms-transform:rotate(0deg);-webkit-transform:rotate(0deg);-khtml-transform:rotate(0deg);box-shadow:0px 0px 0px #9c9c9c; position:relative;
-webkit-transition: all 0.8s ease-in;-moz-transition: all 0.8s ease-in;-o-transition: all 0.8s ease-in;transition: all 0.8s ease-in;opacity:.777;}

.Effect:hover {-webkit-transition: all 0.8s ease-in;-moz-transition: all 0.8s ease-in;-o-transition: all 0.8s ease-in;transition: all 0.8s ease-in;opacity:0;}

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان ممنون که پاسخ دادید ولی میشه بگید اسم CLASSتصاویر پست باید دقیق از کجا پیدا کنم من میخوام این افکت برای تصاویر شاخص و همچنین تصاویری که توی پست هست فقط اعمال بشه از روش آقای "

استاد

" هم استفاده کردم ولی جواب نداد :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام به تمام دوستان بنده تازه عضو شدم و یک سئوال خیلی مهم دارم که اگه سریع جواب بدید ممنون میشم بنده قالب سایتمون کاملا ویرایش کردم و شخصی سازی کردم

شما قالبتون رو ویرایش کردید از ما می پرسید؟

کلاسی که به آخرین لایه ای که عکستون توشه دادید رو با .mid-latest عوض کنید اگر نمی تونید پیداش کنید آدرس آنلاین بدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا دم دوستان گرم چه کمکی میکنید مارو باش با هزار امید آرزو اومدیم عضو شدیم که کمک کنید والا توی ویبی پرو درخواست میدم در جا 100تا راهکار میدن اونوقت شما بجای کمک اومدین میگین"

"من نمیدونم این الان چه ربطی داره در کل ممنون از کمکتون خودم درست کنم بهتره :angry:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش آمدید

لطفاً آدرس سایتتونو بدید استایل هاشو ببینیم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس:GameSource.Ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلاس تصاویر مطالب (پست هاتون) :

"class="attachment-post-thumbnail wp-post-image

امتحان کنید:

img.attachment-post-thumbnail.wp-post-image

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا دم دوستان گرم چه کمکی میکنید مارو باش با هزار امید آرزو اومدیم عضو شدیم که کمک کنید والا توی ویبی پرو درخواست میدم در جا 100تا راهکار میدن اونوقت شما بجای کمک اومدین میگین"

"من نمیدونم این الان چه ربطی داره در کل ممنون از کمکتون خودم درست کنم بهتره :angry:

انتظار داشتید حدس بزنیم ؟؟

من هم که عرض کردم اگر نمی تونید بیابید آدرس بدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه متاسفانه کار نکرد :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه متاسفانه کار نکرد :(

چون هنوز کد قبلی که ویرایش کرده بودید حذف نکردید

<!--ٍImages Efect-->
.
.
.
<!--ٍImages Efect-->

و این استایل برای همه عکس ها اعمال میشه.

استایل خاصی که مد نظر دارید داخل کلاس عکس پست ها تعریف کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا اونو پاک کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا اونو پاک کردم

به آدرس زیر برید:

http://gamesource.ir/wp-content/themes/Theme-GS/style.css

جستجو کنید

CTRL+F: mages Efect

هنوز حذف نشده!

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب روی سایت که تست نمیزنن من اول روی لوکال تست میکنم بدش که به نتیجه مطلوب رسیدم به سایت منتقل میکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کل کدهاتون رو با این کد عوض کنید

.news-item img,#post img {
-webkit-transition: all 0.8s ease-in;
-moz-transition: all 0.8s ease-in;
-o-transition: all 0.8s ease-in;
transition: all 0.8s ease-in;
}
.news-item img:hover,#post img:hover{
border-radius:27px;
opacity:.777;
}
.Effect:hover {-webkit-transition: all 0.8s ease-in;-moz-transition: all 0.8s ease-in;-o-transition: all 0.8s ease-in;transition: all 0.8s ease-in;opacity:0;}

خط آخر کد را نمی دونم برای کجا تعریف کردید ولی به نظر نمی آد کاری انجام بده

و مابقی کدهاتون با این کدها هم معنی اند

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز از همگی به خصوص "استاد" متشکرم خوش بختانه مشکل حل شد. خیلی خیلی ممنون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rasoul
      سلام
      من میخواستم وقتی صفحه اسکرول میشه و هدر همراهش میاد پایین به هدر یه لگو مثلا اضافه بشه میدونم باید با جاوااسکریپ انجام بشه ولی من این زبان را تا این حد بلد نیستم ممنون میشم راهنماییم کنید.
      الان تو این دمو میخوام وقتی اسکرول میشه کنار My Header یک لوگو اضافه بشه و وقتی دوباره میبری بالا حذف بشه.

دمو
    • توسط acc
      سلام دوستان
      بنده علاقمند هستم که فونت و استایل یک ویجت خارجی که مربوط به چت انلاین هست رو تغییر بدم , ایا این به وسیله جاوا امکان پذیر است؟
      اگر از دوستان کسی در این زمینه مهارت دارد لطفا من را راهنمایی کند

با تشکر
    • توسط madidi
      سلام من همیشه واسه وردپرس که قالب مینویسم یه  مشکل دارم 
      توی تصویر زیر کامل توضیح دادم 
      چطوری تو یه دیو بزرگ دو تا دیو تعریف کنیم یکی متن و یکی عکس و وقتی دیو عکس تموم شده متن ها بقیه جاهای دیو بزرگ تر پر کنند ؟؟؟
      ممنون 

• توسط madidi
      سلام 
      چطور میشه شرط برای یه المان تعریف کرد ؟
      مثلا اگر در یک قسمت [500px*500px] با فونت 15px بصورت کامل متن پر شد بجا اینکه ارتفاع اون دیو زیاد بشه یا اسکرول بخوره یا ... سایز متن از 15 به 12 بصورت خودکار تغییر کنه تا اون دیو همون جوری بدون تغییر بمونه ؟
    • توسط Monica
      سلام
      من با این دو روش استایل reset.css رو به پوسته معرفی میکنم ،
      میخوام برای کش نشدن ver=2.0 به انتهای css اضافه بشه میخوام این استایل پایین تر از rtl.css قرار بگیره  در حال حاضر کدهای زیر رو امتحان کردم و جواب نگرفتم !!!
      //روش اول add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_styles' ); function custom_styles() { wp_register_style( 'reset', get_template_directory_uri().'/my/reset.css', array(), '2.0', 'all' ); wp_enqueue_style( 'reset' ); } //روش دوم add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_styles' ); function custom_styles() { wp_enqueue_style( 'reset', get_template_directory_uri().'/my/reset.css',false,'2.0','all' ); }