رفتن به مطلب

انقلاب طراحی قالب :: معرفی نرم افزار TemplateToaster

alireza1375

پست های پیشنهاد شده

خوب این هم آخرین پست من.امیدوارم کاملا مفید باشد.خداحافظ تا 22/3/92 خرداد!!!

post-330-0-78423600-1366290773_thumb.png

شرح نخست:

تا کنون همه کاربران جوملا و حتی میشه گفت کاربران سایر سیستمهای مدیریت محتوا با نرم افزار آرتیستیر (Artisteer - art i steer) آشنا بودند و از طریق این نرم افزار طراحی قالب انجام میدادند .نقاط قوت بسیاری دارد و همینطور نقاط ضعف کم!

آرتیستیر از بدو ورودش رقیبی نداشت و یکه تاز تنها نرم افزار طراحی قالب در دنیا بود و هر روز که میگذشت تیم توسعه دهنده آن قابلیتهایی را در نسخه های جدید آن رونمایی میکردند که میتوان گفت واقعا نرم افزار حرفه ای و بزرگی به تمام معنا بوده و هست.ولی هدف از این تاپیک معرفی نرم افزار دیگری است که تازه وارد ولی ولی ولی در بدو ورودش حرفهای تازه ای برای گفتن دارد که تیم آرتیستیر شاید به جنب و جوش بیشتری برای توسعه نرم افزار خود بیافتد!

معرفی TemplateToaster

(تمپلیت توستر)

نرم افزاری که به شما معرفی میکنم با نام TemplateToaster با شعار Let's enjoy web designing بتازگی عرضه شده است و در اولین نگاه یک مزیت بزرگ و شاید خیلی بزرگ نسبت به آرتیستیر داشته باشد و آن

امکان ایجاد موقعیت های دلخواه Position در قالب تنها با کشیدن موس روی طرح است! شگفتی ساز و تازه نفس طراحی قالب در دنیای وب در ابتدای راه خود حرفهای زیادی برای گفتن دارد و به نظر میتواند گوی سبقت از رقیب خود ، آرتیستیر را برباید... قابلیتهای مهم دیگری هم وجود دارد و آن اینکه تمپلیت توستر از قافله Resposive ها عقب نمانده است! به راحتی قالب شما به قالب ریسپانسیو تبدیل میشود اگر بخواهید!

TemplateToaster (توستر قالب!) به دو قیمت عرضه شده است با امکانات متفاوت که میتوانید در زیر تفاوت و قیمتها را مشاهده نمایید

post-330-0-00533600-1366290884_thumb.jpg

تصویر زیر هنگام اجرای برنامه از شما سوال میکند که از قصد دارید قالب اختصاصی با موقعیتهای اختصاصی طراحی کنید و یا از قالبهای پیشنهادی استفاده کنید:

post-330-0-89934800-1366290918_thumb.gif

قابلیت بزرگ تمپلیت توستر امکان ایجاد موقعیت ماژول در هرجایی از قالب است که تنها نیاز دارد که موس خود را در محل مورد نظرتان قرار دهید و بکشید! تصویر زیر نشان دهنده همین موضوع است:

post-330-0-75798000-1366291039_thumb.jpg

همانطور که در تصویر بالا و محیط اجرای برنامه مشاهده میکنید ، اینترفیس برنامه templatetoaster تقریبا مشابه برنامه Artisteer است ولی خب مزایای زیادی در دل آن نهفته که باید کشفشان کنید!

آموزشهای ویدویی هم در خصوص کار با تمپلیت توستر توسط سازندگان آن منتشر شده که اگر قندشکن شکرشکن دارید میتوانید از این آموزشها لذت ببرید:

فیلم آموزشی مقدماتی

سربرگ ایده ها

سربرگ تنظیمات عمومی

سربرگ طراحی قالب ریسپانسیو

موقعیت ماژولها

سربرگ تنظیمات بدنه

صفحات اختصاصی

دکمه ها

فوتر

محتوا

هدر

آپلود قالب!

ویرایش شده توسط Alireza Sohrabi
لینک به ارسال

خوب این هم آخرین پست من.

ماشاا... هم که اصلاً کپی نبوده !!!

انقلاب طراحی قالب :: معرفی نرم افزار TemplateToaster (تمپلیت توستر)

سایت منبعش هم که 2, 3 باری زدم باز نشده.

لینک به ارسال

ماشاا... هم که اصلاً کپی نبوده !!!

انقلاب طراحی قالب :: معرفی نرم افزار TemplateToaster (تمپلیت توستر)

سایت منبعش هم که 2, 3 باری زدم باز نشده.

بابا زدی تو حال ما.اذیت نکن.بدکاری کردم این مطلب را دادم.وقتی زمان ویرایش محدود است من چه کار کنم!!! :wacko: :wacko:

در ضمن سایتش شیتیله است.

لینک به ارسال

بدکاری کردم این مطلب را دادم.وقتی زمان ویرایش محدود است من چه کار کنم!!! :wacko: :wacko:

در ضمن سایتش شیتیله است.

نخیر انتشار مطلب خوبه ولی با ذکر منبع - محدودیت زمان دلیل ذکر نکردن منبع نیست!

به هر حال ممنون بابت معرفیتون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...