نگار صادقی

راهنمایی درباره اینترنت رایتل

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

رایتل دو تا سیم کارت داره یکیش برای تماس هست یکی دیگه هم داره مخصوص اینترنت و پیامکه . من سیم کارت اینترنت و پیامکش رو همراه مودمش با سرعت 256 خریدم ولی اکثر موقع ها سرعتش خیلی پایینه و بعضی وقتا هم سرعتش خوبه چرا اینجوری میشه؟ و یه مشکل دیگه هم هست که مرورگر گوگل کرومم (فقط گوگل کروم) تا وقتی از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده نکنم هیچ سایتی رو باز نمیکنه!!!!!! اگه کسی بلده راهنمایی کنه ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

رایتل دو تا سیم کارت داره یکیش برای تماس هست یکی دیگه هم داره مخصوص اینترنت و پیامکه . من سیم کارت اینترنت و پیامکش رو همراه مودمش با سرعت 256 خریدم ولی اکثر موقع ها سرعتش خیلی پایینه و بعضی وقتا هم سرعتش خوبه چرا اینجوری میشه؟ و یه مشکل دیگه هم هست که مرورگر گوگل کرومم (فقط گوگل کروم) تا وقتی از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده نکنم هیچ سایتی رو باز نمیکنه!!!!!! اگه کسی بلده راهنمایی کنه ممنون میشم.

من اینترنت رایتل رو دارم و الان رو گوشیم راحت استفاده میکنم و افنت سرعت زیادی نداره !

برا گوگل کروم هم فک کنم شما از " قندشکن فری گیت استفاده میکنی و تنظیماتش رو رو کروم ست کردی ! یه بار ریست کن اگه نشد هیستوری های مرورگر رو پاک کن تا هم سرعتت بیشتر شه و شاید هم همون مشکلتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طبق گفته یکی از دوستان، رایتل در هر برقراری اتصال اینترنت به یکی از سرویس دهنده های طرف قراردادش وصل میشه.امکان داره به این خاطر شما نوسان سرعت دارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی از کمکتون. یه سوال دیگه : چطوری میتونم بفهمم چقدر از حجم ترافیکم باقی مونده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به سامانه کاربری اینترنت رایتل مراجعه کنید و با استفاده از یوزر و پسی که بتون دادن میتونید مشاهده کنید ( مشابه سایر سرویس ها هست)

اگه اشتباه نکنم با این لینک میتونید چک کنید : http://rightel.ir/eservice/ecare/

این هم اموزش :http://rightel.ir/News/Details/ae90b029-b084-4434-be60-a11600fe4d3d

ویرایش شده در توسط ℳIℒȺD

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید اونوقت بخوام بفهمم چقدر از حجم دانلودم مونده باید چجوری بفهمم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظر من بهتره با اوپراتور رایتل تماس بگیرید و از اونها بپرسید

بخش پشتیبانی دارن مثل ایرانسل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اوپراتور تماس گرفتم گفتن که باید سم کارت رو به گوشی که از رایتل پشتیبانی میکنه بندازی و #140* رو بزنی.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری