رفتن به مطلب

راهنمایی درباره اینترنت رایتل

پست های پیشنهاد شده

سلام.

رایتل دو تا سیم کارت داره یکیش برای تماس هست یکی دیگه هم داره مخصوص اینترنت و پیامکه . من سیم کارت اینترنت و پیامکش رو همراه مودمش با سرعت 256 خریدم ولی اکثر موقع ها سرعتش خیلی پایینه و بعضی وقتا هم سرعتش خوبه چرا اینجوری میشه؟ و یه مشکل دیگه هم هست که مرورگر گوگل کرومم (فقط گوگل کروم) تا وقتی از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده نکنم هیچ سایتی رو باز نمیکنه!!!!!! اگه کسی بلده راهنمایی کنه ممنون میشم.

لینک به ارسال

سلام.

رایتل دو تا سیم کارت داره یکیش برای تماس هست یکی دیگه هم داره مخصوص اینترنت و پیامکه . من سیم کارت اینترنت و پیامکش رو همراه مودمش با سرعت 256 خریدم ولی اکثر موقع ها سرعتش خیلی پایینه و بعضی وقتا هم سرعتش خوبه چرا اینجوری میشه؟ و یه مشکل دیگه هم هست که مرورگر گوگل کرومم (فقط گوگل کروم) تا وقتی از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده نکنم هیچ سایتی رو باز نمیکنه!!!!!! اگه کسی بلده راهنمایی کنه ممنون میشم.

من اینترنت رایتل رو دارم و الان رو گوشیم راحت استفاده میکنم و افنت سرعت زیادی نداره !

برا گوگل کروم هم فک کنم شما از " قندشکن فری گیت استفاده میکنی و تنظیماتش رو رو کروم ست کردی ! یه بار ریست کن اگه نشد هیستوری های مرورگر رو پاک کن تا هم سرعتت بیشتر شه و شاید هم همون مشکلتون

لینک به ارسال

طبق گفته یکی از دوستان، رایتل در هر برقراری اتصال اینترنت به یکی از سرویس دهنده های طرف قراردادش وصل میشه.امکان داره به این خاطر شما نوسان سرعت دارید

لینک به ارسال

مرسی از کمکتون. یه سوال دیگه : چطوری میتونم بفهمم چقدر از حجم ترافیکم باقی مونده؟

لینک به ارسال

به سامانه کاربری اینترنت رایتل مراجعه کنید و با استفاده از یوزر و پسی که بتون دادن میتونید مشاهده کنید ( مشابه سایر سرویس ها هست)

اگه اشتباه نکنم با این لینک میتونید چک کنید : http://rightel.ir/eservice/ecare/

این هم اموزش :http://rightel.ir/News/Details/ae90b029-b084-4434-be60-a11600fe4d3d

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

ببخشید اونوقت بخوام بفهمم چقدر از حجم دانلودم مونده باید چجوری بفهمم؟

لینک به ارسال

بنظر من بهتره با اوپراتور رایتل تماس بگیرید و از اونها بپرسید

بخش پشتیبانی دارن مثل ایرانسل

لینک به ارسال

با اوپراتور تماس گرفتم گفتن که باید سم کارت رو به گوشی که از رایتل پشتیبانی میکنه بندازی و #140* رو بزنی.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...