• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
ho3ein

اضافه کردن حجم ایمپورت دیتابیس

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من از سرویس wamp server استفاده میکنم میخوام یک دیتابیس رو ایمپورت کنم که حجمش خیلی بالاست ، چطور میتونم حجم ایمپورت دیتابیس رو زیاد کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راهی هم برای سی پنل و php my admin هست برا همین کار؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://goldhat.ca/blog/importing-large-mysql-databases
http://theandystratton.com/2009/importing-large-sql-files-into-mysql

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک تجربه شخصی

با توجه به اینکه معمولا دیتابیس های حجم بالا احتمالا خطاشون هم زیادتره و با توجه به اینکه در هرجای کار ارور بده جداول ساخته نمی شند و کار می مونه اگر از جداول اکسپرت های جدا از هم بگیرید هم ازر لحاظ حجمی مشکلتون برطرف می شه و هم می تونید تمام جداول رو بجز یکی دو جدولی که احیانا ارور دارند ایمپورت کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یکم تغییرات دادمش ، خواستم بعضی از جدول ها رو پاک کنم این خطارو میده ، مشکل چیست؟

#1090 - You can't delete all columns with ALTER TABLE; use DROP TABLE instead

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب شما می خواهی یک جدول را به طور کامل پاک کنی برای اینکار از Drop استفاده کن

الان ایمپورت رو انجام دادید؟ یا در حال اکسپورتید

برای اکسپورت نیازی به پاک کردن نیست در زمان گرفتن خروجی تیک انتخاب خودکار را بردارید تا لیست جداول نمایش داده شود و جدول دلخواه را برای خروجی انتخاب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خواستم اکسپورت کنمش بعد جداول رو پاک کنم حجم دیتابیس خیلی زیاد بود که امکانش نبود ، حالا میخوام از روی phpmyadmin جداول رو پاک کنم اما وقت پاک کردن یه جدول این ارور رو میده

#1090 - You can't delete all columns with ALTER TABLE; use DROP TABLE instead

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیازی به پاک کردن نیست

اکسپورت متد رو از کوآیت به کاستوم تغییر بدید و فقط جداولی رو که لازم دارید سلکت کتنید

post-336-0-29588500-1366551952_thumb.png

post-336-0-49281100-1366551964_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری